Blackmoor 2 Para Hileli MOD APK [v11.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Blackmoor 2 Para Hileli MOD APK [v11.5] 1 Blackmoor 2 Para Hileli MOD APK [v11.5] 2 Blackmoor 2 Para Hileli MOD APK [v11.5] 3 Blackmoor 2 Para Hileli MOD APK [v11.5] 4 Blackmoor 2 Para Hileli MOD APK [v11.5] 5 Blackmoor 2 Para Hileli MOD APK [v11.5] 6

Blackmoor 2 Para Hileli MOD APK [11.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Türü tanımlayan dövüş ve retro klasik ve modern oyunların bir karışımına sahip türünün tek örneği bir arcade platform oyunudur.


Blackmoor 2 11.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Can Hilesi
  2. Sınırsız Para Hilesi
Blackmoor 2, yaklaşık 15 yıl önce oyun oynamaya başladığınızda, atari oyunları En güvenilir ürünler olarak kabul ediliyordu. O zamanki oyun platformu hala şu anki kadar güçlü olmadığı ve sadece 2D grafikler uygulanabildiği için oyuncular, başlangıç ​​noktasından sola ve son noktadan sağa giderek yönetilen maçlara katılacaklar. Üreticinin düşündüğü çeşitli canavar türleriyle savaşmaları gerekecek. Boss öldürülene kadar kazanılabilir. 


Blackmoor 2 v11.5 MOD APK


Mario, MegaMan, Sonic gibi dönemin en popüler oyunları efsane oldu ve milyarlarca satış rakamına ulaştı. Bugün bile, üretici tarafından zevklerine uyacak ve oyuncuları çekecek şekilde sürekli güncelleniyorlar. Ancak, daha fazla seçeneğe sahip olan ve pazarı çeşitlendiren oyuncular için haftalık olarak güncellenen yeni platform ürünleri de var.


Blackmoor 2 11.5 Para Hile Apk


Blackmoor 2 The Traitor King, bugün güncellenen yeni bir üründür. Bugün aynı zamanda bu oyunun Açık betaya başladığı ilk gün. Bununla birlikte, ön kayıt olan ve Başlangıç ​​oyuncularının sayısı bugünden büyük ölçüde arttı. Oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırabilmek için 1.5 GB RAM'e sahip bir cihaz hazırlamaları ve Android 8'i kullanmaları gerekecek. Oyuncular, web sitemizde deneyimlemek için hızlıca indirebilirler.


Blackmoor 2 Can Hile Apk


Yukarıda bahsettiğimiz gibi, basit tanımlayıcı dövüş oyununa sahip bir platform oyunudur. Oyuncuların soldan sağa hareket eden bir karakteri kontrol etmelerine ve yoluna çıkmaya cesaret eden tüm düşmanları yok etmelerine izin verilecek. Kahramanlarımız, oyuncuyu şaşırtacak birçok kıvrım ve dönüşle belirli bir hikayeye yönlendirilecek. Oyun ayrıca oyunculara birçok farklı güce sahip 8 kahraman verir, böylece her oyunda kolayca özelleştirilebilirler. Düşmanın güçleri de güçlü patronların önderliğinde birçok türe ayrıldıkları için zayıflamaz.


Blackmoor 2 APK -- PARA hilesi


Çekici hikaye moduna ek olarak oyun, oyuncuların deneyimlemesi daha ilginç görünen iki farklı mod da sunuyor, ancak elbette istikrarlı bir performansa sahip olamıyor. İlki, kendi kendine oluşturulmuş meydan okuma modudur. Bu modda, oyuncuların zorluk türlerini kendilerinin seçmesine ve hatta düşmanları ve patronları istedikleri yerde özelleştirmelerine izin verilecek. Ondan sonra, yeterince zor olup olmadığını görmek için kendilerine koydukları meydan okumaya kendileri mi daldılar? Hala çok kolaysa, özelleştirebilirsiniz. Bu zorluklar, başkalarının oynaması için deneme veya halka açık oyun için arkadaşlarınıza da getirilebilir. Şanslıysanız, çalışmalarınız ünlü ve popüler hale gelebilir.


Blackmoor 2 APK DAYI


Ayrıca, pratik rekabet gücü nedeniyle hala en popüler oyuncu olan Multiplayer adlı bir mod da olacak. Gerçek zamanlı savaşlara katılacaksınız, bu da çevrimiçi bir oyuncuya karşı mücadeleye girmek için tüm gücünüzü kullanmanız gerektiği anlamına gelir. Sistemde düzenlenmiş ve öngörülebilir becerilere sahip düşmanlar değiller. Bu yüzden kendinize çok meydan okumalısınız.


Blackmoor 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Eats Car 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar