Six-Guns Para Hileli MOD APK [v2.9.9a]

Puan: 4.00 (Oylar: 12)
Six-Guns Para Hileli MOD APK [v2.9.9a] 1 Six-Guns Para Hileli MOD APK [v2.9.9a] 2 Six-Guns Para Hileli MOD APK [v2.9.9a] 3 Six-Guns Para Hileli MOD APK [v2.9.9a] 4 Six-Guns Para Hileli MOD APK [v2.9.9a] 5 Six-Guns Para Hileli MOD APK [v2.9.9a] 6

Six-Guns Para Hileli MOD APK [2.9.9a] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu topraklar, birçok tehlikenin gizlendiği ve birçok kötü haydutun bu topraklardan geçen herkesi beklediği ölüm ve zulüm ile bilinir.


Six-Guns 2.9.9a APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız rozet hilesi
Six-Guns Gang Showdown , son derece bağımlılık yapan bir platform aksiyon oyunudur. Oyunun ana bölümü hala yolculuklar, düşmanlara karşı savaşma ve hayatta kalma. Oyunun bağlamı olağanüstü; Vahşi Batı dönemi, oyunun merkezi konumlarından biridir. Bu topraklar hala yeni bir sınır iken yolculuğunuza başlayın. Bütün kovboylar ve haydutlar bu sınırda görünür. Üçüncü bakış açısıyla, oyuncu arazide neyin gizlendiğini kolayca görebilir. Bu eğlenceli atış macera oyununa gelin; gerçekten de en eğlenceli anları yaşayacaksınız. Oyunu indirin ve deneyimlemek için yolculuğa başlayın. 


Six-Guns v2.9.9a MOD APK


Six-Guns Gang Showdown'da olduğu gibi her oyunun kendi karakterleri vardır. Son derece zengin ve çeşitli bir hikayeye sahip olan bu oyunun ana karakteri, son derece vahşi bir ortam olmasının yanı sıra kesinlikle yetenekli bir imaj. Oyundaki ana karakter Buck Croshaw. Yetenekli bir kovboy imajını alan oyun, ana karakteri ideal bir model haline getiriyor. Öldürdüğü tüm insanlar ölüme layıktır.


Six-Guns 2.9.9a Para Hile Apk


Ama zaman değişir. O artık bir kanun kaçağıdır, yeni bir ülkeye kaçmak, kurtuluş aramak için ölümünü taklit etmeye zorlanmıştır. Koşu sırasında, kahramanımız, hepsi kötü bir eski güç tarafından yönetilen çeşitli düşmanlarla karşılaşır. Bu en güçlü güç ve bu gizemli topraklarda tepeleri karıştırıyor.


six-guns apk indir hilesiz 2023


Başlıca görevi, tüm düşmanlarla yüzleşmek ve onları yok etmek, kendine barış ve özgürlük getirmek. Silahlar ve son derece şiddetli savaşlarla, hepsi oyunculara en iyi duyguları getirecek. Umarım, kahramanımız tüm zorlukların üstesinden gelir, kurtuluş getirmek için tüm düşmanları yener ve özgürlüğünü arar.


Six-Guns Rozet Hilesi


Six-Guns Gang Showdown oyununun ana bağlamı, sınır bölgesindeki arazidir. Bu topraklar, birçok tehlikenin gizlendiği ve birçok kötü haydutun bu topraklardan geçen herkesi beklediği ölüm ve zulüm ile bilinir. Bu dağlık bölgenin ana özelliği, çok sayıda pürüzlü tepe ve kırmızı kum tepelerinin olmasıdır.


six-guns apk dayi


Ölüm ve yıkım, zalim denemelerin karanlık gizemleriyle birlikte her zaman bu toprakları kuşatır. Tüm bu zorlukların üstesinden gelmek için karakterimizin ne yapması gerekiyor?


Six-guns apk oyun indir


Onu keşfedip hikayeye daldığınızda, aksiyon teatraldir; oyuncu en yüceltilmiş duyguları alacak. Takipçileriniz bulmaya kararlıdır; onlardan kurtulmalısın. Oyuncular için küçük bir not, bu vahşi doğanın güzelliğinin onları aldatmasına asla izin vermemesidir. Her yerde yasadışı insanlar, birçok ölümsüz ve karanlıkta gizlenen bazı düşmanlar var. Kararlarınız konusunda çok uyanık ve şeffaf olun.


Six-guns hile full indir


Six-Guns Gang Showdown oyunu birçok heyecan verici zorluk içerir. Ayrıca zorlu mücadeleler de oyunun markasını oluşturan faktörlerden biridir. Oyuncular, hepsi son derece zor olan 40 farklı görev ve meydan okumayı üstlenecekler. Oyuncunun tüm zorlukları geçmesi ve sonunda kazanması gerekir.


six-guns apk android oyun club


Sizi tehdit eden güçlere ve düşmanlara karşı kovboy, at yarışı ve soygun olacaksınız. Yaşam ve ölüm arasındaki çizgi her zamankinden daha kırılgan. Bu ölümcül topraklarda oyuncular sekiz farklı atın, 19 silahın, çeşitli kostümlerin ve cephanenin kilidini açacak. Bunların hepsi düşmanlarla savaşmanıza ve bu zorlu yolculukta size yardımcı olacaktır.


Six Guns para ve rozet hilesi APK


Six-Guns Gang Showdown oyununun herkese verdiği heyecan verici ve harika duyguların yanı sıra. Oyuncular ayrıca, oyundaki tüm oyun modlarının ücretsiz olduğu çok büyük avantajlardan da yararlanır. Oyunu bilgisayarınıza indirin, bir kuruş bile harcamadan hayatta kalma yolculuğunuza başlayın; Bu eşsiz oyun deneyimine katılmaktan daha harika olan şey. Güçlü bir kovboy olun, tüm düşmanları alt edin, bu gizemli topraklarda hayatta kalın.


Six-Guns Gang Showdown indirin (MOD, Sınırsız Para / Yıldız Hilesi)


Bir önceki android oyun N.O.V.A. Legacy APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 12 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Siz guns"

Johnny Bravo

2 yıl önce

Enes Oyunu Yüklemeden önce Google Play'de Bu Oyunu Yükleme Başlat Sonra %1 Olunca iptal et ve yükle oyun açılacaktır sorunu lisans hatası

"Siz guns"

Enes

2 yıl önce

Oyunu yüklüyorum yüklendikten sonra oyuna giriyor İnternet istiyo bağlanıyorum sonra çıkıyom girdikten sonra interneti kapatıp oyundan atıyor

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar