Gerçek Çelik Dünya Robot Boks Para Hileli MOD APK [v73.73.130]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Gerçek Çelik Dünya Robot Boks Para Hileli MOD APK [v73.73.130] 1 Gerçek Çelik Dünya Robot Boks Para Hileli MOD APK [v73.73.130] 2 Gerçek Çelik Dünya Robot Boks Para Hileli MOD APK [v73.73.130] 3 Gerçek Çelik Dünya Robot Boks Para Hileli MOD APK [v73.73.130] 4 Gerçek Çelik Dünya Robot Boks Para Hileli MOD APK [v73.73.130] 5 Gerçek Çelik Dünya Robot Boks Para Hileli MOD APK [v73.73.130] 6

Gerçek Çelik Dünya Robot Boks Para Hileli MOD APK [73.73.130] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Nihai zaferi kazanmak için tüm rakiplerinizi alt edin ve zafere ulaşın.


Gerçek Çelik Dünya Robot Boks 73.73.130 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
Spor oyunları her zaman dünyanın en popüler oyunlarından biridir. Futbolun yanı sıra, boks gibi yaygın spor türünün başka oyunları da vardır. Boks, birçok oyuncu arasında oldukça popüler olan bir dövüş sporudur. Sadece oyunda değil, aslında bu disiplin de dünya çapında yaygın bir konu. Bu aynı zamanda dünyada çok popüler olan bir dövüş sanatıdır, dünyada Real Boxing gibi bu türe ait birçok ünlü oyun olmuştur. 


Gerçek Çelik Dünya Robot Boks v73.73.130 MOD APK

 

Ama Boxing'de ferahlatıcı bir deneyim yaşamak ister misiniz? Öyleyse, Reliance Big Entertainment tarafından üretilen Gerçek Çelik Dünya Robot Boks oyununu deneyin . Bu, dünyaca ünlü Real Steel World Robot Boxing oyununun devamı niteliğindedir, oyunun dünya çapında başarılı olan ilk bölümüdür çünkü ilk bölümün başarısı üreticinin oyunun 2. bölümünü yayınlama motivasyonu haline gelmiştir. Oyunun 2. bölümüne gelince, oyuncular daha fazla yeni özellik, daha fazla robot, daha yeni kombinasyonlar deneyimleyecek.


Gerçek Çelik dünya robot boks APK -- PARA hilesi


İnsanların artık insan oyuncular olan sporlarla ilgilenmedikleri geleceğin dünyasında geçiyor. Şimdi neredeyse tüm sporlar robotlar tarafından oynanıyor. Futbol artık bir kral sporu değil, Robot Boks, bu dünyadaki en ünlü spor. Sadece devasa halk ligleri değil, yeraltı dünyasında da savaşlar var. Oyunun oynanışı Street Fighter gibi diğer dövüş oyunlarına benziyor, oyuncuların alışması kolay olacak ancak ustalaşması zor olacak. Oyuncuların yalnızca kazanabilmek için rakibinizi yok etme görevi vardır. Oyuncular, oyundaki her robotla savaşmanın tüm yollarında ustalaşabilmek için çok zaman harcamak zorunda kalacaklar. Oyuncu, robotları kontrol edebilmek için oyun ekranının sol tarafında bulunan gezinme tuşunu kullanacaktır. Oyuncunun saldırıp savunabilmesi için ekranın sağ tarafında üç düğme olacak. Saldırı kombosu, oyuncu kazanmak istiyorsa zafere götüren en önemli şeydir, o zaman oyuncunun önce robotun kombosunu öğrenmesi gerekir. Her robotun farklı bir kombinasyonu olacaktır, bu nedenle oyuncuların hepsinde ustalaşmak için çok zaman harcamaları gerekir.


Gerçek Çelik Dünya Robot Boks Altın Hilesi


Bu, oyuncuların becerilerini ortaya çıkarmak ve rakibi yenmek için kritik anları değerlendirmesine yardımcı olacaktır. Her robotun belirli bir HP'si olacak, kazanabilmek için oyuncunun rakibin HP'sini sıfıra getirmeye yetecek kadar hasar vermesi gerekecek. Rakibini her yenmek üzereyken, oyuncu bir nakavt becerisi gerçekleştirebilecek, oyuncu rakibi en muhteşem şekilde yenmek için bir dizi saldırı yapacaktır. Nakavt tekniğini kullanabilmek için, oyuncunun ekranda görüntülenen pozisyonlara belirli bir sırayla dokunmak için parmaklarını kullanması gerekecektir. Bu süreç tamamlandıktan sonra robotumuzun becerilerini geliştirme zamanı gelecek.


Gerçek çelik dünya robot boks APK Dayı


Bu oyunun ilk bölümünde, ünlü robotların Real Steel filminde ortaya çıkmasıyla zaten bol miktarda robot var. Film başlığında görünmeyen robotlar bile, ancak bunlar da oyuncuların seçmesi için var. Ancak bu bölüm 2 ile Atom veya Zeus gibi ünlü robotların yanı sıra bu sayı önemli ölçüde artacaktır. Oyunda ayrıca Ikaro, Wraith, Shaoshi olarak bilinmeyen başka robotlar da var. Oyuncunun bu oyuna katılırken nihai hedefi, turnuvanın şampiyonluk kupasını kazanmaktır. Oyuncular, dünyanın birçok farklı ülkesinden birçok robotla savaşacak. Nihai zaferi kazanmak için tüm rakiplerinizi alt edin, kendinize zafer getirin.


Gerçek Çelik Dünya Robot Boks Hile Apk


Gerçek Çelik Dünya Robot Boks, çok gerçekçi bir 3D grafik formatına sahiptir; oyunculara en iyi deneyimi yaşatmak için oyundaki detaylar da çok iyi tamamlandı. Oyundaki robotlar da savaşın izleri, makinelerin detayları gibi her küçük ayrıntısına kadar çok yüksek bir tamamlanma seviyesine sahip ... WRB 2, oyunculara oyunu oynarken harika bir deneyim yaşatacak ve oyuncuları oyun dünyasına taşıyacak. son derece canlı ve harika robotların dünyası.


Gerçek Çelik Dünya Robot Boks İndir (MOD, Sınırsız Para / Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Creative Destruction APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar