Clash of Clans v14.635.9 Mega Hileli MOD APK

Puan: 4.00 (Oylar: 4)
Clash of Clans v14.635.9 Mega Hileli MOD APK 1 Clash of Clans v14.635.9 Mega Hileli MOD APK 2 Clash of Clans v14.635.9 Mega Hileli MOD APK 3 Clash of Clans v14.635.9 Mega Hileli MOD APK 4 Clash of Clans v14.635.9 Mega Hileli MOD APK 5 Clash of Clans v14.635.9 Mega Hileli MOD APK 6

Halkınızın yaşaması için büyük bir köy yaratabileceksiniz ve orada olmadığınız zamanlarda onu saldırganlara karşı savunmanız gerekecek.

Clash of Clans AÇIKLAMASI

Clash of Clans APK, şimdiye kadar yapılmış en popüler mobil oyunlardan biridir. Aslında, şimdiye kadar yapılmış en popüler oyunlardan biri - nokta. Oyun, Supercell geliştiricileri için günde 5 milyon dolar getiriyor. Onu gerçekten özel kılan, arkadaşlarınızın ve hatta aile üyelerinin köylerine klanınıza katılmasını sağlama becerisidir.


Clash of Clans v14.635.9 Mega Hileli MOD APKEpik klan savaşı

Diğer oyuncular ve arkadaşlarla dolu destansı bir klan oluşturabilir ve ardından birleşik gücünüzü diğer klanları alt etmek için kullanabilirsiniz. Oyun strateji ve rekabetle dolu. Ayrıca ekip çalışması ve sonsuz bina seçenekleri ile bol miktarda bulunur.

Nihai köyü inşa edin


Halkınızın yaşaması için büyük bir köy yaratabileceksiniz ve orada olmadığınız zamanlarda onu saldırganlara karşı savunmanız gerekecek. Saldırıya çıktığınızda halkınızı güvende tutmak için köy savunmalarınızı toplar, mancınıklar ve daha fazlasıyla korumanız gerekecek.

Çiftlikler, belediye binaları, askeri tesisler, depolar ve daha fazlası dahil olmak üzere inşa edilecek çok sayıda bina var. Kasaba inşa etme içgüdülerinizin kontrolü ele geçirmesine ve evi aramak için harika bir yer yaratmasına izin verebileceksiniz.

Klanınızı oluşturun
Er ya da geç, bir klana katılmanız ya da oluşturmanız gerekecek. Bazı oyuncular klandaki büyük patron olma fikrine kapılsa da, bir başkasının klanına katılmak kendi klanınızı kurmaktan daha kolaydır. Arkadaşlarınızı ve ailenizi ve değerli gördüğünüz diğer oyuncuları klanınıza davet edebilirsiniz. Klanınız güçlendikçe, daha çok bir hedef haline geleceksiniz ve onu savunmak için birlikte çalışmanız gerekecek.

Clash of Clans APK oynamak için ipuçları
Böylesine büyük ve karmaşık bir oyunda, Clash of Clans'ta başarılı olabilmeniz için birkaç ipucuna ihtiyacınız olacak. Oyunda her zaman yeni bir şeyler öğrenmeye hazır olduğunuzdan emin olun - uyum sağlamayanlar uzun sürmez.

Boş üslere baskın yapın. Bazı oyuncular, bir başkasına saldırmak için dışarı çıktıklarında üslerini her zaman boş bırakır. Bu oyuncuların bazıları oyunu oynamayı tamamen bıraktı - bu yüzden baskın yapmayı ve biraz ganimet almayı kolay hedefler haline getiriyorlar.

Belediye binanızı üssünüzün içine koyun. Bu söylemeye gerek yok - her zaman belediye binanızı üssünüzde bulundurun ve ağır bir şekilde koruyun. Birinin belediye binanıza girmesini istemezsiniz. Duvarların içinde olduğundan ve uygun savunmalara sahip olduğunuzdan emin olun.

Koleksiyonerlerinizi ve madenlerinizi yükseltin. Oyundaki kaynakların başarılı olmasını isteyeceksiniz, bu nedenle savaş için doğru miktarı elde ettiğinizden emin olmak için koleksiyoncularınızı ve madenlerinizi yükseltmeniz çok önemlidir. 

Kalkanınızı kırmayın. Kalkanınız, orada olmadığınızda köyünüzü savunan şeydir. Başkasının köyüne saldırırsan kırılır. Kalkanınızda 30 dakika gibi bir süre kaldığında saldırılarınızı zamanlamalısınız, o zaman rakiplerinize en az saldırıya uğrama şansı ile saldırabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar