Rope Hero Vice Town Para Hileli MOD APK [v6.5.0]

Puan: 4.50 (Oylar: 4)
Rope Hero Vice Town Para Hileli MOD APK [v6.5.0] 1 Rope Hero Vice Town Para Hileli MOD APK [v6.5.0] 2 Rope Hero Vice Town Para Hileli MOD APK [v6.5.0] 3 Rope Hero Vice Town Para Hileli MOD APK [v6.5.0] 4 Rope Hero Vice Town Para Hileli MOD APK [v6.5.0] 5 Rope Hero Vice Town Para Hileli MOD APK [v6.5.0] 6

Rope Hero Vice Town Para Hileli MOD APK [6.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Komik mavi süper kahraman hakkındaki ücretsiz oyunun en büyük güncellemesiyle tanışın.


Rope Hero Vice Town 6.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Harcadıkça artar
  2. Elmas Hilesi. Harcadıkça artar
  3. Yeterli paranız olmasa bile bir şey satın alın
Rope Hero Vice Town - Günümüzde süper kahramanlar, birçok insanın gözünde tanıdık simgelerden biri haline geldi. Örneğin Kaptan Amerika, Süpermen veya Boboiboy gibi insanların hikayesini yakalayabilirsiniz. Hepsi kendi dünyalarındaki adalet imajıdır. Her insanın gücü farklı nedenlerden gelir, ancak sonunda adalet ve akıl için savaşırlar.


Rope Hero Vice Town v6.5.0 MOD APK


Rope Hero Vice Town, ekranda gerçekten ünlü bir kahraman değil, ancak oyun dünyasında büyük bir hayran kitlesine sahip. Doğrudan 10 milyondan fazla kişi kahramanca görseli indirdi ve Google Play'de test etti. Bu oyunla oyuncular, filmde gösterilenler uğruna savaşan bir süper kahramanı oynayacaklar. 


Rope Hero Vice Town Para Hilesi


Hikaye, ana karakterin mahallede uyandığı ve hiçbir şey hatırlayamadığı garip bir sahneden kaynaklanıyor. Bu kurgu, kahramanın miras kalan gücüne sahip olduğu aşina olduğumuz süper kahraman filmine oldukça benzer. O zaman bir kaza başka bir dünyaya ışınlanmalıdır. Adamımız bu sefer süper bir savaş kıyafeti ile hapse atılma gücüne sahip. Suçla mücadele için insanüstü yetenekler ve araçlar sağlar. Bu karakterin hayatı o andan itibaren değişti. Savaş şehre barışı getirir ve oyunda açıkça anlatılacak olan adalet sembollerinden biri olur.


Rope Hero Vice Town Hile Apk


Temel olarak, Rope Hero Vice Town, ekstra unsurlarla karıştırılmayan klasik bir RPG oyunudur. Örneğin, sıra tabanlı bir oyun da RPG veya RPG bulmaca oyunu olarak etiketlenir. Oyunumuzda, tüm hareketleri ve kişiliği kontrol ederek karakter üzerinde tam kontrole sahipsiniz.


Rope hero vice town elmas hilesi


Oyunun kontrolcüsü, analog çubuğa ve sağdaki beceri setine oldukça aşinadır. Rope Hero, ana silahının bir ip olacağından emin. Yetenek seti, kahramanın büyük bir büyülü hasara sahip olmadığı durumlarda eğlencelidir. Aksine, kablo kullanıyor ve bir silah ekliyor. Ama bir silahın yoksa sorun değil. Rope Hero, doğaüstü kıyafeti sayesinde olağanüstü bir fiziksel güce sahiptir. Bu kişi elini duvara yumruk atmak veya bir arabayı çok yumuşak bir şekilde tekmelemek için kullanabilir. Halat kullanarak binalar arasında hızlı hareket edebilir.


Rope Hero Vice Town hile nasıl indirilir?


Ayrıca, savaşmadığınızda, karakteriniz için ekipman ve nitelikleri yükseltmelisiniz. Öncelikle, hasar, dayanıklılık, hız gibi istatistikleri artırın… ve sonra ağır hizmet silahlarını donatmayı unutmayın. Doğrudan gücü artıracak şeylere ek olarak, kostümün oyuncuyu ilginç hissetmesini sağlayacak kendi varyasyonları da vardır.


Rope Hero Vice Town indir (MOD, Para Hilesi / Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun Motor Depot APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar