Horse Hotel Para Hileli MOD APK [v1.8.4.156]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Horse Hotel Para Hileli MOD APK [v1.8.4.156] 1 Horse Hotel Para Hileli MOD APK [v1.8.4.156] 2 Horse Hotel Para Hileli MOD APK [v1.8.4.156] 3 Horse Hotel Para Hileli MOD APK [v1.8.4.156] 4 Horse Hotel Para Hileli MOD APK [v1.8.4.156] 5 Horse Hotel Para Hileli MOD APK [v1.8.4.156] 6

Horse Hotel Para Hileli MOD APK [1.8.4.156] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sahiplerine mutlu dönene kadar atlara iyi bakın, ihtiyaçlarını karşılayın ve heyecan verici oyunlar keşfedin.


Horse Hotel 1.8.4.156 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi

Çiftliği seviyorsanız, çiftliğinizi her zaman önemsiyorsanız, muhtemelen Hay Day oyununda ve aynı türden bazı diğer oyunlarda harika zaman geçiriyorsunuzdur. Ürünleri kontrol etmek ve hasat etmek için her sabah uyanmak. Arkadaşlarınızla oynayın ve daha değerli kaynaklar toplamak için mal ticareti yapın. Birlikte, binlerce hektarlık mahsulün bulunduğu büyük bir çiftlik inşa edin, para kazanmak için satabilirsiniz. Uzun bir yorgunluk günün ardından her şey sizi mutlu etti ve rahatlattı. Ve bugünkü yazıma, sizi ilginç bir çiftlik oyunuyla tanıştırmak istiyorum ama atlar için bir çiftlik - Horse Hotel'in bir yöneticisine dönüşeceksiniz !


Horse Hotel v1.8.4.156 MOD APK


Horse Hotel, Öncelikle oyun sistemi oldukça hafif olacak şekilde tasarlandı - bu, oyuncuların böyle hafif bir oyunla indirmeyi tercih ettiği faktörlerden biri. Ayrıca, oyun çiftlikten hayvana ve ata kadar iyi tasarlanmış - bu oyuna odaklanmanız gereken bir faktör. Atlar renk açısından oldukça zengin olacak, böylece oyuncular istedikleri atları seçebilecekler. Horse Hotel altın hile, kendinizin estetiğini yansıtan çeşitli tarzlarda tasarlanacaklar. Her şeyi yükseltmek için oyunda kazandığınız parayı kullanmayı unutmayın. At ahırları, at yemleri ve her at için kişisel eşyalar. Hepsi şeffaf fiyatlarla mağazalarda satılıyor.


Horse Hotel Para Hile Apk


İkincisi, oyunla ilgili olarak, oyunu okuduğunuzda doğru yapmanız gerekenleri hayal etmiş olmalısınız? Kullanıcılar, farklı at türlerine bakacakları bir simülatör çiftliği deneyimleyecekler. Bildiğiniz gibi farklı sağlıkların yanı sıra farklı çeşitler de gereklidir. Bu yüzden her mal sahibinin nereyi incittiğini düşünmesi gerekiyor. Sağlığı normal mi? Hepsinden önemlisi, hepsinin sizin ilginize ihtiyacı var, duygularınıza ihtiyaçları var, bu yüzden sadece bir çocuğa odaklanıp diğerlerini görmezden gelmeyin. Bunlar aynı zamanda gerekli her oyun sistemi görevinin tamamlanmasıyla da ilgilidir.


Horse Hotel Hile Apk 2021


Tamamlandığında, para otomatik olarak artacaktır. Oyuncular bu parayı çiftliklerini genişletmek veya atlar için yiyecek satın almak için kullanabilirler. Ve atınıza özen göstermenin yanı sıra, atların neler yapabileceğini unutmadığınızdan emin olun. Titizlikle oyulduktan sonra atlar yarışlar ve egzersizlerle başlayacak. Dinamiklerinin çok düşük olduğunu fark ederseniz, onlara bazı temel görevler verebilirsiniz. Atın becerisi, eğitime bağlı olarak geliştirilir veya özellikle oyuncu, atlarımızın arenaya alışmasına yardımcı olmak için yavaş yavaş mini oyunlara katılır.


Horse Hotel At oyunu apk indir


Makalede, bu oyuna olan aşinalığı görmüşsünüzdür ve doğru. Oyunu oynarken, önceki deneyimin bir kez daha manipüle edileceğinden emin olun. At çiftliğinizi daha büyük ve ziyaretçiler için daha çekici hale getirin. 50.000'den fazla yüklemeyle, oyun kesinlikle size diğerleriyle getirdiği gibi iyi vakit geçirecek. Sevgili atlarınızın mutlu anlarının tadını çıkarın. 


Horse Hotel'i İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Önceki android oyun olan Shadow Hunter Lost World APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar