Just Cause Mobile Full MOD APK [v0.9.42]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Just Cause Mobile Full MOD APK [v0.9.42] 1 Just Cause Mobile Full MOD APK [v0.9.42] 2 Just Cause Mobile Full MOD APK [v0.9.42] 3 Just Cause Mobile Full MOD APK [v0.9.42] 4 Just Cause Mobile Full MOD APK [v0.9.42] 5

Just Cause Mobile Full MOD APK [0.9.42] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun moduna bağlı olarak takım kurabileceğiniz oyuncu sayısı da artacak ve birlikte acımasız savaşlar yapacaksınız.


Just Cause Mobile 0.9.42 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm (Erken Erişim)
Just Cause Mobile, oyuncuların harekâttan çok oyunculuya kadar yoğun savaşlar yaşadığı bir atış oyunudur. Sefer modunda görevleri tamamlayabilecek, kooperatifte arkadaşlarınızla düşman dalgalarıyla savaşabilecek veya çok oyunculu modda diğer oyuncularla savaşabileceksiniz.


Just Cause Mobile v0.9.42 MOD APK


Just Cause Mobile'ı deneyimlemeye başladığınızda, bu oyunun getirebileceği güzel grafiklerden kesinlikle etkileneceksiniz. Unreal Engin 4 ile tasarlanmıştır, bu yüzden oyundaki dünya çeşitli, ayrıntılı ve görmezden gelemeyeceğiniz savaş sahneleri eşlik ediyor. Eşzamanlı olarak, oyuncuların bulduğu hikaye, ailesini kaybeden karakterin etrafında döner ve bu onların savaşma motivasyonu olur.


Just Cause Mobile Full Apk


Karakterin sahne tanıtımından sonra, iki karakter, kapüşonlu gömlek giyen Rico ve Carmen arasındaki diyaloğa yönlendirileceksiniz. Rico örgüte ihanet etmeye karar verdi ve Carmen'i görmeye gitti. Dışarı atlayarak kaçar ve sahne Firebrand eğitim üssüne devam eder. Ana karaktere döndüğümüzde ve ilk yolculuğa başladığımızda, o da öyle. Seviyenin sonunda, Carmen kahramanı Rico'yu yok etmek için Ajansa katılmaya ikna eder.


Just Cause Mobile Karakter Hilesi


Just Cause Mobile'da oyuncular kendilerini uygun hissettikleri oyun modunu seçecekler. Oyuncular için birçok çekici nokta getiren kampanya, çok oyunculu ve kooperatif içerir. İlk mod, oyuncuların ana karakterin hikayesini öğrenecekleri ve bu sayede zorlu görevlere ve bitirmek zorunda oldukları düşmanlara erişecekleri kampanya modudur. Oyun kesinlikle beğeneceğiniz silahlar ve destek ekipmanları sunuyor.


Just Cause Mobile Hile Apk


Diğer bazı atış oyunlarından farklı olarak, sağ joystick düğmesi, atış açısını ayarlamak da dahil olmak üzere iki özelliği birleştirir ve onu sürüklediğinizde mermiler ateşlenir ve oyuncular için tamamen uygun olur. Aynı zamanda, helikopter gibi büyük düşmanlardan gelen güçlü saldırılara dikkat etmeniz ve kaçınmanız için sinyal verilecektir. Saldırı alanı oldukça geniş olacak, bu yüzden ileriye doğru ateş etmek ve karakterin daha hızlı ilerlemesine yardımcı olmak için fazladan bir çapa alacaksınız.


Just Cause Mobile Apk Son Sürüm


Yukarıdaki birincil oyun modunun yanı sıra, arkadaşlarınızla işbirliği ve çok oyunculu modları da deneyimleyebilirsiniz. İşbirliği için diğer üç oyuncuyla ittifaklar kuracak ve sürekli bir düşman dalgasına karşı zorlu görevler üstleneceksiniz. Çok oyunculu mod, takım üyesi on kişiye ulaştığında daha fazla oyuncuya ihtiyaç duyacak ve oyunun sunduğu birçok silahı kullanarak benzer sayıdaki diğer iki takıma karşı çıkacaksınız.


Just Cause Mobile apk indir


Just Cause Mobile'da tehlikeli maçlara katılırken farklı silahlar gereklidir ve hayranlık uyandıran yıkıcı güce sahip birçok silah vardır. Aynı zamanda, zırhı tam olarak donatabilir, öğeleri destekleyebilir ve daha fazla düşmanla başa çıkmak için performanslarını artırabilirsiniz.


Just Cause Mobile indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Call of Mini Dino Hunter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar