CarX Drift Racing 2 Araba Para Hileli MOD APK (v1.25.0)

Puan: 4.72 (Oylar: 7)
CarX Drift Racing 2 Araba Para Hileli MOD APK (v1.25.0) 1 CarX Drift Racing 2 Araba Para Hileli MOD APK (v1.25.0) 2 CarX Drift Racing 2 Araba Para Hileli MOD APK (v1.25.0) 3 CarX Drift Racing 2 Araba Para Hileli MOD APK (v1.25.0) 4 CarX Drift Racing 2 Araba Para Hileli MOD APK (v1.25.0) 5 CarX Drift Racing 2 Araba Para Hileli MOD APK (v1.25.0) 6

CarX Drift Racing 2 Araba Para Hileli MOD APK (1.25.0) - en son sürüm - Android için ücretsiz indir! Her kontrol mekanizmasının kendi karakteri vardır ve birçok farklı oyuncu türü için uygundur.


CarX Drift Racing 2 Araba Para Hileli MOD APK (1.25.0) AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Yarış oyunları, oyunculara sayısız yüksek performanslı araba kullanma deneyimi sundukları için her zaman oldukça eğlencelidir. Dahası, oyuncular uluslararası yarışlarda hızı, etkiyi ve sertliği de hissedecekler. Pek çok yarış oyunu, eğlenceyi geliştirmek için oynanışı değiştirilse bile yavaş yavaş gerçeklikten uzaklaşıyor. Ancak CarX Drift Racing 2 için farklı çünkü gerçeğe yakın ve oyunculara büyük pistlerde en hareketli yarışları getirmeyi vaat ediyor. Dahası, bu oyun geliştirilmiş grafikleri, rafine edilmiş oynanışı ve yüksek performanslı arabalarla oyuncuları eğlendirmek için eklenen birçok yeni unsurla selefini takip ediyor.


CarX Drift Racing 2 v1.25.0 MOD APKCarX Drift Racing 2, oyunculara yarış türünde yeni deneyimler yaşatmak için gerçekçi çevresel efektlere sahip son teknoloji bir grafik motoru kullanacak. Dahası, oyun öncekinden daha rafine olacak ve oyun birçok akıllı özellik, yeni yarış mekaniği, yeni yarış modları ve tadını çıkaracak birçok yeni şeyle oyuncuları destekleyecek. 


CarX Drift Racing 2 Para HilesiGrafiklerde ayrıca ortamı daha etkileşimli hale getirmek için görsel ve ses efektleri gibi önemli iyileştirmeler olacak ve oyuncular araçlarını denemek için daha eğlenceli olacaklar. Çoğu parkur, rastgele ölçekler ve ayrıntılı bir mini haritayla büyük yarış pistleriyle sınırlı olacaktır.


CarX Drift Racing 2 1.25.0 Altın Hile APK


CarX Drift Racing 2'nin önceki oyunuyla karşılaştırıldığında, araç kontrolünde önemli gelişmeler var ve oyunculara birçok yeni mekanizma tanıtacak. Oyuncular, araçları kontrol ederken manuel ve otomatik kontrol olmak üzere iki seçeneğe sahip olacaklar. Otomatik kontrol, aracı sürekli olarak ileri götürür ve oyuncunun yalnızca freni veya navigasyonu kullanması gerekir. Aksine, manuel mekanizma, oyuncunun hızı kolayca kontrol etmesine yardımcı olan akıllı bir pedal ile oyuncunun aracı hızlandırmasını sağlayacaktır. Oyun aynı zamanda aracı daha gerçekçi ve profesyonel hareket ettiren gerçekçi fizik uyguluyor.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Carx drift racing"

Kuramiom

1 yıl önce

Nasi kurcaz anlatın lutfenn

"Carx drift racing"

Mustafa

1 yıl önce

Çok iyi siteee

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar