World War 2 - WW2 Strategy Games Para Hileli MOD APK [v3.0.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
World War 2 - WW2 Strategy Games Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 1 World War 2 - WW2 Strategy Games Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 2 World War 2 - WW2 Strategy Games Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 3 World War 2 - WW2 Strategy Games Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 4 World War 2 - WW2 Strategy Games Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 5 World War 2 - WW2 Strategy Games Para Hileli MOD APK [v3.0.6] 6

World War 2 - WW2 Strategy Games Para Hileli MOD APK [3.0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Taktik oyunları, 1941-1945 arasındaki çalkantılı dönemde geçen en yeni strateji oyunları ve hızlı taktik savaş oyunlarıdır.


World War 2 - WW2 Strategy Games 3.0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi
  2. Sınırsız Madalya hilesi

Savaş yıllardır sürüyor; dünya adalet ve küreselleşme sürecine giriyor. Ancak insanlar, bir daha olmasına izin vermememizi kendimize hatırlatmak için savaş yıllarının felaketlerini hala hatırlıyorlar. Ve okulda tarih derslerinde savaş dersleri çok öğretiliyor. Ancak her öğretmen, öğrenciye öğretilmesi gereken bilgiyi başarılı bir şekilde aktarmaz. Bu nedenle, bağlam ve aynı zamanda hikayesi olarak insanlık tarihindeki en şiddetli savaşa sahip oyunlar hala var. World War 2 - WW2 Strategy Games 1942, savaşı kazanmak isteyen tüm oyunlar için sonsuz bir ilham kaynağıdır.


World War 2 - WW2 Strategy Games v3.0.6 MOD APK


Düşman askerler ön saflarınıza sızıyor ve en acil görev onların üssünü yok etmelerini engellemek. İsterseniz, hızlı bir şekilde çok sayıda yararlı kart toplayın ve bunları oyunun savaş alanına getirin. Tipik bir kart savaşları, aynı türden olanlardan neredeyse hiç değişmez. 25 heyecan verici seviyede düşmanları yok ederek rakiplerinizi en son teknoloji silahlarla donatın. 5 korkunç patron, yok etmenizi ve en yetenekli komutan olmanızı bekliyor.


World War 2 - WW2 Strategy Games 3.0.6 Para Hile Apk


Canlı illüstrasyonlar, kırılma, basmakalıp olmayan bir tarih dersi hiç şüphesiz oynadığımız oyun kadar heyecan verici olacaktır. Oyunda, çeşitli askerlerin kendi görevlerinde taşıdıkları aletleri gösteren bir dizi kart verilecek. Her biri, son derece özel farklı askeri silahlarla giyinmiş ve donanmış kişisel özelliklerine güveniyor. 


World War 2 - WW2 Strategy Games Madalya Hile Apk


Harita aynı zamanda kapsamlı eylem çizgileri ile oldukça titizdir; manzara her zaman değişiyor ama yine de gerçek bir savaş alanı gibi. Bombalar ve ateş ve patlama efektleri ile birlikte kahramanca sesler, savaşın en az balya savaşları aralıksız değişiyordu.


World War 2 - WW2 Strategy Games 3.0.6 Altın Hile Apk


Oyun sayesinde savaş hakkında biraz bilgi edindim. Doğru bir şekilde yansıtmayabilir veya tarihi değeri yüksek olmayabilir, ancak savaşı yeni bir perspektiften gösteriyor. Bunun nedeni, birçok öğrencinin oyunda tam olarak ne gördüklerini öğrenmek istemesi olabilir, böylece genç oyuncuların bilgilerini geliştirmelerine yardımcı olabilir. Ek olarak World War 2 - WW2 Strategy Games MOD , ayrıca deneyebilirsiniz Dünya Conqueror 4 de bildiğim en iyi tarihsel strateji oyunu. İkisini de deneyin ve bize bildirmek için aşağıda duygularınızı bize bildirin.


World War 2 - WW2 Strategy Games indir (MOD, Sınırsız Para / Madalya Hilesi)


Bir önceki android oyun West Mafia Redemption APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar