GRID Autosport Full APK [v1.9.2RC4]

Puan: 4.76 (Oylar: 12)
GRID Autosport Full APK [v1.9.2RC4] 1 GRID Autosport Full APK [v1.9.2RC4] 2 GRID Autosport Full APK [v1.9.2RC4] 3 GRID Autosport Full APK [v1.9.2RC4] 4 GRID Autosport Full APK [v1.9.2RC4] 5 GRID Autosport Full APK [v1.9.2RC4] 6

GRID Autosport Mobile Full APK indir [1.9.2RC4] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Araba yarışı oyunları meraklılarına harika bir oyun daha. Grafikleri ile sizi mest edecek.


GRID Autosport 1.9.2RC4 APK AÇIKLAMASI


Bu sürüm hilesiz sürümdür ve mod çıktığı anda indirme adresi düzenlenecektir. Yarış video oyunları oyunculara çok olumlu duygular getiriyor aslında rekabetçi yarışmalar sunuyor ve insanları anında mutlu ediyor. Hayatın baskısı ve üzüntüsü olan her şey yakında unutulacak. Bunun yerine, enerjilerini odaklıyorlar, dönüyorlar ve hızlanıyorlar. GRID Autosport , Feral Interactive Ltd.'nin sürümü altında Google Play Store'ye yeni gelen yeni bir oyundur. Bu, bu yarış oyunu alanındaki ilk geliştirme ürünüdür. Ancak yayıncı, bunun bir oyun konsolu ile aynı kalitede olacağını doğruladı.


GRID Autosport v1.9.2RC4 MOD APK


Yapımcının belirttiği gibi, bu oyun aynı kategorideki diğer ürünlere kıyasla nispeten yüksek bir grafik seviyesine sahip olacak. Oyuncular hızlı bir şekilde tam 3D grafikleri hissedecek ve ayrıntılara göre keskin arabalar tasarlayacak. Aslında, bu özellik, gişe rekorları kırmak isteyen her oyunun buluşmasını gerektirir. Yani "GRID™ Autosport" oyuncuları hayran kılacak farklılıklar içerecek. Üretici, yarış deneyimini en üst düzeye çıkarmak için ekrandaki gadget'ları basitleştirdi. Haritanın sol tarafında ekranda basit bir harita olacak. Mümkün olduğunca bulanık olacak, yalnızca yakınınızdaki kısa mesafeyi gösterecek. Ve ekranda çalışan arabalar sadece siyah bir nokta olacak şekilde yapılmıştır. Ayrıca, sağ tarafta kalan yakıt miktarını ve hızı gösteren bir saat ile aracın durumunu izlemek için bazı kritik göstergeler olacaktır. Kokpit görünümüne hizmet edemeyeceğiniz için yalnızca 3. perspektifte oynayabilirsiniz. Görüş açısı biraz gökyüzüne bakacak ve görüş ileriye doğru genişleyecek, böylece birçok şeyi görebilirsiniz: gökyüzü, ponpon kız ve bir yarışın büyüleyici atmosferi.


Grid Autosport apk indir Android Oyun Club


Oyun, iPad, iPhone, Samsung'da çok iyi grafiklerle çalışacak, bu yüzden bu cihazı kullanırsanız, tüm geliştiricilerin çabasını hissedebilirsiniz. Her şey çok hızlı dönecek, bu nedenle geniş bir açı ile birlikte çok sayıda piksel sizin için uygun olacaktır. Bu oyunu AppStore'dan 9,99 $ 'a indirirseniz, buna değer.


GRID Autosport Hile Apk


GRID Autosport ile, oyuncular en hızlı harita olmak için kalan tüm sürücülerle rekabet edecekleri zaman oyun da oldukça basittir. Ancak burada kayda değer olan şey, oyuncunun son derece güzel ve özenle tasarlanmış 100 arabaya sahip olacağıdır. Oyuncular, üreticinin kendileri için belirlediği 100'den fazla pistte yarışmak için sahip oldukları araçları kontrol edecekler. Her bölüm farklı bir deneyim getirecek, ancak havanın heyecanı ve seyircinin tezahüratı etrafı izliyor.


GRID Autosport Apk indir


Oyunun kontrol sistemi son derece sezgisel olacak, böylece oyuncular çekici turlarla kolayca yarışabilirler. Oyuncular, bir oyun konsolu hissini yaşamak için MFi oyun kumandasını kullanacaklar veya gerçek bir direksiyon simidini hissetmeyi kolaylaştırmak için dokunmatik ve eğimli sisteme ince ayar yapılabilir. Ancak pratik yapmaya alışmak, çünkü zorluk ileride çok daha zor olacak. Yol bölümü daha da genişleyecek; köşelerin tahmin edilmesi gittikçe zorlaşacak, böylece iyi bir his çok daha fazla yardımcı olacaktır.


GRID Autosport indir


Bir önceki android oyun olan The Wolf APK sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 12 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Greed autosport"

Barış

2 yıl önce

Slm admin

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar