Mr Ninja - Slicey Puzzles Hileli MOD APK [v2.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mr Ninja - Slicey Puzzles Hileli MOD APK [v2.7] 1 Mr Ninja - Slicey Puzzles Hileli MOD APK [v2.7] 2 Mr Ninja - Slicey Puzzles Hileli MOD APK [v2.7] 3 Mr Ninja - Slicey Puzzles Hileli MOD APK [v2.7] 4 Mr Ninja - Slicey Puzzles Hileli MOD APK [v2.7] 5 Mr Ninja - Slicey Puzzles Hileli MOD APK [v2.7] 6

Mr Ninja - Slicey Puzzles Hileli MOD APK [2.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Düşman casuslarını, korsanları ve zombileri hızlıca kaydırın ve parçalara ayırın.


Mr Ninja 2.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm kilitler açık
Bir bulmaca türüyle birleştiğinde bir ninja oyununun nasıl görüneceğini hiç merak ettiniz mi? Oyuncular bunun cevabını almak istiyorlarsa, deneyimlemek için Mr. Ninja – Slicey Puzzles oyununa gelin. Daha önce bu oyunun üreticisi Mr. Bullet – Spy Puzzles oyununu yayınlamıştı ve büyük bir başarı elde etmişti. Bu oyun ile oyuncu artık bir casus değil, oyunu oynamak için oyuncu bir ninja olacak. Oyun bir bulmaca kombinasyonuna sahip olduğundan, bu oyun oyunculara zevk alacakları birçok heyecan verici deneyim sunacak.


Mr Ninja v2.7 MOD APK


Mr Ninja - Slicey Puzzles, oyuncu kazanmak için tüm düşmanları yok etmekle görevli bir ninja oynayacak. Oyuncular ekranda çok sayıda suçlunun göründüğünü görecek ve oyuncuların kazanmak için onları öldürmesi yeterli. Karakteri kontrol etmek karmaşık bir şey değil; oyuncuların ekranda kaydırmak için parmaklarını kullanmaları gerekir. Oyuncu eylemini bitirdiğinde, karakter oyuncunun daha önce çizdiğini keser. İnsanların çizim yapmak için parmaklarını kullanmaları yeterlidir ve oyunu diğer oyunlar kadar karmaşık değil, hızlı bir şekilde bitirebilirler.


Mr Ninja Para Hilesi


Oynamak çok zor olmasa da sorun şu ki, oyuncunun düşmanı öldürmek için gerekli pozisyonu kesmesi gerekiyor. Oyuncu doğru bir şekilde kesmezse, oyunu tamamlaması mümkün olmayacaktır. Eğik çizgi yapmadan önce, oyuncunun karar vermeden önce çok düşünmesi gerekir, çünkü yanlış yapılırsa oyuncu kaybeder. 


Mr Ninja apk indir


Erken seviyelerde, oyuncu rakibini geçerek oyunun üstesinden kolayca gelebilir, ancak daha sonra daha zor olacaktır. Oyuncular artık bunu yapamazlar çünkü düşman, canları korumak için oyuncunun saldırısını engelleyecektir. Böylece oyuncular, onlardan yararlanmak ve düşmanı yok etmek için kutular veya TNT gibi diğer nesneleri kesecekler. Oyuncular, düşmana düşmek ve onları öldürmek için bir namluyu iki parçaya bölebilir.


Mr Ninja apk hile


Oyunun birçok farklı seviyesi var ve bunlar kolaydan zora doğru oyunculara meydan okuyacak şekilde düzenlenecek. Daha sonra, oyuncu oyuna bir cevap bulmak için daha fazla düşünmelidir. Oyunda daha fazla nesne görünecek ve bunlardan yararlanmanın yolu daha zor hale gelecek. Düşmek için onları kesmek kadar basit değil; düşmanları vurmak için düşmeleri ve kolları çevirmeleri gerekecek. Oyuncuların oyunu geçmek için kesmeden önce çok düşünmesi gerekiyor.


Mr Ninja Apk Android OYUN CLUB


Oyun, oyuncuların görev yapması için birçok farklı alana sahiptir ve her yerin o yerin belirli bir düşmanı vardır. Örneğin, ilk etapta, oyuncunun görevinin yeri Japonya'dadır, bu nedenle oyuncu diğer kötü ninjalarla yüzleşmelidir. Veya oyuncu sularda savaşırsa, oyuncunun kazanmak için korsanları yok etmesi gerekecek. Sadece düşmanlar insan değil, oyunda ayrıca zombiler veya vampirler gibi birçok kurgusal karakter var.


Mr Ninja – Slicey Puzzles'ı İndirin (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun PAKO - Car Chase Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar