Crazy Kick Mega Hileli MOD APK [v2.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crazy Kick Mega Hileli MOD APK [v2.1.1] 1 Crazy Kick Mega Hileli MOD APK [v2.1.1] 2 Crazy Kick Mega Hileli MOD APK [v2.1.1] 3 Crazy Kick Mega Hileli MOD APK [v2.1.1] 4 Crazy Kick Mega Hileli MOD APK [v2.1.1] 5 Crazy Kick Mega Hileli MOD APK [v2.1.1] 6 Crazy Kick Mega Hileli MOD APK [v2.1.1] 7

Crazy Kick Mega Hileli MOD APK [2.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir futbol topunun kontrolünü elinde tutmayı ve çeşitli senaryolarda gol atmayı öğren.


Crazy Kick 2.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Premium Hilesi
  2. Reklamsız
  3. Tüm Görünümlerin Kilidi Açık
Eğlenceli spor atari oyunu Crazy Kick'de, oynarken bir futbol topunun doğrudan kontrolünü elinize alırsınız. Çok çeşitli tuhaf ortamlarda gol atmaya çalışmak amacıyla görevlendirildiniz. Crazy Kick'in oynanışı! almak ve anlamak kolaydır. Topun hareketi, parmağınızı ekranda herhangi bir yöne kaydırarak kontrol edilebilir. 


Crazy Kick v2.1.1 MOD APK


Crazy Kick oyununda amacınız, rakip takımdaki tüm oyunculardan kaçarak ve oyundan atılmadan mümkün olduğunca uzun süre sahada kalarak takımınıza gol atmaktır. Diğer iyi bir futbol oyununda olduğu gibi, rakiplerinizin etrafında top sürebilirsiniz. Bu tehlikeli bir manevradır, ancak başarılı bir şekilde yaparsanız, toplam puanınıza eklenen ek puanlarla ödüllendirileceksiniz.


Crazy Kick Para Hilesi


Crazy Kick basit kontrolleri, çekici görselleri ve kısa ama çılgın seviyeleri nedeniyle herhangi bir zamanda veya yerde oynamak için ideal bir video oyunudur. Eksik olan tek şey, skorbordlar gibi çok oyunculu bileşenler ve oyunun tekrar değerini artıracak görünümler veya kilidi açılmış diğer materyaller gibi şeylerdir.


Crazy Kick Altın Hilesi


Hiç Messi, Ronaldinho veya Neymar Jr tarafından büyülendiniz mi? Sahada “sirk” yapabilen, isterlerse düşmanı palyaçoya çevirebilen futbol efsaneleri olarak kabul edilirler. Gerçekten de o oyuncuların ayaklarında futbol, ​​getirdiği duyguyla bir sanat haline geldi. Yani bazılarının gözünde bu gerçek futbol! Peki, bir kez süper yıldızlara dönüştükten sonra topu tam olarak istediğiniz gibi kontrol etmeyi denemek istediniz mi? Cevabınız “evet” ise size Voodoo yayıncısının çok ilginç oyununu tanıtmak istiyorum, oyun hayallerinizi en sihirli şekilde tatmin edebilir.


Crazy Kick Elmas Hilesi


Nitekim oyunun başında kendinizi rakibin ağına sokmak için diğer taraftaki oyuncularla oynayan bir top gibi oynayacaksınız. Peki top nasıl kontrol edilir? Kolay. Sadece parmağınızı kullanın, topu istediğiniz yöne hareket ettirmek için ekranda hareket edin. Bu şekilde kesinlikle inanılmaz inanılmaz toplar yaratabilirsiniz, hatta bazen fizik yasalarını bile aşabilirsiniz. Ve ateş etmek için yeterince hissedene kadar, rakibin ağına çarpmak için uçup gitmesine izin vermek için topu sertçe kaydırın.


Crazy Kick Hile Apk


Nasıl oynandığını ilk okuduğumda, bu oyunun oldukça basit olduğunu hissettim çünkü bir kez topa istediğinizi getirdiğinizde bizi durduracak hiçbir şey yok. Ama işler o kadar basit değil. Crazy Kick!'de her zaman bir çok defans oyuncusu ve kaleyi savunacak bir kaleci vardır. 


Crazy Kick Apk indir


Bu adamlar son derece inatçı! Her yaklaştığınızda, kesin bir müdahale yapacaklar ve sizi mümkün olduğunca uzağa itecekler. Ayrıca her seviyede demir çit, çit veya tehlikeli delikler gibi farklı engeller bulunuyor. Rakip topunuzu çok uzağa atarsa ​​veya deliğe düşerse kaybedersiniz.


Crazy Kick indir (MOD, Premium Hilesi)


Bir önceki android oyun Strategy Tactics 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar