Naxeex Superhero Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Naxeex Superhero Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.3] 1 Naxeex Superhero Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.3] 2 Naxeex Superhero Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.3] 3 Naxeex Superhero Reklamsız Hileli MOD APK [v2.3.3] 4

Naxeex Superhero Reklamsız Hileli MOD APK [2.3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Uçmaktan zevk alacağınız süper güçlerin tüm cephaneliğini kullanabileceğiniz en iyi süper kahraman oyunu.


Naxeex Superhero 2.3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Upgrade puanı hilesi
  2. Reklamsız
Son zamanlarda, dünyayı kurtarmanın kahramanca oyunu pek çok alandaki oyun pazarında hemen hemen görünüyor. O zaman belki bu tür oyunlara oldukça aşinayızdır. Oyuna girerken, ana karakter bir kederli geçmişe sahip olacak dünya ile bazı kötü güçler istila ettiği için çökmek üzeredir. Ancak yakın zamanda Naxeex LLC, birçok kişinin yaratıcılığından dolayı hayranlık duyduğu yeni bir oyun olan " Naxeex Superhero " başlattı . Bu bir rol yapma oyunu değil, GTA'ya benzeyen bir simülasyon oyunu. Oyuncuyu bir zevk haline getiren bir kombinasyon.


Naxeex Superhero v2.3.3 MOD APK


Bugünün süper kahraman filmlerinden bazılarını izlerseniz, hiç kimsenin her şeye kadir olmadığını bilirsiniz. Ancak Naxeex Superhero oyununda, tüm bu gücü bir araya getiren ve Dünya'nın tek kahramanı haline gelen bir süper kahramanımız var. Uzaylı canavarlar bizi istila etmek için komplo kurduğunda, ona son savunma çiti olma görevi verilecek. Uçuş, göz lazerleri, dolaşan ip, süper vuruş ve hayal edebileceğiniz diğer tüm beceriler. Bu gezegenin koruyucu tanrısı haline geldiğinizi hissetmek.


Naxeex Superhero Para Hilesi


Canavar yoktur, üstün zekaya sahip uzaylı bir güç vardır. Dev robotik yüksek teknolojili robotları korkunç bir düşman gücü olarak yönetirler. Ama bu güzel toprakları veya kalabalık, zengin şehri yok etmeye yeter. Senin işin çok geç olmadan onları durdurmak. Çelik yaratıklar o kadar çok ki, hiç durmadan yeryüzüne yayılan dev dalgalar oluşturuyorlar. Büyük güçleriniz olmasına rağmen sonsuz olmasa da, hepsini yenmek için inanılmaz derecede yetenekli ve cesur olmalısınız.


Naxeex Superhero Apk Oyun indir Club


Dünyadaki her ülke kendi askeri ve savunma sistemine sahip olmasına rağmen bu işgale dayanamamaktadır. Sonsuz kozmik güçle uzaylı teknolojisiyle savaşmak için çok zayıflar. İnsanlar ilk kurbanlarından biri olurken, hükümet birlikleri onları tehlikeli durumlardan kurtarmak için zamanında yanıt vermedi. Bu, bir kahramanın çaresiz vatandaşları güvenli sığınaklarda koruduğu zamandır. Yeryüzüne indikten sonra, yaşayacakları yer yoktur, bu yüzden orijinal hallerine geri dönebilmeleri için tek umut sizsiniz.


Naxeex Superhero Hile Apk


Fakat bir noktada gücünüz tükendiyse ve iyileşmek için zamana ihtiyacınız varsa, insanları robotlara saldırmaktan nasıl koruyabilirsiniz? Cevap silahlardan başka bir şey değil - silahlar. Süper güçlerin yanı sıra, bir anlığına tutunabilmek için her türlü silahı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu mağazalar sizin için seçeneklerle dolu. Hepsinin muhtemelen nispeten ucuz bir fiyata satılacağı konusunda içiniz rahat olsun çünkü bu bir simülasyon oyunudur, rol yapma oyununun güce yükseltilmesi gerekir. Muazzam bir düşman saldırıları dalgasına dayanamasa da, ağır silahlar hala tek seferlik en sert botları yapabilir. Her seferinde sadece bir ismi vurabilsek bile, onları biraz geriye itmek yeterlidir.


Naxeex Superhero apk Dayı


Aslında, Naxeex Superhero MOD APK oyunu aşırı derecede grafiksel değil, ancak oyunculara karmaşa içinde her şeyi kolayca ayırt eden net 3D grafikler sağlıyor. Ancak son derece ilginç oyun sayesinde, oyun hala 5.000.000 işaretini aşan indirmelerle bir mucize yarattı. Oyun, ücretsiz Google Play indirme sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir, böylece kolayca indirip yükleyebilirsiniz. Oyun yalnızca Android 4.0 ve sonraki sürümleri gerektirdiğinden, akıllı telefonu olan çoğu insan eğlenebilir. Ardından oyunu indirin ve keyfini çıkarın.


Naxeex Superhero İndir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Firefighter Empire Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar