Ninja Tobu Para Hileli MOD APK [v1.8.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ninja Tobu Para Hileli MOD APK [v1.8.7] 1 Ninja Tobu Para Hileli MOD APK [v1.8.7] 2 Ninja Tobu Para Hileli MOD APK [v1.8.7] 3 Ninja Tobu Para Hileli MOD APK [v1.8.7] 4 Ninja Tobu Para Hileli MOD APK [v1.8.7] 5 Ninja Tobu Para Hileli MOD APK [v1.8.7] 6

Ninja Tobu Para Hileli MOD APK [1.8.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ninja zıplamanıza güç vermek için ekranın herhangi bir yerinden dokunun ve sürükleyin


Ninja Tobu 1.8.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi

Bağımsız oyunlar genellikle sonsuz ve anlaşılır bir oynanışa sahiptir, oyuncular için her zaman sonsuz eğlenceye öncelik verir ve her türle yeni deneyimler sunar. Bunlardan biri, basit oynanışı olan bir platform aksiyon oyunu olan Ninja Tobu'dur ve oyuncular bile dikey modda veya tek parmakla oyunun tadını çıkarabilirler. Dahası, oyun, ninjanın yaygın olarak gölge savaşçıları olarak bilindiği bir dönem olan eski bir Japon ortamını kullanıyor. Böylelikle oyundaki ortam, Japon kültürünü oyuncuya aktarmak için karakterlerle birleştirilen resimler, ses ve çevre tasarımıyla Japon tarzı olacaktır.


Ninja Tobu v1.8.7 MOD APK


Ninja Tobu, bağımsız oyunlar arasında en basit olarak kabul edilen bir oynanışa sahiptir, ancak karşılığında oyuncuların iyi bir doğruluk ve hizalamaya sahip olmasını gerektirir. Bir Ninja her zaman karanlıkta, tüm savaşları kolayca kazanmak için hızlı karar verme ile birlikte mutlak hassasiyetle hareket eder. Böylece, kontrol mekanizması her yaş için basit ve dostça, hareket halindeyken eğlenmek veya öldürmek için uygun. Ayrıca, oyun, oyuncuların normal hayatta Ninja'nın hayatlarını keşfetmeleri için bir dizi hikaye görevi ile birlikte bir dizi büyüleyici zorluk sunacak. Oyun boyunca, oyunculara ninjanın gerçek gücünü savaş alanında kullanmaları için yüzlerce etkileyici işlev veya beceri sunan bir karakter sistemi ve yükseltmeler dahil edilecek.


Ninja Tobu 1.8.7 Para Hile Apk


Ninja Tobu'nun kontrol mekanizması basittir; yani, oyuncuların yalnızca parmaklarını ekranda tutmaları ve belirtilen yönde sürüklemeleri gerekir. Bu, duvara yapışırken karakterin belirli bir yöne doğru atılmasını sağlayacaktır. Her çalıştırma denemesinin puan veya süre üzerinde bir sınırı yoktur, bu da oyunu sonsuz kılar ve zorluk zamanla artacaktır. Seviye, oyuncunun duvarlara yayılmış sivri uçlar veya bıçaklar gibi engellerden kaçınmak ve bunlardan kaçınmak için duvarlara güvenmek zorunda kalacağı iyi tasarlanmıştır. Bu, oyuncunun zorluğun üstesinden gelmek için ihtiyaç duyduğu hassasiyeti vurgular ve hatta hareket halindeyken tüm düşmanlara saldırabilirler. Hemen hemen tüm düşmanlar kolayca mağlup edilir, ancak gelecekte oyuncular, egemen güce sahip destansı patronlarla yüzleşme şansına sahip olacaklar.


Ninja Tobu APK dayı


Ninja, karanlık savaşçılar için bir konsepttir, bu nedenle aralarında çeşitli dövüş stilleri ve fiziksel koşullar olacaktır. Bu nedenle, oyun, farklı çekici efektler veya güçlerle birlikte birçok kilidi açılabilir karakter sunacak ve oyunu zenginleştirecek. Her Ninja'nın kendi dövüş stili vardır, ancak aynı zamanda, oyuncunun her karaktere uyum sağlamasını ve onu etkili bir şekilde geliştirmesini gerektiren birçok yeni zayıflık ortaya çıkar. Tabii ki, her karakterin bu oyun deneyimi sırasında oyuncuların keyif alabileceği bir hikaye sistemi olacak.


Ninja Tobu hile apk


Çeşitli karakterlerin yanı sıra, oyunculara güçlü bir yükseltme sistemi sunulacak ve oyunculara bireysel ninja becerileri geliştirebilecek ve daha güçlü düşmanlarla savaşabilecekler. Bununla birlikte, oyuncular yönü belirlemek için atlama mesafesini, kavrama kuvvetini ve zamanı artırabilir. Gelecekte oyuncular, patronlarla ezici bir güçle savaşmak zorunda kalacak; Dikkatsizlik olursa savaşa bile karar verilebilir. Her patronun farklı istatistiği vardır ve oyuncular onlarla birlikte Ninja Tobu'nun özel bir modu olan patron acele modunda antrenman yapabilirler. Dahası, beceri sistemi, oyunla veya her ninjayla daha keyifli bir deneyim için oyuncuların yeni kostümlerin veya efektlerin kilidini açmasına olanak tanıyacak.


Ninja Tobu hile


Günlük zorluklar, oyunculara oyundan keyif almaları için motivasyon yaratmak için cömert ödüllerin yanı sıra yeni deneyimler getirecek. Dahası, günlük zorluklar farklı bir tasarım seviyesine sahip olacak, ancak sınırlı olsalar da birçok yeni özelliğin kilidini açacak ve oynanışı normal moddan farklı kılacak. Bunun gibi her mücadelenin farklı bir sınırı, ödülleri ve yükseltilecek öğeleri daha çeşitli olacak. Patronlar bile her oyuncunun becerilerine uygun, tamamen ayrı işlevlerle tasarlanmıştır. Ayrıca, oyunun normal oyun modu için birçok çekici ödülü ve oyuncunun her denemede üstesinden gelme becerisine meydan okuyan birçok görevi ve Hedefi olacak.


Ninja Tobu APK Son sürüm


Ninja Tobu, Japonya'da tema olarak belirlendi ve oyun, oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak yeni ortam türlerinin kilidini açar. Aynı şey, oyunculara yeni deneyimler yaşatmak için sürekli olarak değiştirilen ses ve efekt sistemiyle. Ayrıca, başarı sistemi, oyuncuların dünyanın en büyük ninjası olmak için çaba göstermeleri için bir vurgu, hatta bir liderlik tablosu.Bağımsız oyunlar genellikle basit bir oynanışa sahiptir ve İnternet olmadan her zaman, her yerde eğlence için uygundur. Ninja Tobu, bu türden bir oyundur ve oyuncular için yepyeni bir oyun geliştirmek için Japon çevre unsurlarını kullanır. Son derece eğlenceli ve tema olarak Ninja unsurunu kullanan bir oyun arıyorsanız bu oyun mükemmel bir seçim olacaktır.


Ninja Tobu'yu İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar