Zombie Offroad Safari Para Hileli MOD APK [v1.2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Offroad Safari Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 1 Zombie Offroad Safari Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 2 Zombie Offroad Safari Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 3 Zombie Offroad Safari Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 4 Zombie Offroad Safari Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 5 Zombie Offroad Safari Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 6

Zombie Offroad Safari Para Hileli MOD APK [1.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kent bölgesini geride bırakın ve zombiler, zorluklar ve ganimetlerle dolu tehlikeli bir açık dünyayı keşfedin!


Zombie Offroad Safari 1.2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Sonsuz sürüş ve nişancı oyun anlarının tadını çıkarıyor musunuz? Zihninizi özgürleştirecek bir oyun mu arıyorsunuz? Yoksa kıyamet sonrası dünyada zombileri alt etmekle mi ilgileniyorsunuz? O zaman DogByte Games'in bu muhteşem Zombie Offroad Safari oyununu, muhteşem maceraları ve destansı yarış nişancı oyunuyla sizi kesinlikle etkileyecek.


Zombie Offroad Safari v1.2.2 MOD APK


Kötü zombilerin ve canavarların toprakları işgal ettiği devasa açık dünya haritalarını keşfederken eğlenin. Gaz pedalını serbest bırakın ve korkunç canavarları devirmek için harika silahlarınızı ve toplarınızı serbest bırakırken aralarından geçin. Zombie Offroad Safari oyununda Zombilerle savaşın, epik arazilerde sürün, inanılmaz maceraları keşfedin, engelleri aşın ve kendinizi bu harika yarış oyununa gerçekten kaptırın.


Zombie Offroad Safari Para Hilesi


Kendinizi yapayalnız ve kötü zombilerle çevrili bulduğunuz Zombie Offroad Safari'de kıyamet sonrası dünyayı keşfederken eğlenin. Hayatta kalmak için tek değişikliğin, canavar kamyonlarına binmek ve yıkıcı ateşlerini düşmanlara salmak. Zombie Offroad Safari'de Android oyuncuları, benzersiz yarış ve atış unsurlarıyla bağımlılık yaratan hayatta kalma oyununa kendilerini kaptırma şansına sahip olacaklar. Nihai arazi kamyonlarına binerken iyi eğlenceler ve hızlı koşularınla ​​kötü zombileri ez. Rakipleri alt etmek için inanılmaz güçlü atışlarınızı serbest bırakın. Ve bağımlılık yaratan aksiyon yarış oyununu en iyi şekilde deneyimleyin.


Zombie Safari Android oyun club


Açık dünya manzaralarına sahip devasa haritaları keşfedin. Çeşitli arazilerde benzersiz sürüş deneyimlerinin keyfini çıkarın. Çeşitli özelliklere ve yeteneklere sahip birden fazla zombiyi alt edin. Oyundaki gizli yerleri keşfedin. İlerledikçe görevleri tamamlayın ve yeni oyunun kilidini açın. Ve kötü düşmanlara karşı rahatça gidebileceğinizden emin olmak için Zombie Offroad Safari, arabalarınız ve silahlarınız için birçok yükseltme seçeneği sunacak.


Zombie Safari Hile apk


Başlangıç ​​olarak, Android oyuncuları kendilerini Zombie Offroad Safari'de harika bir yolculuğa çıkarken bulacaklar. Özgürce keşfedilecek 6 farklı bölge ve üstesinden gelinecek tonlarca ilginç seviye ile, yarış ve nişancı oyununun tadını gerçekten çıkarma şansına sahip olacaksınız. Çeşitli manzaralarda benzersiz sürüş deneyimlerini özgürce keşfedin, farklı zombilere karşı savaşın ve benzersiz oyun içi mekaniklerin kilidini açın. Liste devam ediyor.


Zombie Offroad Safari Apk indir


Sürüş oyununu daha ilginç hale getirmek için Android oyuncuları artık her biri kendine özgü tasarım ve özelliklere sahip 12'den fazla farklı araca erişebilir. Sürüş eylemlerini deneyimlemek için polis arabanıza, itfaiye aracınıza, APC'nize, canavar kamyonunuza ve diğer birçok özel aracınıza binmekten çekinmeyin. Kendinizi eğlenceli ve bağımlılık yapan yarış oyununa kaptırırken benzersiz mekaniklerini ve fiziğini keşfedin.


Zombie Offroad Safari Oyunu Apk


Kent bölgesini geride bırakın ve zombiler, zorluklar ve ganimetlerle dolu tehlikeli bir açık dünyayı keşfedin! 4x4 arazi araçları, Monster Trucks, Six Wheeled Gas-Guzzlers'ın direksiyonuna geçin ve daha önce kimsenin gitmediği en yüksek dağlara tırmanın! Bu kıyamet sonrası açık dünya off-road sandbox oyununda ölümcül silahlar sizi bekliyor.


Zombie Offroad Safari indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie Derby Pixel Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar