Warplane Inc. Para Hileli MOD APK [v1.16]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Warplane Inc. Para Hileli MOD APK [v1.16] 1 Warplane Inc. Para Hileli MOD APK [v1.16] 2 Warplane Inc. Para Hileli MOD APK [v1.16] 3 Warplane Inc. Para Hileli MOD APK [v1.16] 4 Warplane Inc. Para Hileli MOD APK [v1.16] 5 Warplane Inc. Para Hileli MOD APK [v1.16] 6

Warplane Inc. Para Hileli MOD APK [1.16] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. WW2 hava muharebe oyunu, savaş oyunları ve 2.Dünya Savaşı hava savaşçılarının dünyasına aktarıyor.


Warplane Inc 1.16 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz satın alımlar.
Savaş teması, birçok oyun üreticisinin istismar ettiği ve oyunculara her zaman hayranlık uyandıran bir deneyim yaşattığı konulardan biridir. Oyuncunun oradan biri olacağı ve oyuncuların kullanması gereken farklı ekipmanlarla mücadelenin üstesinden gelmeye çalışacağı birçok görüntü ve efekt olacak. Tanıtılan oyun da yukarıdaki konudan esinlenmiştir ve herhangi bir oyuncunun seveceği tamamen yeni bir oynama şekline sahip olacaktır. Warplane Inc. Dogfight War Arcade & Warplanes WW2 , size bir dövüşçüyü uçurma şansı veren bir oyun. 


Warplane Inc v1.16 MOD APK


Basit bir arayüz ve oyuncular, neler getirebileceğini kolayca deneyimleyecekler. Havada uçarken çevreyi kapsamlı bir şekilde gözlemleyebilirler. Aynı zamanda oyuncular, bu oyundaki farklı unsurları kolayca ayırt edebilecekleri renklerdeki kontrastı fark edecekler. Bu oyun için, iki ana renk ve bu seviyelerdeki ortamın çoğu beyaz ve siyahtır. Yeraltı ortamları ve hatta savaş ekipmanları kara olacak. Bu nedenle, beyaz gökyüzü ile, oyuncuların eninde sonunda kaçması ve saldırması için temel unsurları göreceksiniz. Ayrıca, oyuncular dövüşçüyü tamamen farklı bir şekilde kontrol etmeyi deneyecekler.


Warplane Inc 1.16 Para Hile Apk


Oyuncu, ekranın üst kısmında bulunan bir çizgi üzerinden ilerlemenizi gözlemlemek için uçağı yatay bir düzlemde belirli bir uzunlukta kontrol edecektir. Aynı zamanda bu bakış açısı ile uçağı tamamen kontrol edecek ve varış noktasına tamamen sabit bir yöneliminiz olacak. Oyuncuların her zaman üstesinden gelmesi gereken zorluklar olacağı için bu tamamen basit bir yolculuk değildir. Uçağınızı mükemmel şekilde bitirmek için kontrol etmenin tamamen anlaşılabilir bir yolu. Aynı zamanda hava aracı ile ilgili tüm işlemlerin kapsamlı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Ayrıca, kontrol mekanizması tamamen farklılaştırılmıştır ve oyuncular eğitim ekranları aracılığıyla tanışacaklardır.


Warplane Inc Hile Apk


Özellikle, oyuncuların oyunun oynanışına ve bazı kontrollerine aşina olması için bazı temel talimatları geçmeleri gerekecektir. Tamamen uçaklara kalkış ve inişe odaklanmıştır. Aynı zamanda düşmanın savaşan silahlarıyla karşılaştığınızda oyunun dövüş mekaniğini bilmenize de yardımcı olur. Tüm operasyonlar, oyuncuların pratik yapması gereken belirli bir beceriye ihtiyaç duyar. Uçağın kontrollerinin iki bölümü ikiye bölünür ve ekranın her iki yanında görünür. Sol tarafta bir gezinme düğmesi olacak, böylece oyuncunun ihtiyaçlarına bağlı olarak makine yukarı veya aşağı gidebilir. Sağ tarafta, uçak için en güvenli şekilde kalkış ve iniş yapabilmeniz için uçağın hızını serbestçe artırıp azaltabileceğiniz bir kol bulunacaktır. Dikkatli olmazsanız, bazı durumlarda uçağınız da patlayabilir.


Warplane Inc APK Son Sürüm indir


Oyun size oyuncuların deneyimleyebileceği birçok farklı oyun modu sunuyor. Her mod, oyuncuların farklı deneyimler yaşama özelliğine sahiptir. Aynı zamanda, öncelikle denemeniz gereken modlardan biri, size üstesinden gelmeniz gereken hikayeler ve zorlu görevler verdiğiniz bir Harekat modudur. Oyuncular belirli bir alandan geçecek ve ilgili işlemleri kapsamlı bir şekilde gerçekleştirmeleri gerekecektir. Yol boyunca, size sürekli ateş etmeye hazır bir düşman savunmasının üstesinden gelmeniz gerekecek. Ekranın üst kısmında, gerekli düzeltici önlemleri almak için uçağın hasarını göreceksiniz. Bunlardan biri, uçakların sahip olduğu birincil saldırıların kullanılmasıdır. Tüm cephanelerin bir sınırı vardır, bu yüzden onları akıllıca kullanın.


Warplane Inc Para Hilesi


Oyunun ortamı, güvenli olmayan iniş, gazın bitmesi veya düşmanların saldırısına uğramak gibi çeşitli faktörlerden tehlikeli bir uçuşa katılacağınız gerçeği etrafında inşa edilmiştir. Oradan, kendinizi pilota kaptıracak ve hedefinize ideal olarak ulaşmak ve ulaşmak için gereken taktikleri kullanacaksınız. Bu nedenle size harika bir eğlence getirecek.


Warplane Inc. İndir (MOD, Ücretsiz Satın Alımlar)


Bir önceki android oyun Ultimate Offroad Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar