Elite SWAT Counter terör oyunu Para Hileli MOD APK [v218]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Elite SWAT Counter terör oyunu Para Hileli MOD APK [v218] 1 Elite SWAT Counter terör oyunu Para Hileli MOD APK [v218] 2 Elite SWAT Counter terör oyunu Para Hileli MOD APK [v218] 3 Elite SWAT Counter terör oyunu Para Hileli MOD APK [v218] 4 Elite SWAT Counter terör oyunu Para Hileli MOD APK [v218] 5 Elite SWAT Counter terör oyunu Para Hileli MOD APK [v218] 6

Elite SWAT Counter terör oyunu Para Hileli MOD APK [218] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda, oyunculara farklı konumlar içeren benzersiz bir harita sunuluyor.


Elite SWAT Counter terör oyunu 218 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
Günümüzde yani 2021'de pek çok oyuncu nişancı türüne çok ilgi göstermiş ve Fortnite , Commando 2, Guns of Boom , Dead Trigger 2 gibi efsanevi oyunlar haline gelmiştir . Birçok yayıncı favori bir nişancı yaratma fırsatını değerlendirmek ister ve bunların arasında JOYNOWSTUDIO da vardır. Son zamanlarda, bu şirket Elite SWAT atıcıyı piyasaya sürdü . Oyuncuların ilgisini çeken iyi özelliklere sahip.


Elite SWAT Counter terör oyunu v218 MOD APK


Dünya, planlanan terör saldırıları nedeniyle tehlikede. Masumları kaçırıyorlar ve kahraman silahlı adamlardan yardım istiyorlar. Teröristlerin büyük çaplı saldırılarına hazırlıklı olun. Elite SWAT'a giren oyunculara terörist çeteyi yok etme görevi verilecek. Neden insanları öldürdüklerini öğrenin. Hepsi ülkenin düşmanı ve kararlılığı var. Bu nedenle, kahramanca kaybedenlerin riski çok yüksektir. Çevik değilseniz ve durumu ciddiye alırsanız, oyunu asla kazanamazsınız. Elite SWAT tabancalar, keskin nişancı tüfekleri, el bombaları, fırlatıcılar, alev silahları gibi çeşitli silah sistemleri sunuyor. Bir karakteri kontrol ederken, oyuncu iki saldırı becerisini kullanabilir: bir hançerle ateş etmek veya bıçaklamak.


Elite SWAT Para Hilesi


Bu Zırhlar ile birlikte mod, oyuncuların ayakkabı, pantolon, kask, zırh, eldiven gibi aletleri kullanmasına izin veriyor. Oyuncu görevi tamamlarsa, büyük bir ödül bonusu ve benzersiz görev unvanları alacak. Bu oyunda oyuncular çevrimdışı atış yapabilir ancak bazı ek işlevlerin internete bağlanması gerekebilir. Oyun, oyunculara farklı konumlar içeren benzersiz bir harita sunuyor: büyük şehirler, Misty Frost, limanlar, gizli laboratuarlar. Geçtiğiniz aşamaya göre bu konumlarla karşılaşacaksınız.


Elite SWAT Altın Hilesi


Elite SWAT, gelişmiş 3D grafiklere sahiptir. Efektler epik bir şekilde anlatılıyor ve dramatik, heyecan verici sesle birleştiriliyor. Oyuncular atış becerileri konusunda eğitilir ve rakiplerini hızlı bir şekilde devirebilmek için bilgi atıcıyı kullanırlar. Elite SWAT MOD , eğlenceli ve bağımlılık yapan bir FTS oyunudur. 


Elite SWAT Hile Apk


Yayıncı, her zaman kullanıcının geri bildirimlerini dinlemeye çalışır ve dünya oyun pazarına mükemmel bir oyun ürünü getirmek için en son güncellemeleri sağlar. Umarım gelecekte JOYNOWSTUDIO bunun gibi daha fazla oyun yaratacaktır. Elite SWAT'ı seviyorsanız, onu kurun ve destansı nişancı deneyimini yaşamak için dünyanın her yerinden milyonlarca insana katılın.


Elite SWAT İndir (MOD, Sınırsız Altın / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun PROJECT DRIFT 2.0 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar