Keskin Nişancı Para Hileli MOD APK [v1.3.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Keskin Nişancı Para Hileli MOD APK [v1.3.11] 1 Keskin Nişancı Para Hileli MOD APK [v1.3.11] 2 Keskin Nişancı Para Hileli MOD APK [v1.3.11] 3 Keskin Nişancı Para Hileli MOD APK [v1.3.11] 4 Keskin Nişancı Para Hileli MOD APK [v1.3.11] 5 Keskin Nişancı Para Hileli MOD APK [v1.3.11] 6

Keskin Nişancı Para Hileli MOD APK [1.3.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Shooting World olan bu keskin nişancı oyununu kesinlikle deneyin.


Keskin Nişancı 1.3.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Nişancı olmak istiyor ancak spor sahasında atış pratiği yapma imkanınız yoksa, Keskin Nişancı oyununu hemen indirin. Bu oyun sizin için harika bir tüfek atış simülatörüdür. Bu, en iyi ve en etkili atış becerilerini test etmek için bir platformdur. Oyunun bir dizi simülatör silahıyla atış deneyimi yaşayacak ve size gerçek bir deneyim sunarak en iyi nişancı olmanıza yardımcı olacaksınız. Oyun, özellikle oyuncuların zorlu mücadelelerde atış becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan birçok zengin özelliğe sahiptir. Bu ücretsiz bir oyundur ve oyuncuların yüklemesi için Google Play'de mevcuttur. En iyi atış tekniklerini elde etmek için oyunu indirin ve bu oyunda büyüleyici oyunun tadını çıkarın.


Keskin Nişancı v1.3.11 MOD APK


Günümüzün en modern baş atış simülatörü olan Keskin Nişancı oyununa hoş geldiniz. Atış becerilerinizi test etmek için bir platform arıyorsanız, doğru oyunu seçtiniz. Bu arena atış simülatöründe, oyuncular, seviyelerde sabit veya hareketli hedefleri vurmak için kullanacakları geniş bir silah ve silah koleksiyonuna sahip olacaklar. Bu oyun, oyunun kolay olmayan zorluklarıyla size heyecan verici ve ilgi çekici bir atış deneyimi sunacak.


Keskin Nişancı Para Hilesi


Bu tüfekle atış meydan okuma oyununda, önceden donatılmış oyun yardımıyla zorlu bölümleri tamamlamanız gerekecek ve görevleri tamamladıktan sonra kendinizi gerçek bir tüfek gibi hissedeceksiniz. Ayrıca, atış yapmak için seçebileceğiniz günlük olarak güncellenen geniş bir silah veya yay, patlayıcı, pompalı tüfek ve diğer birçok yeni silah koleksiyonunuz da var.


Keskin Nişancı Silah Ateşi APK


Atış, bugün birçok insan arasında popüler olan popüler bir oyundur, çünkü atış becerilerini geliştirmek isteyen hedeflere ve atıcılara yüksek oranda odaklanmalarına yardımcı olabilir. Keskin Nişancı, basit ve kolay oynanışa sahip harika bir tüfek atış simülasyon oyunudur ve herkes bu oyunu oynayabilir.


Keskin Nişancı Elmas Hilesi


Örneğin 10 numara veya 9 numara gibi atış yapmak istediğiniz hedefe silahı çekmeniz gerekiyor ancak 10 numaraya nişan alırsanız daha yüksek puan alırsınız. Ateş etmek istediğiniz doğru konuma doğru sürüklerken, elinizi bırakın ve silah otomatik olarak hedefe ateş edecektir. Hareketli hedef tahtalarında atış yapmanız gereken seviyelerde oynadığınızda kulağa basit geliyor ve zorluk iki katına çıkıyor çünkü bazen tahta hareket ettiğinde ıskalıyoruz. Bu nedenle, belirlediğimiz hedefe nişan almak için dikkatli ve doğru bir şekilde nişan almalıyız.


APK keskin nişancı oyunu


Bu oyunun oynanışı basittir; Eşsiz silah kullanımımız ve doğru tekniğe sahip olduğumuz sürece hedefi tek parmakla kolayca tamamlayabiliriz. Ayrıca oyun, oyunculara tamamı ücretsiz olan harika bir silah koleksiyonu sunuyor. Bölümleri geçtiğinizde o silahları alacak ve kullanacağınız silahları değiştireceksiniz.


Shooting World APK oyun indir club


Oyun, çeşitli konum ve alanlara sahip harika bir 3D haritaya sahiptir. Oyuncular, farklı hava ve çevre koşullarında hedefleri vurmaya çalışabilirler. Bazen hava veya konum zorluklarına takılıp kalacaksınız, ancak endişelenmeyin çünkü oyun sizi destekleyecek ve bu zor seviyelerde size yardımcı olacaktır. Şişeler, dronlar, kamyonlar, meyveler, tabaklar veya sekiz tahta gibi çeşitli hedefleri vurabilirsiniz… Çeşitli farklı hedefler hedeflenebilir ve size oyun oynarken gerçek bir his vererek deneyimi yayabilir.


Shooting World apk silah hilesi


Bu oyun, mükemmel grafik ve ses tasarımı nedeniyle oyuncular için çok güzel. Oyun, kendinize meydan okumanız ve atış becerilerinizi sürekli geliştirmeniz için yüzlerce seviye ile tasarlanmıştır ve en iyi nişancı olmanıza yardımcı olur.


Keskin Nişancı Apk Hile


Ayrıca, son derece yüksek çözünürlükte gerçekçi silah seslerinin veya 3D grafiklerin keyfine varacaksınız. Oyunun sesi oyuncuları heyecanlandırıyor ve tüfeklerin, keskin nişancı tüfeklerinin ve diğer özel silah seslerinin farklı seslerinin tadını çıkaracaksınız. Bu oyunu internet olmadığında da oynayabilirsiniz, böylece bu oyunu nerede olursanız olun oynayabilirsiniz. Oyunu şimdi indirin ve uzman bir tüfek atıcı olmak için seviyelere katılın.


Keskin Nişancı apk indir


Keskin Nişancı, harika ve eğlenceli bir atış simülasyon oyunudur. Farklı silahlar ve özel seslerden oluşan bir koleksiyon, oyuncuların oyunun gerçek alanıyla oyuna dalmış hissetmelerini sağlar.


Keskin Nişancı indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Wild Blood APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar