Eternium Para Hileli MOD APK [v1.5.79]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Eternium Para Hileli MOD APK [v1.5.79] 1 Eternium Para Hileli MOD APK [v1.5.79] 2 Eternium Para Hileli MOD APK [v1.5.79] 3 Eternium Para Hileli MOD APK [v1.5.79] 4 Eternium Para Hileli MOD APK [v1.5.79] 5 Eternium Para Hileli MOD APK [v1.5.79] 6

Eternium Para Hileli MOD APK [1.5.79] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çok oyunculu bu oyunu mutlaka denemelisiniz.


Eternium 1.5.79 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Elmas Hilesi. Elmas karşılığında para alabilirsiniz.

Eternium -  Pazarda artık birçok ortaçağ temalı rol yapma oyunu ürünü var. Bu ürünler, oyuncuları genç kahramanların maceralarına yönlendiriyor. Günümüzün popüler oyunlarının ortak noktası eğlenceli grafikler ve güzel renklerle tasarlanıyor. Bu, çoğu oyuncu gençken mevcut zevkler için geçerlidir. Eski tarzda tasarlanan oyunların gitgide azalması ve eskisi kadar yüksek kaliteye ulaşamaması da bu eğilimden kaynaklanıyor.


Eternium v1.5.79 MOD APK


Eternium , modern ürünlerden biridir ancak eski tarzda tasarlanmıştır. Oyun, beş yıl öncesine kadar 2014'ten beri piyasaya sürüldü. Böylesine ılımlı bir yol haritası ile günümüz oyuncularının oyun tarzını öğrenmiş ve iki eski ve yeni unsur arasında moderatörlük yapmıştır. Sonuç olarak, bu oyun topluluğu Google Play'de 10 milyondan fazla indirmeyle büyüdü ve büyüdü. Son sürümde güncellenen yeni özelliklerden bahsetmiyorum bile, bunun için 2017'de büyük bir güncelleme vardı. Doğru, gerçek zamanlı çok oyunculu, şehir portalı ve dördüncü bir dünya gibi birçok yeni özellik aldı. Ürünü daha çekici ve çeşitli kılan da budur.


Eternium 1.5.79 Para Hile Apk


Bu oyunun oynanışı, oyunculara heyecan verici bir heyecan verecek. İlk olarak, "Eternium" un kontrolde nasıl çalıştığını düşünün. Diğer oyunlarda, oyuncular karakterlerini sol başparmak kontrolleriyle kontrol edecekler. "Eternium" daki oyuncu, ardından oyuncu ekrana dokunarak gezinecektir. 


Eternium Türkçe Yama


Bu, oyuncunun deneyimini tıpkı bir klasik gibi bir PC'de çalışıyormuş gibi gösterir. Üstelik bu kontrol, oyuncunun eli serbest hissine sahip olacağı en önemli avantaja sahiptir. Bu, MFi tarzı denetleyiciyi kullandığınızda, baş parmağınızı sürekli olarak kumanda çubuğunda tutmanız gerekeceği anlamına gelir. Hareket için dokun özelliği ile oyuncuların yalnızca hedeflerini belirlemeleri ve ardından ekrana dokunmaları gerekir. Ekranda herhangi bir yere iki elinizle dokunarak karakterin daha düzgün hareket etmesini sağlayabilirsiniz.


Eternium 1.5.79 Elmas Hile Apk


Ayrıca karakter hareket ederken, nasıl kombo yapılacağından bahsetmişken, bu oyun mevcut hamleler sunmuyor ve oyuncuların tıklaması için ekranda bırakıyor. Büyü yapmak için ekrana basit vuruşlar çizmeyi düşünürler. Bu nedenle kontrol sistemi parmaklarınızı rahat ettirmelidir. Dövüştüğünüzde, oyuncuların çoğu vur-kaç RPG'de temel bir teknik kullanmaları gerekecektir.


Eternium apk hile


"Eternium" oyununa katılırken oyuncular etkili kişiler rolünü oynayacak. Örneğin, kılıç, balta, asa veya silah kullanan büyücü, Savaşçı veya Ödül Avcısı. Güçlerini kullanmak için farklı becerilere ve farklı çizimlere sahip olacaklar. Savaş iskeletleri, zombiler, otomatlar, uzaylılar, iblisler, ejderhalar ve diğer birçok yaratık gibi güçlü canavarlarla uğraşırken,… Oyuncular tüm yeteneklerini kullanmak zorunda kalacaklar, ulaşana kadar savaşacaklar. Başka bir meydan okumayı geçmek için haritadaki tüm canavarları öldür. 70 seviyeli kahramanla, insanlar güçlerini kolayca yükseltebilir ve kendilerine uyacak şekilde özelleştirebilirler. Ayrıca, 70. seviyeye ulaştıktan sonra oyuncu, artan güçle farklı deneyimler için Şampiyon Seviyelerine de aktarılır.


Eternium İndir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun olan Fruit Ninja 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar