Wild Sky TD Para Hileli MOD APK [v1.62.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Wild Sky TD Para Hileli MOD APK [v1.62.7] 1 Wild Sky TD Para Hileli MOD APK [v1.62.7] 2 Wild Sky TD Para Hileli MOD APK [v1.62.7] 3 Wild Sky TD Para Hileli MOD APK [v1.62.7] 4 Wild Sky TD Para Hileli MOD APK [v1.62.7] 5 Wild Sky TD Para Hileli MOD APK [v1.62.7] 6

Wild Sky TD Para Hileli MOD APK [1.62.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. RPG tarzı oynanışa sahip bir Strateji Kule Savunma oyunu


Wild Sky TD 1.62.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz zanaat hilesi
  2. Ücretsiz seviye hilesi
  3. CD yok

NOT : Modun düzgün çalışması için oyunu başlarken ağ bağlantısını kapatmanız gerekir.

Kule savunma oyunlarını seviyor musunuz ve çekici özelliklere sahip yeni bir oyun kurgusuna sahip bir oyun mu arıyorsunuz? O halde Wild Sky TD'ye gelin ve bu oyunla ilgili tüm harika şeylerin tadını çıkarmaya başlayın. Wild Sky TD, oyuncunun bu oyunun içinde sonsuz bir yolculuğa çıkması için büyük bir fantezi dünyasında geçen bir Kule Savunma oyunudur. Bu oyunun öne çıkan özelliği, çeşitli yükseltme sistemi, güçlü kahramanlar, destansı patron dövüşü ve çetin savaşlardır. Şimdi oyuna katılın ve karanlık diyarlardan gelen canavar dalgalarını önlemek için taktik becerilerinizi gösterin.


Wild Sky TD v1.62.7 MOD APK


Wild Sky TD oynanışı özenle oluşturulmuş, net bir derinliğe sahip ve birçok farklı sistem oyuncunun ilerlemesini etkiliyor. Bu oyun, Kule Savunma unsurunu çekirdek olarak kullandı ve oyuncuların eğlenmesi için birçok çekici oyun modu icat etti. Ayrıca, oyun, oyuncuların sağlam bir savunma hattı oluşturmak için birçok farklı işleve erişmesine izin veren devasa bir yükseltme sistemine sahiptir. Elbette, oyuncular tarafından kontrol edilen Kahramanların ortaya çıkması büyük bir avantajdır ve oyuncular, canavarları yok etmek için yüksek yıkıcı güce sahip özel beceriler kullanabilirler. Oyuncunun yolculuğu sonsuzdur; kıtaya yayılır, birçok ülkeyi ve zorlukları aşarak oyunculara sayısız farklı canavar verir. Her savaş, bir oyuncunun taktik becerilerine meydan okumak için tasarlanmış bir mücadeledir ve bu zorlukların ödülü, bir oyuncunun genel gücünü artırabilir.


Wild Sky TD 1.62.7 Para Hile Apk


Her mücadelede oyuncu, tüm düşman dalgalarını yok etmek ve yolun sonunda bulunan ana üsse saldırmalarını önlemekle görevlendirilir. Seviyeler ana üsse bağlanan yollar inşa edecek ve yollar boyunca oyuncuların kuleler inşa etmeleri için bazı direkler olacak. Zamanlayıcı geri saydığında düşmanlar görünecek veya oyuncu kazandığında daha fazla bonus almaya hemen başlayabilir. Düşman çeşitliliği, savunma istasyonları inşa etme gücünü veya yeteneğini tahmin etme yeteneği açısından oyuncular için bir zorluktur. Elbette oyun, saldırıda ortaya çıkacak düşmanlar hakkında bilgi sahibi olacak ancak konumları oyuncuyu şaşırtacak kadar rastgele. Bu nedenle, sürekli olarak ilerleyecek, tüm engelleri yıkacak ve oyuncunun üsse ulaşırsa başarısız olmasına neden olacaklar.


Wild Sky TD Seviye Hile Apk


Kuleler, oyuncuların canavar saldırılarına karşı savaşması için silahlardır; Kulenin çeşitliliği oyuncunun taktik yeteneğini geliştirecek. Her kulenin kendine has özellikleri olacak ve oyuncuların tüm düşman saldırısını önlemek için bunları uygun şekilde inşa etmesi gerekiyor. Oyunun başında dört temel kule bulunuyor. Gelecekte, oyuncuların yükseltmesi için birçok farklı varyantları olacak. Ve kuleler yalnızca belirlenen yerlerde inşa edilebilir ve oyuncu onları keyfi olarak hareket ettiremez. Etkileri çeşitlidir, örneğin kışla canavarları tutmak için 3 korumaya kadar çıkacak, balista menzilli saldırıları destekleyecek, sihirli kuleler büyü hasarı verecek ve havan AoE saldırısını kullanacak.


Wild Sky TD CD Hile Apk


Her kulenin kendine has özellikleri vardır ve oyuncu araziyi taktiklerle etkili bir şekilde birleştirirse savunma hattı sağlam hale gelir. Canavarlar, farklı direniş biçimlerine sahip olduklarında da çeşitlilik gösterecekler ve belirli bir kuleden önce zayıflayacaklar. Gelecekte oyuncular daha fazla canavarla karşılaşacak, bu nedenle oyun, kuleler için güçlerini artırmak için büyük bir yükseltme sistemiyle oyuncuları destekleyecek. Yükseltme sistemi her kuleye atanacak ve oradan, oyuncunun geliştirmesi için birçok farklı varyasyona sahip olacaklar. Kulelerin yanı sıra, oyuncular güçlendirmek için özel beceriler için yükseltme yapabilirler. Oyuncular yükseltmek için savaşlardan kazanılan yıldızları kullanmalıdır. Oyuncunun savaş başarısı yüksekse, o kadar çok yıldız kazanır. Her meydan okuma, oyunculara maksimum üç yıldız verecek.


Wild Sky TD Zanaat Hile Apk


Kahramanlar, oyuncuyu temsil eden birimlerdir, birçok farklı sınıfa ayrılırlar ve güçleri kulelere benzer. Kahramanların çeşitliliği, çeşitli beceriler ve güçler ile birlikte gelir. Oyuncular savaşmak için yalnızca bir kahraman seçebilir, ancak oyuncular gerektiğinde desteklemek için onları haritada hareket ettirebilirler. Kahramanların gücü savaş alanında bir zorunluluktur, bu nedenle oyuncular onları hayatta tutmaya çalışmalıdır. Kahramanlar için yükseltme sistemi, kulenin yükseltme sisteminden farklı olacak ve oyuncuların Kahramanlar için yükseltmeleri gerçekleştirmek için özel bir para birimi kullanmaları gerekecek. Kahramanların seviyesi ne kadar yüksek olursa yeni yeteneklerin kilidini açar veya ekipmanlarını geliştirir.


Wild Sky TD APK Son Sürüm indir


Wild Sky TD, çekici bir oynanışa ve benzersiz özelliklere sahip bir Kule Savunma oyunudur. Piyasadaki olağan Kule Savunma oyunlarından farklıdır ve oyuncunun taktik yeteneğini yeni bir seviyeye çıkaracaktır. Oyun aynı zamanda oyunculara savunmalarını daha iyi geliştirmelerine yardımcı olacak birçok faydalı ipucu verecektir. Bu oyunun dünyasına katılın ve yolculuğunuza başlayın, canavarlarla savaşın ve değerli ödüller toplamak için destansı patronları alt edin.


Wild Sky TD'yi İndirin (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi / CD Yok)


Bir önceki android oyun Empire Warriors APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar