Savaş İmparatorluğu Roma Para Hileli MOD APK [v1.6.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Savaş İmparatorluğu Roma Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 1 Savaş İmparatorluğu Roma Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 2 Savaş İmparatorluğu Roma Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 3 Savaş İmparatorluğu Roma Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 4 Savaş İmparatorluğu Roma Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 5 Savaş İmparatorluğu Roma Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 6

Savaş İmparatorluğu Roma Para Hileli MOD APK [1.6.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Battle Empire olan güçlü bir imparatorluk kuracağınız ve güçlü bir ordu oluşturarak, stratejiler belirleyerek ve diğer birçok orduyla saldırarak onu büyütmeye devam edin.


Savaş İmparatorluğu Roma 1.6.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş hilesi. Moda yama yapmak için Lucky Patcher kullanmanız gerekiyor.
Sizin gibi yenilikçi ve güçlü bir imparator, krallığını mükemmel bir şekilde inşa edip savunabileceğinden emin. Kesintisiz savaşlar yaratırken, Savaş İmparatorluğu Roma'da imparatorluğunuzu sürekli olarak inşa edin ve geliştirin. Ordunuzu güçlendirin, mükemmel stratejiler bulun ve ordunuzu herkese saldırmak için getirirken diğer birçok oyuncuya meydan okuyun. Ve elbette, güçlüler bu oyunda her zaman hayatta kalacak ve krallıkları için zafer kazanacaklar.


Savaş İmparatorluğu Roma v1.6.2 MOD APK


Savaş İmparatorluğu Roma oyununa katılmak, diğer birçok orduyla savaşmak ve zamanın en güçlü krallarından biri haline gelirken heyecan verici bir deneyim yaşamaktır. Diğer birçok oyuncu arasında birçok takas açabildiğinizde, bu yeni sürümde daha fazla elmas toplama fırsatınız da var. Sadece bu değil, savaşlardaki istikrar da artırıldı. Ordunun istikrarını sağlamak için oyuncu saldırı yeteneğini geliştirmelidir.


Savaş İmparatorluğu Roma Para Hilesi


Bir ülkenin kralı olduğunuzda, ilk iş ordu gibi tüm yönleriyle yeniden şekillenmeye ve yenilenmeye başlamaktır. Bu oyuna katılırken minimum gereksinim budur ve elinizden gelenin en iyisini yapacak ve büyük ölçekte bir rüya şehri yaratacaksınız. Temel muharebe becerilerine sahip bir ordu kurup geliştirmek ve sürekli olarak yükseltmek vazgeçilmezdir. Bu şekilde, bir çatışma olduğunda, hala kazanma şansınız var.


Savaş İmparatorluğu Roma Elmas Hilesi


Güçlü ordular için savaşma ve orduya odaklanma oyunu vazgeçilmezdir. Battle Empire söz konusu olduğunda bir ordu yetmez; saldırı ve savunmada birçok benzersiz beceriye sahip güçlü bir ordu sistemi olmalı. Ancak o zaman şehriniz düşmanın acımasız saldırısından güvende olacak. Sadece bu da değil, imparatorluğunuzu sürdürebilmek ve geliştirebilmek için diğer krallıkları aktif olarak işgal etmek de kaçınılmazdır.


Savaş İmparatorluğu Roma Hile Apk


Savaşmak, yalnızca bir lider olarak birlikleri savaş alanına götürmekle ilgili değildir, aynı zamanda kazanma yeteneğinizden de emin olmalısınız. Elbette zorlu savaşlarda benzersiz stratejiler için vazgeçilmezdir. Birçok değerli kupayı toplayabilmek için ordunuzu savaşta gönüllü olarak yönetmeye çalışın.


Savaş İmparatorluğu Roma Apk indir


Dövüş oyunları ve şehir kurma kombinasyonu bu oyunda mevcut. Savaşı keşfetmeye başlamak için yapmanız gereken ilk şey, kendinize büyük ölçekli bir şehir inşa etmektir. Birincil ve sürekli güncellenen savaş becerilerine sahip güçlü bir ordu sistemine sahip olmak vazgeçilmezdir. Büyük düşman uzay saldırısı ve düşman çatışmalarına karşı makul savunma. Kazanmak ve ganimeti toplamak için çeşitli mükemmel stratejiler geliştirin.


Savaş İmparatorluğu Roma indir (MOD, Ücretsiz alışveriş hilesi)


Bir önceki android oyun Transport It 3D APK sayfasını ziyaret edebiliirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar