Nulls Among Us 2022.10.18 MOD APK (Çalışan Sürüm)

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
GIF
Nulls Among Us 2022.10.18 MOD APK (Çalışan Sürüm) 1 Nulls Among Us 2022.10.18 MOD APK (Çalışan Sürüm) 2 Nulls Among Us 2022.10.18 MOD APK (Çalışan Sürüm) 3 Nulls Among Us 2022.10.18 MOD APK (Çalışan Sürüm) 4 Nulls Among Us 2022.10.18 MOD APK (Çalışan Sürüm) 5 Nulls Among Us 2022.10.18 MOD APK (Çalışan Sürüm) 6

Eğlenceli parti oyunu çılgınlığından kurtulabilir misin? Mücadeleye hazır olup olmadığınızı görmek için Android için Among Us MOD APK indirin.

Among Us AÇIKLAMASI


Burada doğru olmayan bir şeyler var. 10 kişilik mürettebat, büyük bilinmeyene gitmek üzere uzay mekiğini inşa etmeye hazır. Ancak grup içinde birkaç hain var. Çatışmadaki diğerlerini öldürmeye teşebbüs edebilmeleri için önce ayıklanmaları gerekecek. 

Among Us Nasıl indirilir?


Kalkıştan önce, mekiği inşa etmek için yolculuğunuz sırasında garanti edilen özelliklere göz atabilirsiniz.

Uzay mekiğinizi inşa etmek için her görevi başarıyla tamamlayarak oyunu kazanın. Ya da tüm sahtekarları ayıklayabilir ve onları oyundan çıkarabilirsiniz.
Hainler planlarınızı her an sabote edebilir. Bu nedenle, tüm oyuncuların hızlı tepki vermesi ve olabildiğince çabuk hareket etmesi gerekecek.

Among Us 2022.10.18 MOD APK


Yönetici haritası ve kameralar, tüm mürettebat arkadaşlarınıza göz kulak olmanıza yardımcı olacaktır. Herhangi bir iltica belirtisini tespit etmek için sekmeleri tuttuğunuzdan ve her zaman tetikte olduğunuzdan emin olun.

Ölü bedenler ortaya çıkmaya başladığında, hemen diğer oyuncularınızla iletişime geçin. Herhangi bir kanıtı tartışın ve sahtekarların kim olduğunu bir an önce bulmaya çalışın.


Bununla birlikte, diğer oyuncuların şüpheli faaliyetlerini veya davranışlarını tartışmak için toplantılar yapılabilir.
Karar verildikten sonra, herhangi bir şüpheliyi çıkarmak için oy verebilirsiniz. Kimin kalacağını ve kimin gideceğini seçerken doğru kararları verdiğinizden emin olun.
Daha fazla özelliğe şahit olunmayı bekliyor. Ancak, bunları kendiniz bulmak için oyunu indirmeniz gerekecek.


Among Us Grafikler


Aramızdaki grafikler inanılmaz derecede sevimli ve oyun tarzına göre iyi tasarlanmış. Ne de olsa bu, arkadaşlarınızla ve ailenizle keyif alacağınız ve oynayacağınız bir parti oyunudur. Her karakterin karakter modelleri benzersizdir ve kendine has bir kişiliğe sahip olacak kadar ayırt edilebilirdir. 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar