Idle Life Sim Para Hileli MOD APK [v1.3.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Life Sim Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 1 Idle Life Sim Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 2 Idle Life Sim Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 3 Idle Life Sim Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 4 Idle Life Sim Para Hileli MOD APK [v1.3.5] 5

Idle Life Sim Para Hileli MOD APK [1.3.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuna başlayarak, en iyi arkadaşınızın yüzünü, vücudunu, saç stilini ve farklı kıyafet tarzlarına kadar görünümünü elle tasarlayın.


Idle Life Sim 1.3.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Idle Life Sim – Simulator Game, kendi yarattığınız bir hayatta harika deneyimler yaşamanıza yardımcı olacaktır. Daha yakışıklı veya güzel olacağınız, en sevdiğiniz işi seçeceğiniz ve hayatın tüm zevklerini yaşayacağınız bir hayat hayal ettiniz mi? Eğer öyleyse, bu oyun sizin için mi? Bu oyunda tüm hayat tamamen simüle edilecek ve sadece katılmanız ve oyunun getirdiği duyguların tadını çıkarmanız gerekiyor.


Idle Life Sim v1.3.5 MOD APK


Idle Life Sim'in yaşayabileceğiniz en heyecan verici oyunlardan biri olduğuna kesinlikle inanıyoruz. Oyun ilerlemesi son derece ritmik, mantıklı; bir strateji oyunu olmasa da tüm oyunculara aşırı heyecan ve gerilim hissi de veriyor. Yüzünüzü ve bedeninizi seçmekten ev tasarlamaya, sevdiğiniz işi bulmaya, evlenmeye ve hayatın tüm zevklerinin tadını çıkarmaya kadar otantik bir hayat yaşamak zorunda kalacaksınız…


Idle Life Sim Para Hilesi


Oyuna başlayarak, en iyi arkadaşınızın yüzünü, vücudunu, saç stilini ve farklı kıyafet tarzlarına kadar görünümünü elle tasarlayın. Uygulama mağazası, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce moda kıyafeti getiriyor.


Idle Life Sim Altın Hilesi


Hayalinizdeki ev her zamankinden daha yakın. Idle Life Sim, evinizi tasarlarken size yüzlerce farklı seçenek sunar. Kendiniz için sıcak bir küçük ev veya lüks bir villa seçebilirsiniz. Ardından, yataklar, masalar ve sandalyeler, ev aletleri, süsleme aletleri gibi favori mobilyalarınızı manuel olarak seçin… Son olarak veya bunları odaya düzgün ve estetik bir şekilde yerleştirin.


Idle Life Sim Apk Hile


Şarkıcı, oyuncu, mühendis, şef, ofis çalışanı veya sadece ev hanımı olsun, her popüler iş bu oyunda görünür. Sevdiğiniz işi seçmekte özgürsünüz, düşük bir pozisyonla başlayın, sonra kendi çabanızla daha yüksek pozisyonlara tırmanmaya başlayın. Tabii ki, hızlı bir şekilde daha müreffeh olmak için işletmeleri, yatırımları da seçebilirsiniz, ancak bu seçenekler de oldukça risklidir, bazen tüm paranızı kaybedersiniz.


Idle Life Sim Apk indir


Sadece nasıl çalışacağını biliyorsan ama zevk alamıyorsan hayat sıkıcı olacak. İşyerinde belirli bir istikrar sağladıktan sonra, flört etmeyi ve evlenmeyi, ardından kendi çocuklarınızı yapmayı düşünün. Ayrıca partilere katılmak, barlara, diskolara, alışverişe gitmek için de para biriktirebilirsiniz… Tabii ki harcama aktivitelerinizin de finansal kabiliyetinizle dengelenmesi gerekiyor.


Idle Life Sim Apk Son Sürüm


Bu sanal hayattaki her deneyim ekonomi ile ilgilidir, bu yüzden zengin olmanın yollarını bulmaya çalışmanız gerekir. Finansal yeteneğinizi hızla geliştirmek için yüksek ücretli bir iş seçebilir, bir girişime, işletmeye katılabilir veya gayrimenkul yatırımı yapabilirsiniz. Ayrıca Idle Life Sim'in görevlerini tamamlamak size küçük bir sanal para kaynağı da kazandıracak. İhtiyaç duyduğunuzda sanal para birimine dönüştürmek için gerçek parayı da kullanabilirsiniz.


Idle Life Sim indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Clicker Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar