Death Invasion City Survival Mega Hileli MOD APK [v0.1.18]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Death Invasion City Survival Mega Hileli MOD APK [v0.1.18] 1 Death Invasion City Survival Mega Hileli MOD APK [v0.1.18] 2 Death Invasion City Survival Mega Hileli MOD APK [v0.1.18] 3 Death Invasion City Survival Mega Hileli MOD APK [v0.1.18] 4 Death Invasion City Survival Mega Hileli MOD APK [v0.1.18] 5 Death Invasion City Survival Mega Hileli MOD APK [v0.1.18] 6

Death Invasion City Survival Mega Hileli MOD APK [0.1.18] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, zombileri özgürce yok etme mücadelesi için seçebileceğin çok sayıda modern silah sağlıyor.


Death Invasion City Survival 0.1.18 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu
  2. Dumb Bot / Aptal düşmanlar
Death Invasion City Survival, muhtemelen aksiyondan hoşlananlar için mükemmel bir seçim çünkü yoğun dövüş anları ve rahat, dinlendirici alanlar sunuyor. Hayatta kalanları korumak ve bu şehre barış getirmek için tüm bu kana susamış zombileri yok etmeniz gerekiyor. Heyecan verici ve heyecan verici savaşlar yaratmak için yeteneklerinizi kullanın.


Death Invasion City Survival v0.1.18 MOD APK


Death Invasion City Survival'a katılırken, oyuncuların çok sayıda yeni ve modern silah kullanmasına izin verilecek. Bu silahlar zombileri öldürme sürecini kolaylaştırıyor. Pek çok farklı silah ve testere, el bombası, lazer, … ile oyuncular uygun silahları seçmekte özgürdür. Ek olarak, zombileri şehirden atmak için patlayıcı kullanmanıza da izin verilir. Hepsinden önemlisi, harika bir silah koleksiyonunuz var.


Death Invasion City Survival Silah Hilesi


Oyuncular, savaşa katılmak için gerekli şeylerle tam olarak donatılmalıdır. Bu kadar düşünceli ve kapsamlı bir hazırlıkla zombileri öldürmek çok kolay. Oyuncuların saldırılarını esnek bir şekilde kullanabilmeleri ve bunlardan kaçınabilmeleri için kendilerini en gelişmiş silahlar, zırhlar ve diğer ekipmanlarla donatmaları gerekir. Savaşırken tam olarak hazırlanmak zamandan tasarruf etmenize, güvenle savaşmanıza ve daha hızlı ve daha kolay kazanmanıza yardımcı olacaktır.


Death Invasion City Survival Para Hilesi


Death Invasion'a gelen oyuncular, arzu edilen ve çekici maçlar yaşayacaklar. Oyuncular hayatlarının son nefesine kadar mücadeleye katılırlar. Yoğun savaşlar sürekli olarak gerçekleşir ve zombiler her yerde ölür. Malların tarihi boyunca savaşırken, ölümcül zombileri öldüren harika bir kahraman olacaksınız.


Death Invasion City Survival Hile Apk


Oyuncular, birçok değerli ödül kazanmak için Death Invasion'ın mükemmel bir şekilde belirlediği görevleri tamamlamak zorunda kalacaklar. Senin görevin savaşlardan sonra tüm zombileri yok etmek ve şehri temizlemek, barışı ve heyecanı geri getirmek. Atanan görevleri tamamladıktan sonra bazı puanlar biriktirecek, jeton olarak ödüller alacak ve kilitli silahların kilidini açacaksınız.


Death Invasion City Survival Apk indir


Grafikler Death Invasion tarafından çok dikkatli bir şekilde yatırılır. Oyuncunun gözleri önünde, bir dizi yüksek kaliteli 3D görüntü açılıyor. Keskin görüntülerle birleşen canlı ses, güzel bir arayüz oluşturur. Oyunculara otantik deneyimler getiriyorlar ve onları daha eğlenceli hale getiriyorlar. Oyun, çarpıcı grafikleri ile giderek daha fazla oyuncuyu kendine çekiyor.


Death Invasion City Survival Apk Son Sürüm


Death Invasion'ın avantajları, çok gerçekçi ve eğlenceli bir alanın keyfini çıkarmanızı sağlar. Bu şimdiye kadarki en iyi hayatta kalma oyunlarından biridir. Oyuncular, hayattaki baskıyı ve yorgunluğu atmalarına yardımcı olmak için heyecan verici ve heyecan verici savaşlara katılacaklar. Tüm izleyiciler için uygun basit oyun ile, giderek daha fazla oyuncuyu kendine çekiyor. Zombi öldürme konusunda tutkulu olanlar için bu oyun tamamen uygundur çünkü o kanlı savaşları en derinden hissetmenize yardımcı olur. Kazandıktan sonra, sahne arkasını temizlemek ve bu şehre tazelik getirmek göreviniz var.


Death Invasion City Survival indir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Off Road APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar