Heavy Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.976]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Heavy Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.976] 1 Heavy Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.976] 2 Heavy Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.976] 3 Heavy Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.976] 4 Heavy Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.976] 5 Heavy Truck Simulator Para Hileli MOD APK [v1.976] 6

Heavy Truck Simulator Para Hileli MOD APK [1.976] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En iyi kamyonu seçip yolların kralı olun.


Heavy Truck Simulator 1.976 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Simülasyon oyunları giderek mobil platformda popülerlik kazanıyor. Bununla birlikte, getirdiği deneyim, tipik olarak oyun ve grafik sistemleri açısından herhangi bir PC oyunundan daha düşük değildir. Örneğin PC platformunda Euro Truck Simulator, mobil platformda Heavy Truck Simulator yayınlandı. Muhtemelen biraz inanılmaz hissedeceksiniz ama Heavy Truck Simulator oyununa kısa sürede ikna olacaksınız.


Heavy Truck Simulator v1.976 MOD APK


Heavy Truck Simulator, DEHA tarafından yayınlanan ünlü simülasyon kamyon sürüş oyunudur. Hiç kamyon şoförü olmak, mal taşımak ve tüm dünyayı dolaşmak istediniz mi? Heavy Truck Simulator Bu hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak ve gerçek bir kamyon şoförü olacaksınız. Ve tabii ki siz bir şoförsünüz; işiniz malları işletmelere, müşterilere nakletmek. Ve yolculuğu her tamamladığınızda size ödeme yapacaklar.


Heavy Truck Simulator Para Hilesi


Dünya çapındaki yolculuğunuz güzel Brezilya'da başlayacak. Görevler yapacak ve bu ülkenin tüm yerlerini keşfedeceksiniz, ardından oynamaya devam etmeniz için yeni haritaların ve alanların kilidi açılacak. Bu sıra oldukça makul; teslimat mesafeleri uzunluk, kısalık ve karmaşıklık açısından değişiklik gösterecek şekilde ayarlanacaktır. Ancak ilk başta oldukça basitti, oyuna ve sürüş deneyimine hızlı bir şekilde uyum sağlamanıza yardımcı oldu.


Heavy Truck Simulator level hilesi indir


İlk olarak, arayüz hakkında, yayıncı nispeten sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüz tasarladı. Her fonksiyon bölümü mantıklı ve minimalist bir şekilde düzenlenmiştir. Konsol, ekranda kayan tuşlarla tasarlanmıştır, ekranın her iki tarafına düzgünce katlanmıştır ve oyuncuların kullanmak için sadece dokunmaları yeterlidir. 


Heavy Truck Simulator Hile Apk


Örneğin, dönüş sinyali, araba lambaları, araba kornası, direksiyon simidi,… grafiklerde, oyuncular gerçekçi bir 3B alana dalacaklar. Efektlere kadar nesneler, görünümler, yollar, araçlar vb. ayrıntılara kadar titizlikle tasarlanmıştır. Örneğin, hava etkisi, gündüz ve gece veya yol her engebeli ve bozuk olduğunda arabanın titrediği hissi.


Heavy Truck Simulator APK Dayı


Oyuncuya çok tonlu kamyonun direksiyonuna ve kargoya oturmasının teklif edildiği otomobil simülatörü. Buradaki arsa, hayır. Başlangıç ​​için kullanıcı, başlangıç ​​sermayesinin kamyonu aldığı garaja gider. Ardından, yük taşımacılığı için sipariş almanız ve bunlara uymanız gerekir. Göndermeden önce, gerçek hayatta olduğu gibi, Otoparka gelmeli ve treyleri almalısınız.


Heavy Truck Simulator Apk Oyun İndir Club


Sürücü, başarıyla tamamlanan her görev için mevcut kamyonunuzu yükseltmek veya yeni bir kamyon satın almak için kullanılacak oyun para birimini alacak. Oyuncu, kontrol arabasındaki tüm düğümlere açıktır. Farları açmanız, sinyalleri çevirmeniz, dikiz aynasına bakmanız gerekiyor. Traktörün kontrolü sanal bir klavye veya ivmeölçer kullanılarak yapılır. Kontrol modu, aktarım türü ve kamera modu gibi ayarlarda değiştirilir.


HEAVY Truck Simulator Skin


Oyunun sağlam bir fiziksel modeli var. Hareket, yükün ağırlığı, yol yüzeyinin türü, hava koşulları dikkate alındığında. Oyunun mobil odağı göz önüne alındığında, grafikler fena değil. Trafik akışının sesleri iyi uygulanmış. Heavy Truck Simulator – proje türünü kaçıranlar için harika bir kamyon simülatörü


Heavy Truck Simulator apk son sürüm


Asphalts 8'deki akıllıca tasarlanmış ve sofistike süper arabalar sizi heyecanlandırıyor ve heyecanlandırıyorsa, Ağır Kamyon Simülatörü de size aynı hissi veriyor. Heavy Truck Simulator, bir dizi popüler kamyona sahip bir araba garajıdır ve size deneyim sağlamak için güçlü motorlara sahiptir. Her araç göz alıcı şekillere sahiptir ve genellikle belirli malları taşımak için kullanılır. Ancak, mevcut olmayacaklar ve kazandığınız parayla bunları kendiniz açmanız gerekiyor.


Heavy Truck Simulator İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hit & Knockdown APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar