The Sun Origin Mega Hileli Menü MOD APK [v2.2.6]

Puan: 4.00 (Oylar: 4)
The Sun Origin Mega Hileli Menü MOD APK [v2.2.6] 1 The Sun Origin Mega Hileli Menü MOD APK [v2.2.6] 2 The Sun Origin Mega Hileli Menü MOD APK [v2.2.6] 3 The Sun Origin Mega Hileli Menü MOD APK [v2.2.6] 4 The Sun Origin Mega Hileli Menü MOD APK [v2.2.6] 5 The Sun Origin Mega Hileli Menü MOD APK [v2.2.6] 6

The Sun Origin TEK APK, Para, Mermi, Ölümsüzlük Hileli MOD APK [2.2.6] - Android için en son sürümü ücretsiz hemen indirin.


The Sun Origin 2.2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki seçeneklere sahip olan menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Dayanıklılık azalmaz
  3. Sınırsız mermi
  4. Ağırlık sınırı
  5. Ölümsüzlük
  6. Hasar almaz.
Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın.

The Sun Origin Apk, cep telefonları için bir FPS oyunudur. Bu, PC / Konsolun muhteşem efsanevi STALKER'ı olarak mobil ekrana yeniden kurulmuş bir oyundur. Hepimizin bildiği gibi, uzun zaman önce PC / Konsol oyun topluluğundaki benzersiz bir FPS oyun serisinden biri olarak kabul edilebilir. Oyuncuları ölüm sahnelerine itmek yerine, hikaye tabanlı RPG sisteminin hayati unsurlarının derinliklerine inen ve tamamen farklı bir deneyim yaratan gerçek bir macera oyunudur. Ve şimdi The Sun: Origin, STALKER'ın yaptığı en iyi şeyleri yeniden oluşturacak ama cep telefonunuzda olacak harika bir FPS'ye sahibiz. Oyun bir Rus ekibi tarafından geliştirildi ve resmi olarak Agaming + tarafından yayınlandı. Bu iddialı bir sürüm çünkü ilk olarak iOS serisi için yayınlandı.


The Sun Origin v2.2.6 MOD APK


Güneş'in hikayesi oldukça yenidir, 2050'de, güneş uzaya büyük miktarda enerji saldığında ve güneş sistemi etrafındaki tüm gezegenleri tehdit ettiğinde geçiyor. Dünyamız da onların arasında. Dünyanın kısa bir süre küle dönme riski vardır. Ancak bilim adamları, çoğu insanın sorunu umursamadığı konusunda uyardılar. Dünya'ya ulaştığı enerji atmosferin kirlenmesine neden olana kadar yeşil gezegendeki tüm canlılar ve tabii ki insan ırkı da dahil olmak üzere yok edilir. Ancak hayatta kalanların bir kısmı bu felaketi tahmin ediyor ve toprağa saklanıyor. Fırtına geçerken ve hayatta kalanlar yere adım atarken, gözlerindeki Dünya imgesi bir medeniyetin çöküşünden başka bir şey değildi. Bu noktada hükümet ya da yasa yok, var olan tek şey çorak bir Dünya.


The Sun Origin 2.2.6 Para Hile Apk


The Sun: Origin, atıcıyı ilk açıdan nasıl oynayacağınız ve kontrol edeceğiniz STALKER stilini hala taşıyacak. Oyun, aksiyonu derinleştirmek yerine silah, ekipman ve diğer eşyaları toplama yönünde karakterler geliştirmenize izin veriyor. Çoğu oyuncu, görevleri üstlenmek ve hikayenin ilerisine gitmek için çeşitli NPC'lerle de etkileşime girebilir. Grafik açısından The Sun: Origin , günümüzde Modern Combat 5 veya NOVA Legacy gibi cep telefonlarındaki diğer nişancı oyunlarından daha aşağı değil. Oyundaki etkileyici 3D grafiklere, karakterlere ve haritalara sahip olan oyun, yıkım karşısında Dünya'nın arka planını andıran kasvetli bir stille tasarlandı. Keskin bir adam olsanız bile, The Sun: Origin sizi de mutlu edecek.


The Sun Origin 2.2.6 Mermi Hilesi Apk


Eğer bir STALKER hayranıysanız, The Sun: Origin'i kesinlikle görmezden gelemezsiniz - oyun şu anda Mobil cihazlarda en iyi kaliteyi söylemelidir. Şu anda oyun App Store ve Google Play'de 2 dolara satılıyor, ancak aşağıda verdiğimiz bağlantıyla tamamen ücretsiz ve mod menü olarak indirebilirsiniz. 


The Sun Origin indir (MOD, Sınırsız Para / Dayanıklılık Hilesi)


Bir önceki oyun olan Extreme Car Driving Simulator APK indirmek için tıklayın.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar