Driving Zone Offroad Lite Para Hileli MOD APK [v0.20.13.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Driving Zone Offroad Lite Para Hileli MOD APK [v0.20.13.5] 1 Driving Zone Offroad Lite Para Hileli MOD APK [v0.20.13.5] 2 Driving Zone Offroad Lite Para Hileli MOD APK [v0.20.13.5] 3 Driving Zone Offroad Lite Para Hileli MOD APK [v0.20.13.5] 4 Driving Zone Offroad Lite Para Hileli MOD APK [v0.20.13.5] 5

Driving Zone Offroad Lite Para Hileli MOD APK [0.20.13.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her başarılı çalışma ile sermayeniz büyür ve daha sıra dışı arabalara sahip olabilirsiniz.


Driving Zone Offroad Lite 0.20.13.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Off-road sürüş hikayesi oyunu. İzole adalara paket teslim eden bir kuryeyi oynuyorsunuz. Her başarılı çalışma ile sermayeniz büyür ve daha sıra dışı arabalara sahip olabilirsiniz.Driving Zone Offroad Lite bir simülatördür, bu nedenle yakıt seviyesini izleyin ve benzin istasyonlarında bir rota planlayın. 


Driving Zone Offroad Lite v0.20.13.5 MOD APK


Aksi takdirde benzininiz biter, araba durur ve bir çekiciye başvurmanız gerekir. Tüm aktif görevleri gösteren navigasyonlu bir rota planlama haritası oluşturduk. Yoldan çıkmaya hazır mısın? Arabalar güç, arazi kabiliyeti, yakıt ekonomisi ve bagaj boyutu bakımından farklılık gösterir. Bagajın tüm yükü taşıyabilmesi için görevin araç özelliklerine dikkat edin.


Driving Zone Offroad Lite Para Hilesi


Adada karla kaplı dağlar, kuru çöller ve göllerin ve kuşların cıvıldadığı bir orman var, ancak oraya ulaşmak için çamurdan geçmeniz gerekiyor. Bu, Driving Zone Offroad Lite oyununa bir ambiyans duygusu kazandıracaktır. Oyunun ortamı, arazi sürüşünün nasıl deneyimlendiği üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Yeni oyun, tıpkı gerçek oyun gibi gerçekçi araba kullanımı ve süspansiyona sahip.


Driving Zone Offroad Lite Araba Hilesi


Belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra, arazide yarışma yeteneğinin kilidini açacaksınız. Her etkinlik, mevcut araçları değiştirmek veya yenilerini satın almak için önemli bir mali teşvik sağlar. Başlamak için, oyun arabalara odaklandığından, boya işlerini ve diğer özelliklerini değiştirerek sürüşlerinizi özelleştirebileceğiniz bir araba servisi var. 


Driving Zone Offroad Lite Hile Apk


Şehrin garajında ​​araçlarınız için park yeri mevcuttur. İlk hedefler arasında bir orman yangını söndürmek, bir kar fırtınası sırasında okul otobüsünde mahsur kalan öğrencileri kurtarmak ve yağış eksikliğinden kavrulan bölgelere su taşımak vardı. 


Driving Zone Offroad Lite Apk indir


Adanın gömülü hazineleri ile adadaki hizmetler için ödeme yapabilir ve arazi araçları satın alabilirsiniz. Tüm değerli eşyaları bulmada başarılı olursanız, Kayıp Başarı ile ödüllendirileceksiniz.


Driving Zone Offroad Lite indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Fire Engine Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar