Bug Heroes 2 Para Hileli MOD APK [v21.00.10.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Bug Heroes 2 Para Hileli MOD APK [v21.00.10.2] 1 Bug Heroes 2 Para Hileli MOD APK [v21.00.10.2] 2 Bug Heroes 2 Para Hileli MOD APK [v21.00.10.2] 3 Bug Heroes 2 Para Hileli MOD APK [v21.00.10.2] 4

Bug Heroes 2 Para Hileli MOD APK [21.00.10.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tek kelimeyle harika Bu harika bir oyun strateji, savunma ve aksiyonu iyi bir şekilde birleştiriyor.


Bug Heroes 2 21.00.10.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi

Bug Heroes 2 oyununda resim öncekiyle aynı, ekran 3d modunu kullanıyor, ancak ilerleme, ışıktan önceki donuk resimden güçlü bir metal duygusuna, parlak ortama, ortamın tarzına doğru. Böceklerin görünümünde de bazı farklı değişiklikler var, ancak oyun sahnesi pek iyi görünmüyor ancak oyuncular üzerindeki etkisi büyük değil.


Bug Heroes 2 v21.00.10.2 MOD APK


Bug Heroes 2 ekranı çok gerçekçi, küçük böcekler savaşsa da birçok sahne gerçeğinden farksız, ancak savaş efektleri açısından başyapıtla karşılaştırılabilir, çeşitli patlayıcı ışık efekti, mermi sahnesi en keskin performans. Aksiyon dolu büyük bir aksiyon gibi çekim yapın. Ses efektleri, becerilerin serbest bırakılması, genel yay sesi ve her böceğin kendine özgü ses efektleri yerinde yapılır.


Bug Heroes 2 Para Hilesi


Operasyon, oyunun mükemmel ve kötü vardır. Avantajı, işlemin çok basit olması, oyuncuların yalnızca ekrana tıklaması ve sürüklemesinin otomatik olarak yapılabilmesidir. Oyun taşıyıcısının sol tarafı, hatanın hareket yönünü kontrol edebilir. Sağ, sol ve sağ perspektifi kontrol etmektir ve geleneksel RPG el turu aynı temel uygulamaları içerir.


Bug Heroes 2 Altın Hilesi


Sağ üstteki gri kutu, hata yükseltmenin otomatik olarak yükseltildiği yerdir. Resme tıkladıktan sonra, resim otomatik olarak becerileri kullanacaktır. "Bugs Hero 2" işlemi çok uygundur, ancak bazı yönler akıllı değildir. Oyun konuşlu modu gibi, oyuncu konuşlandırıldıktan sonra bir hataya geçtiğinde ve ardından düşmanı karşılamak için ileriye doğru başka bir solucana geçtiğinde, takviye kuvvetlerinin desteğe gelmesinden önce daha fazla umut olacaktır.


Bug Heroes 2 Elmas Hilesi


Hatalar Yükseltmeye ek olarak, oyuncuların ayrıca böceklerin gelişimi gibi birçok şeyi çalıştırması gerekir. Üç bölüme gelişmek için, en erken böceklerin becerilerini yükseltmek, ikincisi ise altın para oyununa güvenmektir. Oyundan sonra altın paralar belirli bir dereceye geldiğinde, saldırı, savunma ve diğer nitelikleri geliştirmek için kendi solucanlarına SATIN AL kelimeleri görünecektir.


Bug Heroes 2 Apk Hile


Bununla birlikte, oyuncuların dikkat etmesi gereken şey, her yükseltmenin tek bir hata yükseltmesi olduğudur, tüm böceklerin yükseltilmesi yerine, altın paralar yavaşlığı artıracağından, böylece farklı böceklerin özel yükseltme uzmanlığının konumlandırılmasına dayanabilirsiniz. Örneğin: Saldırıyı yükseltmek için ilk örümcek, demir baston savunmayı artırabilir.


Bug Heroes 2 APK Android Oyun Club


Oyun, oyuncunun böcekleri pompalama işlevine sahip olmasına izin vermeden önce, Meng kişisel olarak böcek alımının alınmadığını, düzeltildiğini düşünüyor. İlgili seviyeden sonra kırmızı renkte, oyuncu diğer böceklerin rolünü yeniden çıkarabilecektir. Görev vermek için her engel seviyesi farklıdır, bazı savunma görevleri, bazı saldırgan görevler, oyuncu savaşırken böceklerin zevkini tam olarak çıkarabilir.


Bug Heroes 2 Apk indir


Tabii ki "Bugs Heroes 2" çok oyunculu modu ekledikten sonra tekli modda artık büyük çok oyunculu çevrimiçi kombo modunu ve çok oyunculu işbirliği modunu destekliyor. Oyun şu anda 25 farklı solucan becerisine ve 75 çeşit düşmana sahip, böcek yemek savaşının yorumlanmasında kontrolünüz altında olacaklar, sizi böceklerin dünyasına götürün, böcekler arasındaki şiddetli mücadeleyi gerçekten deneyimleyin ve savaşın.


Bug Heroes 2 indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Rise of Steel APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar