Guard Smith Elmas Hileli MOD APK [v1.19]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Guard Smith Elmas Hileli MOD APK [v1.19] 1 Guard Smith Elmas Hileli MOD APK [v1.19] 2 Guard Smith Elmas Hileli MOD APK [v1.19] 3 Guard Smith Elmas Hileli MOD APK [v1.19] 4 Guard Smith Elmas Hileli MOD APK [v1.19] 5 Guard Smith Elmas Hileli MOD APK [v1.19] 6

Guard Smith Elmas Hileli MOD APK [1.19] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Muhafız Smith ve okçu Thomas'ın birleşimiyle kale kapısını koruyan 2D piksel sanatına sahip bir savunma RPG'si!


Guard Smith 1.19 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. Tanrı Modu
  3. Sınırsız Elmas Hilesi (görev simgesine tıklayın)

Guardian Smith, öncü muhafız Smith ve ortağı okçu Thomas'ın kale kapısını koruduğu bir savunma RPG'sidir. Kale kapısına özel bir saldırı başlatan bir canavar ordusunu kararlı bir şekilde önleyen, kahraman olmayan muhafızlar hakkında sıcak bir hikaye. Saldırı gücü yüksek ve düşmanı durdurabilen Smith ile uzun menzilli saldırılarda bize destek olan Thomas'ın yeteneklerini sonuna kadar kullanalım!


Guard Smith v1.19 MOD APK


Guard Smith oyununda becerilerinizi ustaca kullanarak kendinizi savunun. Smith öncü olarak öne çıkar ve yakın dövüşe girer ancak kale kapısına beceri ile bir anda geri dönmek de mümkündür. Sizi uzun menzilli saldırılarda destekleyebilecek ve canavar ordusunu ustaca yok edebilecek Thomas ile iş birliği yapın.


Guard Smith Para Hilesi


Ayrıca, Smith'in çevredeki düşmanları sersemleten bir yeteneği vardır, bu yüzden güçlü canavarları yenmek için bunu Thomas'ın saldırı becerisiyle birleştirin. Çeşitli paralı askerler var, o yüzden onları yetiştirelim ve kullanalım. Smith ve Thomas, saldırı güçlerini ve becerilerini yükseltebilir ve savunma güçlerini güçlendirebilir. Ayrıca kale kapılarının üzerine paralı askerler yerleştirerek destek saldırıları gerçekleştirebilir, pet ayarlayarak destek alabilirsiniz. Kale kapısını herkesin gücüyle koruyalım!


Guard Smith Altın Hilesi


İyi işbirliği yapın ve patronu yenin! Avant-garde güvenlik görevlisi Smith ve ortağı okçu Thomas, ikisi arasındaki işbirliği oldukça umutsuz ve izlemesi ilginç. Otomatik olarak savaşabilirsiniz, ancak becerileri manuel olarak koordine ederek ve devreye sokarak farklı bir canlılığın tadını çıkarabilirsiniz.


Guard Smith Elmas Hilesi


Tepkiyi hissedebileceğiniz bir oyun hissine sahip olmak güzel. Her ne kadar ihmal edilmiş bir sistem olsa da asıl önemli olan beklenmedik değişiklikler yaparak çeşitli faydalar elde edebilmenizdir. Yukarıdaki manuel beceri koordinasyonunda olduğu gibi, oyun bittiğinde otomatik yeniden başlatma yerine iki aşamayı manuel olarak geri sarmak mümkündür.


Guard Smith Apk Hile


Özellikle, geri sarma oyunu para kazanmanın sağlam bir yoludur, bu nedenle hemen baştan başlamaktan daha lezzetlidir. Ellerinizi ölçülü bir şekilde ekleyerek faydalarını artırabileceğiniz yanıtını hissetmek güzel. Şaşırtıcı derecede detaylı çizim. Ana karakterler bıyıklı yaşlı adamlar olsa da, azar azar hareket eden 2D nokta karakterler çok sevimli ve sevecen. Üstelik sadece insan karakterleri değil, evcil hayvan karakterleri de görülmeye değer bir manzara ve her karakterin sevimli bir görünüme sahip olması güzel.


Guard Smith Apk indir


İlk seferde pes etmeyin, tekrar tekrar oynayın. İlk başta, birçok kez vurulurken tasarruf edelim. İlk günü atlatamazsanız pes etmeyin. Belirli bir miktar para biriktirdikten ve Smith & Thomas'ın hücum gücünü güçlendirdikten ve ilerledikten sonra, bu bir başlangıç ​​noktasıdır. Smith'in saldırı gücü tek başına birkaç seviye güçlendirilirse, ilerlemesi daha kolay olacaktır.


Guard Smith indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Dragon Royale APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar