Subway Surfers Para Hileli MOD APK [v3.8.2]

Puan: 4.67 (Oylar: 3)
Subway Surfers Para Hileli MOD APK [v3.8.2] 1 Subway Surfers Para Hileli MOD APK [v3.8.2] 2 Subway Surfers Para Hileli MOD APK [v3.8.2] 3 Subway Surfers Para Hileli MOD APK [v3.8.2] 4 Subway Surfers Para Hileli MOD APK [v3.8.2] 5 Subway Surfers Para Hileli MOD APK [v3.8.2] 6

Subway Surfers Anahtar Hileli MOD APK [3.8.2] - Android için son sürümü indirin. Trenler arasındaki bir hayat.


Subway Surfers 3.8.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sonsuz para, anahtarlar, hoverboardlar ve güçlendiriciler;
  2. Reklam devre dışı bırakılır;
  3. Sonsuz sayıda zıplayabilirsiniz.

Jake ve arkadaşlarının yorulmak bilmeyen kaçışları boyunca yapılan acımasız kovalamacalar, muhtemelen oyunun son derece ünlü markasının birçok anıya damgasını vuran şeydi - Subway Surfers . Bu, Kiloo ve SYBO Games tarafından ortak üretilen ve Kiloo tarafından yayınlanan bir oyundur. Subway Surfer oyununun üreticileri ve yayıncıları, Google Play'de 1 milyarı aşan indirme sayısı ve 30 milyonu aşan oranlarla dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların büyük çoğunluğuna yabancı değiller ve oyuncuların ve oyunun yapım ekibinin sayısız iltifatıyla yorum yapıyorlar. Bunlar, 7 yıl önce mobil platformlarda yayınlanan bir oyun için son derece etkileyici parametreler. Hatta hem PC hem de mobil platformlarda birçok ağabeyi geride bıraktı. Mayıs 2012'den beri piyasaya sürüldü, ancak şimdiye kadar hala oyunculardan büyük ilgi görüyor.


Subway Surfers v3.8.2 MOD APK 


Oyunun sonsuz eğlencesinin yanı sıra, deneyimi yükseltmek için yorumlar ve oyuncu incelemeleri yoluyla günlük iyileştirme, ona bir yer sağlamıştır. Yukarıdaki rakamlar, oyuncunun bu kült oyun için tercihinin en iyi örnekleridir. Oyun her yaş için uygundur ve sadece 3+ olarak etiketlenmiştir, böylece herkes oynamak için indirebilir. Bir kapasite düzeyinde, gereksinimler çok yüksek değildir ve yalnızca minimum 90MB'dir. İndirebilir ve sorunsuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Peki bu oyunu hiç oynadın mı? Aksi takdirde tereddüt etmeyin, hemen indirin Subway Surfers oyunun nefes kesen kovalamacalarının tadını çıkarın, bu oyunu indirdikten sonra pişman olmayacağınıza söz verin. İlk denemeden hoşlanmanız ve bağımlı olmanız gerekecek.


Subway Surfers Para Hilesi


Subway Surfers, Chibi 3D grafik tarzında giydirilmiştir ve çocuklar için son derece uygundur. Karizma dolu renkli görüntülerle, göz alıcı grafikler ve ilginç dolu olmasıyla belki de dünya çapında çok sayıda oyuncunun dikkatini çeken bir faktör. İçeriği ve oynanışı ile oyuncuya yabancı değil. Bir tren istasyonuna yerleştirileceksiniz ancak etkinliğe bağlı olarak her farklı güncelleme oyunun sahibine göre farklı sahnelere sahip olacak. Japonya, ABD gibi dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin konularının hepsinin belirli bir olayı var ve üreticinin tanıttığı anlamı var. Oyuncu, tramvaylara grafiti yapmak için polis ve köpeği tarafından kovalanan yaramaz çocuğu canlandırıyor.


Subway Surfers Anahtar Hilesi


Aynı zamanda haritaya dağılmış altın paraları topladı ve kaçtı. Çocukların müfettişten kaçmasına yardım etmek için zamanında karar vermek için gözlerinizi izleyin ve köpek arkanızdan kovalıyor. Ve zamanında veya yanlış bir seçim yaparsanız, karakter engellere çarpacak ve yakalanacaktır. 


Subway Surfers hile nasıl yapılır?


Bu oyun birçok yaş için ve özellikle çocuklar için olduğu için, ışık efektleri, boyalı roketlerle uçarken renkler, engellere cevap veren efektler gibi efektler çocuklar için de oldukça dikkat çekici hale getiriliyor ... çeşitli ve renkli renklerden oluşuyor. Çocuklardan ilgi ve ilgi çekmek için kullanılır. Oyundaki ses de çok harika ve birçok farklı versiyonda değişti, her versiyonun temasına bağlı olarak fon müziği de farklı olacak, ancak çarpışma, altın gibi bazı ses efektleri.


Subway Surfers Zıplama Hilesi


Şimdi oyun ilk kez birçok farklı versiyondan geçerek Rusya'nın geniş ve güzel başkentine geldi ve aynı zamanda birçok yeni şeyle önceki versiyonlardan çok farklı.

Oyunun önceki sürümlerinden farklı olarak, Subway Surfers: Moscow'un bu sürümünde şeffaf mektuplar toplamak gibi eskisine göre farklı görevler ve etkinlikler olacak. Tam bir ALEX kelimesi oluşturmak için oyun süreci. Ayrıca Rusya'nın sembolik bebekleri olan Matryoshka bebeklerini toplamak ve oyuncuya verilen üretici ödülünü almak gibi başka görevler de var.


Subway surf apk hile


Bu güncellemede, oyuna yeni bir karakter, Rusya'dan temsilci yüzü olan Mimi, Jake ve arkadaşlarıyla heyecan verici takip yolculuğuna katılmak için eklendi. Yeni görev ve etkinliklerin yanı sıra, bu sürümde Rusya'nın özel heykeli haline gelen boz şeklindeki tahta gibi yeni ve benzersiz aksesuarlar da bulunuyor. Ayrıca sonbahardan bahseden kadın karakter Alex için yeni bir kıyafet ve o mevsime ait akçaağaç yaprağı şeklindeki kaykay da var. Düşen sarı yaprakların mevsimi, düşen akçaağaç yapraklarının görüntüsü de aynısı ile ilişkilendirilen bir görüntüdür.


Subway surf apk hile indir 2023


Bu güncellemedeki harita, büyük ve görkemli Rus başkentinin Moskova temasına göre dekore edilmiş önceki versiyonlara kıyasla tamamen yeni olacak. Oyunda, harita büyük Rusya'nın harika bir sembolü olan KREMLIN'den esinlenecek, oyundaki yollar, sütunlar, avizeler Moskova, Rusya'nın KREMLIN sarayı tarzında dekore edilecek. Subway Surfers, Subway Surfers: Moscow ile Moskova'yı oyununa ilk kez uyarlayacak.


Subway surf hile apk indir son sürüm


Tamamen yeni bir harita, yeni karakterler ve Moskova'yı ve Rusya'da sonbaharı temsil eden yeni aksesuarlarla Subway Surfers: Moscow, oyunculara yeni duygular getirmeyi vaat ediyor. 


Subway Surf apk para ve anahtar hilesi


Oyun ayrıca oyuncuların Rusya'nın başkenti Moskova'yı cep telefonunuzdan küçük bir şekilde keşfetmelerine yardımcı oluyor. O halde harika bir deneyim için Subway Surfers: Moscow'u indirmeden neyi bekliyorsunuz? Son derece özel ve ilginç peşinde koşan kovalamaca, Moskova'nın çekici ve görkemli tablosuna hayran kaldı. Lütfen telefonu elinize alın ve hemen indirin. 


Subway Surfers'ı İndirin (MOD, Para / Anahtarlar / Tüm Karakterler)


Bir önceki android oyun Sniper Zombies APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar