FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [v25.5.63]

Puan: 4.53 (Oylar: 407)
FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [v25.5.63] 1 FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [v25.5.63] 2 FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [v25.5.63] 3 FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [v25.5.63] 4 FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [v25.5.63] 5 FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [v25.5.63] 6

FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [25.5.63] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çiftçilik oyunları arasında en bilinenidir. Oyuncular çiftçi olmanın tadını çıkaracak.


FarmVille 2 Köy Kaçamağı 25.5.63 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Hızlandırma
  2. Ücretsiz Ahır Yükseltmeleri
  3. Sınırsız Anahtar Hilesi (gerçekten sınırsız değil, ancak anahtarları ücretsiz satın almanıza izin veriyor)
  4.  Tüm anahtarların maliyeti 1

Not: Modun düzgün çalışması için, orijinal oyunu yani google playden indirdiğiniz oyundaki eğitimden geçin, ardından oyunu silin ve sitemizden indirdiğiniz modu yükleyin.

Facebook bağlantısı nasıl yapılır?

Facebook uygulamanızı kaldırın (veya telefon uygulaması ayarlarınızdan devre dışı bırakın)  Bu, APP SÜRÜMÜ yerine Facebook TARAYICI SÜRÜMÜ aracılığıyla oturum açmanıza izin verir, böylece sorunu atlayabilir ve ilerlemenizi senkronize edebilirsiniz!


FarmVille 2
 şu anda çiftlik yönetimi türünde en iyi oyundur. Çevrimiçi bağlantı, oynaması kolay, güzel grafikler ve oyuncuların çiftçi olmanın tadını çıkarması için çeşitli oynanışıyla popülerdir. Üstelik oyunun içindeki dünya da güzel ve geniş; Oyuncuların keşfedip ödüller bulabilecekleri, hatta çiftliğe bakmanın yanı sıra rahatlamalarına yardımcı olabilecek sayısız yer var. Oyuncunun arkadaşları varsa, diğer insanların tarlalarını ziyaret edebilir ve her çiftlikten ücretsiz ödüller alabilir. Bu oyun, oyunculara en iyi deneyimi sunmak için ses, grafik ve arkadaşça oyun kullandığı için en eğlenceli oyunlardan biri olarak kabul edilir.


FarmVille 2 Köy Kaçamağı v25.5.63 MOD APK


FarmVille 2 Köy Kaçamağı oyununda bir çiftlik meyve ağaçları yetiştirmek, yiyecek, çiftlik hayvanları, kümes hayvanları ve daha fazlası gibi birçok farklı şeyi barındırabilir ve komşu kasabalar için özel bir tedarik zinciri oluşturabilir. Oyuncular çeşitli içeriğe sahip özel bir çiftlik inşa etmeye başlayacak ve gıda işleme için diğer birçok önemli bina inşa edecek. Çiftçilik genişleme süreci sonsuzdur; oyuncular birçok şeyi büyütebilir, hayvanları yetiştirebilir ve çiftliği istedikleri gibi tasarlayabilir. Tabii ki, oyun işleri daha eğlenceli hale getirecek ve oyuncuların çiftliğe bakmak için sadece birkaç basit hareketi kullanması gerekiyor.


FarmVille 2: Köy Kaçamağı Apk 2023


FarmVille 2'deki oyuncular için ana gelir kaynağı çoğunlukla gıda mahsullerinin yetiştirilmesinden geliyor. Oyunda, oyuncunun aralarından seçim yapabileceği çeşitli bitkiler vardır ve bunların her biri, ekim zamanı, ekim stili ve olgunlaşmak için etkili zaman gibi farklı özelliklere sahiptir. Oyuncu, olgunluk süresini azaltmak için gübreleme yapabilir ve bitki kalitesini optimize etmek için onları düzenli olarak sulayabilir. Olgunlaştıktan sonra oyuncular, parmaklarını tutarak ve olgun ağaçların üzerinde hareket ederek toplamak için özel aletler kullanabilirler, oyun otomatik olarak oyuncular için toplanır.


FarmVille 2 para ve anahtar hilesi


Sığır veya kümes hayvanları gibi hayvanlar her zaman olmalıdır; bol miktarda besin kaynağıdır ve oyunculara en fazla karı sağlarlar. Bununla birlikte, oyuncunun her tür çiftlik hayvanı ve kümes hayvanı için bir ahır inşa etmesi ve ardından yetiştirmeye başlamak için bunları mağazadan satın alması gerekir. Onlardan gelir elde etmeden önce, oyuncu olgunlaşmayı beklemeli ve ekili bitkileri onları mükemmel şekilde beslemek için kullanmalıdır. Onları her gün sürekli besleyin; oyuncular için eşya veya yiyecek yaratmaya başlayacak.


FarmVille 2: Köy Kaçamağı Apk Oyun İndir Club


Bir çiftliği yönetirken, oyuncuların sabit bir gelire sahip olmak, görevleri tamamlamak ve diğer kasaba veya çiftliklerden gelen talepler için başka şeyler de yapması gerekir. Hatta birçok cazip ödül almak için oyundaki başarıları işaretleyin. Görevler, oyunun varsayılan sistemidir; oyuncuları oyuna alışmaları ve ilerlemeyi planlamaları için oyundaki her şeyi yapmaya yönlendirir. Bu arada, talep sürekli olarak oyuncuya büyük bir ödülle karşılık gelen miktarda yiyecek gönderme talebi olarak gelecektir. Bir çiftliğin yakın yerlere ihtiyaçları karşılaması gerekirdi, ancak bunun karşılığında çiftliğin bakımını sürdürebilmesi için para karşılığında.


Farmville 2 Köy Kaçamağı anahtar hilesi 2024


Çiftlik hayatı, hayvanlara bakmak, en sevilen çiçekleri yetiştirmek ve nihayetinde geleneksel çiftçi yemeklerini pişirmek gibi her zaman neşe, huzur ve rahatlama ile doludur. Oyun, oyuncuların mevcut eşyalarla istedikleri her şeyi özgürce pişirmelerine olanak tanıyan pişirme özelliğine sahip olacak. Yemek pişirildikten sonra, diğer kasabalara veya çiftliklere hediye olarak yiyecek gönderebilirler ve uzun vadeli çiftlik gelişimi için birçok arkadaşlık puanı alabilirler. Oyun, oyuncuların keşfetmesi ve rahatlaması için yeni tarifler ekleyerek sürekli güncellenecektir.


Farmville 2 Para Hile Apk


Çiftliğin, komşu kasabaya yiyecek veya güzel bitkiler sağlamak gibi birçok ilginç işlevi vardır. Ve oyuncular çiftliği süslemek için daha çekici türler ekebilir veya büyük miktarlarda paraya satmaya getirebilirler. Bahçecilik mekaniği, oyuncuların çiçek tarhları ve yetiştirme alanları tasarlamalarına veya benzersiz değişim öğeleri yapmak için bunları toplamalarına izin veren çeşitli ve bol miktarda bulunur. Bahçe ayrıca oyunculara çeşitli özelliklere sahip sonsuz meyve sağlamak gibi birçok çekici avantaj sunar.


FarmVille 2 sınırsız anahtar hilesi indir


FarmVille 2 ayrıca oyuncuların dünyanın dört bir yanındaki diğer çiftçilerle arkadaşlık kurmalarına ve çiftlikleri aracılığıyla yaratıcılıklarına hayran olmak için çiftliklerini özgürce ziyaret etmelerine olanak tanır. Hatta oyuncular birçok ücretsiz ödül alabilir ve çiftliklerinde pek çok eğlenceli aktivite yapabilir. Oyunda ayrıca, oyuncuların büyüyen ancak henüz toplanmayan bitkileri çalmalarına izin veren bir çalma işlevi vardır. Başka bir oyuncunun çiftliğini ziyaret ederken, oyuncular arkadaşlarıyla rahatlamak için birçok heyecan verici aktiviteye sahip olacaklar. FarmVille 2, sınırsız eğlence ve oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenebileceği yüzlerce harika özelliğe sahip bir çiftlik yönetimi simülasyon oyunudur. Oyun aynı zamanda onlara gerçek bir çiftçi deneyimi yaşatır ve eğlence, çiftçilik, yetiştirme, bahçecilik ve balıkçılık gibi bu işten gelir. Oyunu hemen indirin ve kendi çiftliğinizi kurmaya başlayın.


FarmVille 2 Köy Kaçamağı İndir (MOD, Satın Alma Hilesi)


Bir önceki android oyun Golazo APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 407 Oylar ve 365 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
352
4 Yıldız
6
3 Yıldız
6
2 Yıldız
0
1 Yıldız
1

"Farmville 24.1.21"

admin

7 ay önce

Merhaba, güncelleme biraz geç geldi kusura bakmayın. İyi oyunlar. Sorun olursa yazarsınız düzeltiriz.

"Farm ville 2"

Sevilcan

7 ay önce

Hadi ama admin güncelleme istiyoruz lütfen başka siteye gönderme beni lütfen

"Farm ville2"

Sevilcan

7 ay önce

Admin güncelleme istiyoruz lütfen

"Farm ville"

Sevilcan

8 ay önce

Admincim güncelleme istiyoruz lutfen

"FarmVille 23.1.9452"

admin

9 ay önce

Merhaba oyun son sürümü olan 23.1.9452 sürümüne güncellenmiştir.

"Farm ville"

Sevilcan

9 ay önce

Admiiiıiiiin güncelleme istiyoruz nerdesin

"Farm ville"

Sevil

9 ay önce

Güncelleme gelmiş admin

"Farmville 2"

Nihal

10 ay önce

Merhaba oyun güncellemesi geldi ne zaman yuklersiniz

"Farmville"

Nihal

11 ay önce

Merhaba oyun indirdim mükemmel ama Facebook a baglanmıyor.butun indirme işlemlerini dogru yaptım yardımcı olurmusunuz

"Farmville 2 22.8.9367"

admin

11 ay önce

Oyun son sürümü olan 22.8.9367 sürümüne güncellenmiştir.

"Farmville 2"

Nşhal

11 ay önce

Merhaba oyunun guncellemesını ne zaman yuklersınız. Oyun ındırılmıyor. Teşekkürler

"Aynur Karaman"

admin

11 ay önce

Son sürüm sorunlu bu yüzden anahtar kaybediyosunuz. 22.6.9341 sürümünü tekrar yükledim. Yeni sürüm anahtarlı gelince düzenleyeceğim.

"FarmVille"

Aynur Karaman

11 ay önce

Merhaba admin oyunda sürekli anahtar kaybediyoruz ve yerine kıyamıyorum yeni guncelleme olacakmı acaba

"Farmville 2"

admin

1 yıl önce

Merhabalar, oyun son sürümü olan 22.6.9341 sürümüne güncellendi.

"FarmVille"

Aynur Karaman

1 yıl önce

Admin merhaba oyuna güncelleme gelmiş ve giremiyorum .haberin olsun

"Farmville köy kaçamağı 2"

Gri

1 yıl önce

Guncelleme sorunu yaşıyorum yardımcı olursaniz sevinirim

"Farm ville2"

Sevilcan

1 yıl önce

Güncelleme gelmiş admincim güncelleme bekliyoruz

"FarmVille 2 köy kaçamağı"

Defne

1 yıl önce

Merhaba admin ben iki Nisanda olan güncellemeyi yapamadım farklı sayfalara yönlendiriyor açmak istediğiniz uygulama zararlı oluyor diye yazı çıkıyor yardımcı olursan sevinirim

"Aynur Cevap"

admin

1 yıl önce

Merhaba oyun tekrar güncellenmiştir.

"FarmVille"

Aynur Karaman

1 yıl önce

Merhaba admin oyunu iki gündür deniyorum indiremiyorum ayrıştırma da sorun oluştu yazısı çıkıyor sürekli yardımcı olursan sevinirim

"FarmVille"

Aynur Karaman

1 yıl önce

Merhaba admin oyun açılmıyor paketin ayrışmasinda bir sorun oluştu yazısı çıkıyor sürekli bilgine

"FarmVille"

Aynur Karaman

1 yıl önce

Merhaba. Admin yeni güncelleme ne zaman etkinlikler görünmüyor bizde sürekli anahtar gidiyor bilgilendirirsen sevinirim

"FarmVille"

Aynur Karaman

1 yıl önce

Merhaba admin 12 Ocak tarihli güncellemeyi yükledim tek sıkıntı makineden ürün alırken anahtar gidiyor ödül çadırında anahtar da alamıyorum kurdelesiz yeni güncelleme ne zaman gelicek bir bilgin varmı

"Aynur Karaman cevap"

admin

1 yıl önce

Merhaba Aynur hanım. Büyük ihtimalle yeni bir sürüm gelecek onunla ilgili olabilir.

"FarmVille"

Aynur Karaman

1 yıl önce

Admin merhaba bugün oyuna girince üç bin küsur anahtarım sıfırlandı neden olabilir bir fikrin varmı

"Aculite cevap"

admin

1 yıl önce

Bu nasıl bir üslup ? Neyle neyin satın almaya çalışıyosunuz ? Çok şikayetçi isen parasını verir anahtarlarına kavuşursun. Çalışmıyorsa bir yerde takılı kalmazsın başka sitelerden indirirsin.

"Farmwille 2 köy kaçamağı"

Aculite

1 yıl önce

Daha öncede aynı yorumlar yapılmıştı ve aynı cevabı vermiştin admin oyun yüklenmiyor samsung j6 plus kullaniyorum kime ne indirtip denettin bilmiyorum ama bende çalışmıyor bu kadar insan çalışmıyor diyor ise demekki bir sorun vardir bi kontrol et yada güncelleme gelmistir belki bi bakıver suna

"FarmVille"

Aynur Karaman

1 yıl önce

Admin merhaba maalesef bir düzelme yok kızımda yukleyemedi oyun açılırken bu uygulamanın bu uygulamanın süresi 16 Ağustos a kadardır diye bir yazı çıkıyor tamam a tıklıyorum çünkü başka seçenek yok ve oyun direk kapanıyor bilgine

"Aynur Karaman cevap"

admin

1 yıl önce

Merhaba oyunda sorun yok tekrar denedim. Başkasına da yüklettim ama bir sorun görünmüyor

"FarmVille"

Aynur Karaman

1 yıl önce

Admin oyunu açamıyorum hiç bir şekilde duzeltecekmisin

"FarmVille 2 köy kaçamağı"

Defne

1 yıl önce

İyi günler oyun güncellenmiş yükledim ama oyun 16 Ağustos tarihine kadar geçerliymiş ve açılmıyor bir çözüm yolu bulurmusunuz teşekkürler

"FarmVille"

Aynur Karaman

1 yıl önce

Admin merhaba yeni sürümü indirdim fakat açılmıyor oyun oyunun geçerlilik süresi 16 Ağustos diye bir yazı çıkıyor devamlı

"Genel Cevap"

admin

1 yıl önce

Merhaba, herkesin beklediği sürüm yeni geldi ve linki güncelledim. Sorunsuz bir şekilde anahtar hilesine devam edebilirsiniz.

"Farmville 2koy kacamagi"

Esma

1 yıl önce

Merhba admin oyunun hilesi olacakmı yarım kaldım bekliyorum yükleyip siliyorum hile yok rica etsem ilgilenirmisiniz

"Farmville 2 koy kacamagi"

Esma

1 yıl önce

Mrhba admin hile nedn yok bekliyorum ama yapicakmisiniz tekrar hileyi

"FarmVille"

Aynur Karaman

1 yıl önce

Admin merhaba doküman açılmadı diyor indiremiyorum oyunu

"Yasemin B Cevap"

admin

1 yıl önce

Merhaba Yasemin mailini kontrol eder misin?

"Farmville2"

Yasemin B

1 yıl önce

Adminim oyunla ilgilenemedin galiba, hileli diğer arkadaşlar çatır çatır hileye devam ediyor, biz baka kaldık böyle.. sadece makineye ürün koyabiliyoruz gerisi anahtar ve süreli

"Farmville2"

Yasemin B

1 yıl önce

Adminim, umarım sınırsız mod geri gelir, çünki anahtar ister istemez gidiyor, pek bir ürün yapamaz olduk..takipteyim

"Yasemin B cevap"

admin

1 yıl önce

O zaman buydu.

"Farmville2"

Yasemin B

1 yıl önce

Bu da açılmadı maalesef dökümana erişilmedi yazıyor

"Yasemin B cevap"

admin

1 yıl önce

O modu tekrar yükledim deneyin tekrar.

"Farmville2"

Yasemin B

1 yıl önce

Bir önceki bundan daha iyiydi, onda da gidiyordu ürünü yaparken anahtar ama bu daha fena bu hepsine anahtar istiyor

"Yasemin B cevap"

admin

1 yıl önce

O zaman yeni modu bekleyecez maalesef

"Farmville2"

Yasemin B

1 yıl önce

Dökümana erişilemiyor diyor bu hiç açmadı

"Yasemin B Cevap"

admin

1 yıl önce

Son olarak bu modu deneyin. Olmazsa biraz bekleyecez maalesef

"Farmville2"

Yasemin B

1 yıl önce

Ooo bunda daha fena anahtar gidiyor, tamamen anahtar üstüne işlem yapıyor

"Yasemin B cevap"

admin

1 yıl önce

Tekrar güncelledim size zahmet dener misiniz?

"Farmville2"

Yasemin B

1 yıl önce

Adminim, bu sefer indi, ama p modu yok tabi ve anahtar gidiyor

"Yasemin B cevap"

admin

1 yıl önce

Merhaba Yasemin. Link güncellendi kontrol edebilir misin?

"Farmville2"

Yasemin B

1 yıl önce

Mrb adminim, yeni güncellemeyi 2 defa denedim, mevcut paketle çakışıyor yazısı çıkıyor, güncellemiyor

"FarmVille 2"

Büşra

1 yıl önce

Anahtar hilesi neden çalışmıyor ?

"yasemin'e cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Yasemin, Eğer PC de oynamak istiyorsanız emülator gerekiyor. Bluestacks google da arattığınızda ulaşabilirsiniz.

"farmvile2"

yasemin

2 yıl önce

merhaba admin kolay gelsin mobil için oyun çok güzel elinize sağlık. pc için de uyumlu mu peki? pcye indirebiliyo muyuz aynı şekilde?

"Farmville 2"

admin

2 yıl önce

Herşey sizler için :) İyi Oyunlar

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Adminim yine ben 😁.. bu p miydiniz yönetmeyi öğrendim ve cidden çok çok daha iyi oldu diğer hile modlarından, haber edeyim dedim, başarılarının devamını dilerim saygılar 😁🥰

"Yasemin Yine mi sen :)"

admin

2 yıl önce

Merhaba Yasemin(ler) Oyunun güncellemeleri ile P harfini eklediler artık hileleri ordan aktif ediyosunuz. Her güncelleme de önlem alıyolar yani bu şekilde idare edeceksiniz artık :(

"Farmville2"

Yasemin

2 yıl önce

Mrb adminim, oyuna girerken p harfi çıkıyor, hepsi aktif edince oyun hileli oldu fakat bu sefer ürünler gitmiyor, pazarda ekliyorum gene aynı duruyor, depo doldu ve hiç bir şey yapamıyorum, ne yapacaz 😂

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Mrb adminim, yeni güncellemeyi indirdim az önce ve tamamen normale dönmüş, yani bol miktarda anahtar istiyor, hiç bir şey yapamadan çıktım, çok üzgünüm

"Defne Cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Defne, Facebook uygulamanızı kaldırın (veya telefon uygulaması ayarlarınızdan devre dışı bırakın) Bu, APP SÜRÜMÜ yerine Facebook TARAYICI SÜRÜMÜ aracılığıyla oturum açmanıza izin verir, böylece sorunu atlayabilir ve ilerlemenizi senkronize edebilirsiniz!

"Farmville 2 köy kacamağı"

Defne

2 yıl önce

İyi günler admin size bşrşey sorucam oyun neden facebooka bağlanmıyor? Facebook bende yüklü değil ama ağa bağlanıyor yazısı çıkıp gidiyor yardım edermisiniz ne yapmam gerek

"Farmville 2 20.0.7759"

admin

2 yıl önce

Merhaba, bugün yeni sürüm geldi. Deneyebilirsiniz.

"FarmVille"

Aynur Karaman

2 yıl önce

Admin oyun bayağı düzeldi teşekkürler yalnız anahtar sıfırlanmış ve paralarda gidiyor bilginize

"Genel Cevap"

admin

2 yıl önce

Merhabalar, Durumunuzu anlıyorum şu an başka bir mod yükledim. Ancak P işaretine çok takılmışınız. Yani oyun şirketi sürekli bu işlere önlem alıyor. Bazı arkadaşlarda bunu aşmaya çalışıyor. Yani olay 2 dosya değiştir şunu kopyala değil. Siz modun çalışıp çalışmadığına bakın. P işareti diline vs bunlara takılmayın. Linki tekrar güncelledim.

"Farmville 2 köy kacamağı"

Defne

2 yıl önce

Merhaba son gelen güncellemeyle birlikte oyunu indürdüm ama bir değişik p işareti var modların dili türkçe değil ingilizce bir iki tanesini kapatım var olan ürünler kaybediyor amabarım dolu değil bir ürün alıcaktım ambarınızda yer yok diyor teknede yaptığımız görevleri göstermiyor bizde puan kazanmış gibi görünüyor ama karşı tarafta görünmüyor ve buna benzer hatalar var düzeltirmisiniz iyi günler

"FarmVille"

Aynur Karaman

2 yıl önce

Merhaba admin oyuna son güncellemeler sonra girmek bile zor sürekli başa sarıyor yaptığın görevler gözükmüyor ya anahtar gidiyor ya ürün çıkmıyor tamamen karışmış durumda tahmini ne zaman yeni güncelleme olur

"Toplu Cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba, Yasmin hanım gönderdiğiniz mail ulaştı. Herhangi bir problem yok. Yani oynamaya devam edebilirsiniz. Musa mutlu banka hesapları şifresi vs gibi bir korkun varsa hileli oyunlardan uzak dur. Normal play store'den yükle oyununa hilesiz devam etmeni öneririm. OYUNLARDA MOD olayları her zaman vardır. Sizler ilk defa hileli oyun mu yüklüyosunuz bilmiyorum ama ordaki P işareti MOD MENÜ'dür. Mantığı istediğiniz hileyi aktif edip istediğinizi çalıştırabilirsiniz. İyi Oyunlar

"FarmVille"

Musa mutlu

2 yıl önce

Oyun açılırken uygulama üstünde göster çıkıyor. Telefon ise onay verilirse, ekranda basılan yerlerin kopyalanacagı uyarısı veriyor. Banka hesapları ve şifresi falan. Onay vermeyince kapanıyor. Buna benzer şeyler daha önce de olmuştu. Güncelleme ile düzeltildi.

"FarmVille 2"

Yasmin

2 yıl önce

Gönderdim umarım ulaşmıştır

"FarmVille"

Aynur Karaman

2 yıl önce

Admin merhaba yeni güncellemeyi indirdim ama anahtar gidiyor yine ve p amblemi var düzelme olmamış

"Yasmin Cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Yasmin. Mail olarak ulaştım ordan gönderebilirsiniz.

"FarmVille 2 köy kaçamağı"

Yasmin

2 yıl önce

Oyun kurulup açarken uygulama üzerinde görünsün die onay istiyor oyun izin vermeyince açmıyor verince de mavi büyük harf P yazısı çıkıyor oyun üzerinde ( game guardian simgesinin P si gibi çıkıyor) oyun sürekli atıyor. Ekran görüntüsü alıp atmak isterdim ama yapamadım

"Yasmin cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Yasmin, ne dediğini tam olarak anlayamadım. Eğer oyun oynamaya engel değilse herhangi bir sorun yok.

"FarmVille 2 köy kaçamağı"

Yasmin

2 yıl önce

Merhaba admin hayırlı bayramlar. Oyun üzerinde P simgesi var yabancı dil oyun dönüştürücü gibi sanki. Bu sadece ben de mı var yoksa yeni hile bu şekilde mi

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Yasemin iyi Bayramlar. Sanırım senin telefonunda sorun var. Mail olarak gönderiyorum.

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

İyi bayramlar dilerim adminim, güncellenmişsiniz, google ve chrom dan ayrı ayrı indirmeye çalıştım, maalesef yüklenmedi

"Aynur Karaman'a cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Aynur, valla bu sürüm böyle yapacak bişey yok. 3 tane farklı mod denedik birinden birinde sürekli sıkıntı var böyle idare edeceksiniz. Yeni güncelleme ile düzelir büyük ihtimalle

"FarmVille"

Aynur Karaman

2 yıl önce

Merhaba admin oyunda tekrar anahtar gitmeye başladı makinelerde değil ama diğerlerinde anahtar gidiyor bilgine

"FarmVille"

Aynur Karaman

2 yıl önce

Teşekkürler admin düzeldi

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

Doğru da niye öyle bişey yapıyorsa artık. Mailine bakar mısın oraya gönderdim

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Süreleri bekliyerek, ön izleme yoka kadar geliyorum tıklayınca link geliyor, tıklıyorum..ön izlemeye tekrar geliyor.. kaç kez denedim.. olmadı gene deneyeyim 😁

"Aynur Karaman cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Aynur, linki sen yazdıktan sonra tekrar güncelledim. Bunu da deneyin. Bu da olmazsa diğer güncellemeyi bekleyecez.

"Yasemin B"

admin

2 yıl önce

Ben her zamanki gibi normal indirebiliyorum. Belki de tekrar denemen gerekiyor. Bişeyi kaçırıyosun

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Yine aynı oldu indirmeye girip indir tıklıyorum her indirme sayfasına dönüyor

"FarmVille"

Aynur Karaman

2 yıl önce

Admin yeni sürümü yükledim ama anahtar gidiyor düzeltme olucakmı teşekkürler

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Linki tekrar yeniledim

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Yeni eklediğini, indirmeye çalıştığım link açılmıyor, geri aynı sayfaya atıyor, yani indir butonuna geri döndürüyor

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Yasemin farklı bir mod yükledim şimdi bi de bunu deneyin. Olmazsa bir daha var.

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Mrb adminim, yeni güncelleme geldi bugün, yukarda ki 24 Nisan güncellemeyi indirdim fakat anahtar gidiyor yani hileli değil, düzeltme olacak mı

"Farmville"

Sevde

2 yıl önce

Merhaba Admin teşekkür ederim ama ben bu anlattıklarınızı yaptım ve biliyorum yine gelmedi oyun anlamadım ne yaptıysam olmadı o kadar emeğim boşa gitti başka çaresi varsa lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim

"Sevde Cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Sevde, oyunu facebook'a bağlamış mıydın ? Eğer bağladıysan ve facebook'a oyunu bağlamıyorsan şu adımları izle. Facebook'un uygulamasını sil. Oyuna dön facebook ile bağlan yazısına tıkla, seni yönlendirecek. Ordan giriş yaptığında oyuna kaldığın yerden devam edeceksin. Bunu yapma sebebimiz oyun facebook uygulamasını görmüyor ancak tarayıcı ile girdiğinde giriş yapıyor.

"FarmVille"

Sevde

2 yıl önce

Merhaba Admin dün oyunu güncellemek istedim hata verdi sonrada 103 levele getirdiğim oyunum gitti 1 level den oyun başlattı ne yaptıysam oyunum gelmedi eski oyunumu nasıl geri yükleyebilirim yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim

"FarmVille 2 köy kaçamağı"

Yasmin

2 yıl önce

Teşekkür ederim cvp için. Benden başka bu sorunu yaşayan varsa yeni güncellemeye kadar beklicez mecburen. (Bu arada önceki sorumda yıldız sayısı 5 idi 3 nasıl oldu anlamadım kusura bakmayın)

"Yasmin cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Yasmin, Oyunu yapan biz değiliz. Bu oyun ile alakalı bir durum. Bu durum yeni bir güncelleme ile çözülür.

"FarmVille 2 köy kaçamağı"

Yasmin

2 yıl önce

Yeni güncelleme sonrası tekneye giremiyorum. Kop 8 ödülden 7sini almış. Ödüllerimiz verilecek seçiniz diyor. 8ödülü seç diyor ama 7ödül veriyor 7sinide seçiyorum fakat ilerleme olmuyor. Takılıyor orada. Oyunu silip yeniden yükledim ama yine aynı yerde kalıyor. Sizce Ne yapmam gerek

"Elif cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba elif, bu sorunun çözümü var. Facebook apk yüklü ise kaldırıyosun. Tekrar oyuna dönüp facebook ile bağlan dediğinde kendi tarayıcısını açacak. O şekilde eski köyüne bağlanabilirsin. Sonra tekrar Facebook apk yi yükleyebilir eskisi gibi kullanabilirsin.

"farmville koy kacamagi 2"

elif

2 yıl önce

merhaba paket iyi hos calisiyor ama benim seviyem 88 googleplay ve facebook girisi kabul etmiyor hicbiraekilde eski koyume ulasamiyorum

"FarmVille"

Mavi

2 yıl önce

Olabilir bilmiyorum kaç defa silip denedim tekrar.olmuyor.nornalden yükleyince de olmuyo zaten oyun etkinlikte donuyor😔.Off

"Mavi cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba mavi, sorun telefonunuzda büyük ihtimalle.

"Farmville"

Mavi

2 yıl önce

Yine paket ayrıştırma sonra bir sorun oldu hatası😔😔😔

"Farvmville"

Mavi

2 yıl önce

Umarım çalışır bu sefer teşekkür ler

"Farmville 2 19.5.7636"

admin

2 yıl önce

Merhaba oyun son sürümü olan 19.5.7636 sürümüne güncellendi. İyi Oyunlar

"Farmville2"

Melek

2 yıl önce

Admin yeni güncelleme geldi buraya ne zaman gelir acaba 😉😀😉

"Farvmville"

Mavi

2 yıl önce

Anladım .3 defa yaptım yine olmadı bilmiyorum

"Mavi cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba mavi, oyunun herhangi bir dosyası ile oynamıyoruz sadece belirli kodlar ile oynanıp hile yapılıyor. Bu tarz her yorum geldiğinde tekrar kendim de yüklüyorum ama bir sorun görünmüyor.

"Farmville"

Mavi

2 yıl önce

Sayın admin.olmamasi imkansız falan yazmışsın da.bende de olmadı aynı dediklerini yaptım.her telefon bir değil olmayabiliyor demekki.ayni paket ayrıştırma sonra sorun oluştu diyo

"Defne cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Defne, Defalarca yazdık hatta yazı içeriğinde de belirttik. Not yazan yeri okuduğunuzda orijinal oyunu yani google playden indirdiğiniz oyundaki eğitimden geçin, ardından oyunu silin ve modu yükleyin. Olmaması imkansızdır. Kesin konuşuyorum. Ben kendimde oynuyorum yapılışı bu şekilde.

"Farmville2 köy kaçamağı"

Defne

2 yıl önce

Uygulama telefonuma inmiyor hep hata veriyor "paketin ayrıştırılmasında sorun oluştu" diye neden hep hata veriyor söyler misiniz

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Adminim, daha önce indirdiğimiz de yükle diye bir yazı çıkardıbu sefer, direk dosyalarım'a atmış oradan buldum

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Yasemin dediğinizi tam anlamadım ama sorun yok sanırım?

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Tamam adminim, dosyalara girip oradan indirdim

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Adminim, indir tıkladım indirdi lakin aç diye bir kelime çıkmadı ve üstünü tıklayınca yok oldu.. ilk kez böyle oldu

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba, güncelleme 4 gün önce gelmişti. Anahtar hileli modu şu an indirebilirsiniz.

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Mrb adminim, bugün itibariyle güncelleme geldi, yukarda 6 mart tarihli güncelleme geçerli mi yoksa yenisini mı yapacaksınız

"Farmville2: köy kaçamağı"

Tansu mete

2 yıl önce

Googleplay den indirdiğiniz oyundan eğitiminden geçin demissiniz nasıl olucak o hata veriyo indiremiyorum bende

"Murat Kaya cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Murat, modun düzgün çalışması için, orijinal oyunu yani google playden indirdiğiniz oyundaki eğitimden geçin, ardından hiçbir şeyi silmeden modu yükleyin.

"Farmville"

Murat Kaya

2 yıl önce

Ben oyunu hileli yapamıyorum yardımcı olur musunuz

"yasemin'e cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba yasemin oyun android oyunu olduğu için :) Ama bluestack programını indirip kurarsanız bilgisayardan da oynayabilirsiniz.

"farmville2"

yasemin

2 yıl önce

Farmville 2 oyunun hep android için hileleri mevcut. Neden masaüstü versiyonları yok. :(

"Farmville 2 19.2.7568"

admin

2 yıl önce

Merhaba, anahtar hileli olan sürüm eklenmiştir.

"Farmville 2 19.2.7568"

admin

2 yıl önce

Oyunun son sürümü 19.2.7568 ancak bu mod ücretsiz alışveriş modudur. Anahtar hileli yani sizin istediğiniz mod henüz çıkmadı. Şimdilik bunu yükleyebilir ve oynayabilirsiniz. Son sürümdür.

"Sevde cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba, Oyun hakkında bilgim yok maalesef. Bunu internetten araştırarak yapabilirsiniz.

"FarmVille 2"

Aynur

2 yıl önce

Admin oyuna güncelleme gelmiş buraya ne zaman gelecek bilgilendirirsen seviniriz

"FarmVille 2 koy kaçamağı"

Sevde

2 yıl önce

Merhaba admin bey ben bu oyunu başka telefona aktarmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz ve PC de oynaniyormu FarmVille PC ye aktarma şansım varmı acaba şimdiden teşekkürler

"Rahmi cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba rahmi. Orjinal oyundaki eğitimden geçmediyseniz bu sorun ondan kaynaklıdır.

"FarmVille 2 köy kaçamağı"

Rahmi

2 yıl önce

Merhaba admin bey eğitimi bitirdikten sonra hileleyi yüklüyorum uygulama zaten yüklü diyor yüklenmiyor nasıl yapabilirim acaba ?

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

Sevindim. İyi haftasonları.

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Evet açıldı ve anahtar hilesi devam ediyor, elinize sağlık adminim 😁 herşey yolunda

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

Yasemin merhaba, linki tekrar güncelledim deneyebilir misin?

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Bende yüklenemedi maalesef, uygulama yüklenmedi yazdı

"Genel Cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba, hepinizde sorun olduğuna göre sanırım oyun güncellemesinde bir hata var. Linki yeniledim oluyorsa bilgi verirsiniz yoksa yine beklemek zorunda kalacağız. Bazı sürümlerde sıkıntılar olabiliyor.

"Farm ville 2köy kaçamağı"

Sevilcan Sarıhan

2 yıl önce

Admincim size bir sorum olucak cevaplarsanız çok sevinirim play store 'den yukledigim hilesiz oyunum var facebook hesaplı ona geri dönsem ve sizin yayinladiginiz link lerden oyunu güncellersem hileli olurmu sevgiler

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Adminim, uygulama indirilemedi yazısı aldım, iki sefer denedim.. bende mi bir hata oldu, yeni güncellemeden mi bilemiyorum

"Farmville 2"

Ece

2 yıl önce

Neden bilmiyorum ama telefonum güncellemeyi kabul etmiyor bir türlü. İlk kez bu siteden indirmiştim. Bir önceki sürümdü. Bu siteden güncellememe rağmen yine de kabul etmiyor. Sizce neden olabilir?

"Gülhanım'a cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba, Maalesef henüz anahtar hileli olan sürümü çıkmadı. Çıkınca ekleyip burdan bilgi veririm.

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Gülhanım

2 yıl önce

Anahtarli surum lutfen oyunda hic bisey yapamiyoruz

"Farmville 2 19.0.7523"

admin

2 yıl önce

Merhaba, Oyunun yeni sürümü yüklendi ancak henüz anahtar hileli sürümü çıkmadı. Bu sürüm ücretsiz alışveriş hilesi olan sürümdür. Anahtar Hileli olanı da çıkınca eklenecek.

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Gül

2 yıl önce

19.0.7523 surum geldi guncelleme ne zman gelir

"Farmville 2 koy kaçamağı"

Gül

2 yıl önce

Yeni guncelleme ne zaman gelir. Etkinlik yapamiyoruzz

"famville2"

nurgül

2 yıl önce

cok detaylı ve linkli bir sekilde hile programnı paylaşırmısınız lütfen

"Farm ville2 köy kaçamağı"

Sevilcan Sarıhan

2 yıl önce

Teşekkür ederim emekleriniz için iyiki varsınız

"Farmville 18.9.7450"

admin

2 yıl önce

Merhabalar, Yettim anahtar hileli 18.9.7450 sürümünüz kullanıma hazırdır. Saygılar sunarım iyi oyunlar.

"Farm ville 2"

İkranur

2 yıl önce

Adminim guncelleme gelsin oyuna giremiyoruz

"Farm ville 2köy kaçamağı"

Sevilcan Sarıhan

2 yıl önce

Güncelleme gelmiş admincim ne zaman gelicek link

"Farmville 2 köy kaçamağı"

😊

2 yıl önce

Ha pardon linkte sorun yok google drive da oturum acmamışım iyi günler

"FarmVille 2"

ONUR

2 yıl önce

Admin 18.9.7450 guncelleme geldi bize ne zaman guncelleme gelecek bilgin varmi yine daha once ki gibi olur mu yine cok beklermiyiz acaba

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Merhaba adminim, güncelleme gelmiş, kapınızdayız bekliyoruz 🤭

"Farmville 2"

Mavi61

2 yıl önce

Güncelleme gelmiş galiba .şimdi geliştir diyo hata veriyi

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Betty

2 yıl önce

18.9.7450 olan sürüm me zaman gelicek oyuna giremiyorum

"Farmville 2"

admin

2 yıl önce

Merhaba, Linkte herhangi bir sorun yok reklama tıklamış olabilirsiniz. Şimdi indir butonuna bastıktan sonra 6 saniye bekleyin sistem sizi yönlendirir.

"Farmville 2 köy kaçamağı"

😊

2 yıl önce

Linkte çok kötü sıkıntı var uygulama yüklenmiyor sorunu çözermisiniz

"Farmville2"

Mavi61

2 yıl önce

Arkadaşlar ben yaptım. Telefonum samsung.play storede n indirdim olmadı.sildim sadece bu sitedeki linkle indirdim ve baglandım oldu.2000 anahtar eksilmiyo hiç. Makineler de ürünler de ücretsiz anahtarsız yapiliyo.yazdim belki birine yardim ci olur .teşekkürler admin☺

"Farmville2"

Mavi61

2 yıl önce

Ben yukledim ama yine paket bozuk yazısı cikti.tekrar denedim olmadi normal hilesiz açıldı.anahtar nerden alicam yardim ci olurmusunuz?.hileli yükleyince urun yapmada herhangi bi değişiklik oluyo mu ?yükleyen arkadaşlar soylermisiniz

"Onur'a cevap"

admin

2 yıl önce

Bu sıkıcı dünyada bir oyun ile sevindirdiğimize bende mutlu oldum. İyi eğlenceler :)

"FarmVille 2"

Onur

2 yıl önce

Evt admin facebook olayida cozulmus durumda eskisi gibi suan cok mutluyum :)

"Farmville 2"

admin

2 yıl önce

Merhaba arkadaşlar, Oyun son sürümü olan 18.8.7438 sürümüne güncellendi. Belki face sorunu çözülmüştür. Oyunu oynamadığım için bilmiyorum deneyip yorum yaparsanız diğer arkadaşlarda yararlanır.

"FarmVille"

Musa Mutlu

2 yıl önce

Facebook ile ilgili bir sorun değil. Oyun ile ilgili bir sorun. Face giriş arayüzü hiç açmadan direk engelliyor. Adil kullanım falan diye ara sıra mesaj gönderiyor. Daha sıkı önlemler alacakmış, falan... Sanki para verip anahtar alanlar oyundan çok memnun. Şikayet sitelerinde yüzlerce şikayet var. Hileli oyun olmasa koplarin çoğu kapanır. Liderlerin çoğu hileli. Kaldı ki orjinal oyun indirdim. Onda bile bu hata veriyor. Bi aralar anahtar hilesi oyun sürekli açılıp kapanıyordu. Onu da atlatmıstik. Bu da geçer. Bu arada YouTube da anlatılan şeyler sonuç vermiyor. Durduk yere oyunu silmeyin

"Farmwille 2Köykaçamağı"

Sevgi

2 yıl önce

Merhabalar öncelikle zümrüt arkadaşa teşekkür ederim bilgisini bizlerle paylaştığı için . Evet bağlanıyor hepinize iyi oyunlar

"FarmVille 2"

Onur

2 yıl önce

Admin oyuna guncel gelmis herhalde ve facebook sorunuda cozuldu hata vermiyir guncelleme geldimi acaba sana

"Admin cevap"

Taner

2 yıl önce

Evet tamamen dediğin gibi yapıyorum muhtemelen android 11 ile alakalı yine de teşekkürler... 🙏

"Farmville 2"

Zümrüt

2 yıl önce

Facebook bağlantısı için YouTube yazın cıkan yazıyı orda anlatılıyor. Kesin sonuç alınıyor

"Farm ville 2"

Gökhan kafkas

2 yıl önce

Ben oyunu indirdim bağlantımıda yaptım gmailide bağladım facebookuda yanlız son güncelleme ile karlı bölge geldi yeni karlı bölgeyi bekliyorum bu son karlı bölge olan güncellemesi yapılmışmı

"Farmville 2"

Buse

2 yıl önce

Paket yuklenmedi bozuk görünüyor yaziyor

"Taner'e cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Taner, Orjinal oyundan eğitimden geçip sonra yükleyeceksin. Bu detay önemli o yüzden tekrar yazıyorum. Eğer bunu da yaptın hala olmuyorsa android 11 olan telefonlarda sorun olabiliyor.

"FarmVille 2"

Taner

2 yıl önce

Tekrar yazıyorum uygulama yüklenmedi diyor dediklerini harfiyen yapıyorum telefonum mi 11 Lite

"TOPLU CEVAP"

admin

2 yıl önce

Merhabalar, Facebook bağlantısı için maalesef oyun şirketi önlem almış. Yani şu an için herhangi bir yöntemi yok. Uygulama yüklenemedi diyen arkadaşlar ise. Yukarıdaki açıklamayı okusunlar. Uygulama indirme sayfasına gidemeyenler için "Şimdi indir" butonuna bastıktan sonra 6 saniye bekliyosunuz orada "indirme linkine git" yazan yere tıklayın ve Google Drive sayfasına yönlendiğinde tekrar indir deyin. Bu kadar.

"Farmville 2"

Maviyesil

2 yıl önce

Ben yükleyemedim.Nasil yapicam anlatırmısınız rica etsem.yanlis yere mi tıkliyorum. Bir sürü sayfa aciliyo.

"FarmVille 2"

Taner

2 yıl önce

Uygulama yüklenmedi diyor.

"FarmVille 2"

Aynur

2 yıl önce

Admin merhaba Facebook bağlantısı zaten sıkıntılı Google üzerinden de bağlantı olmuyor ilerlemeni vermiyor bir türlü takipteyim sorun çözülürse lütfen bildir

"FarmVille2"

Onur

2 yıl önce

Admin ben simdi facebook uygulamasini silip normal farmville den facebook ile baglan dedikten sonra kendi sitesinden facebookla giris yapardim simdi fakat soyle bir hata aliyorum "hesap güvenliğiniz için gömülü bir tarayıcıdan facebook'a giriş yapmak devre dışı bırakıldı" deniyir ne yapmam lazim her hangi bir bilgin varmi ??

"FarmVille 2"

Tülay

2 yıl önce

Ben indiremiyorum indiriyor ama dosyayı açmıyor

"FarmVille 2"

Onur

2 yıl önce

Himm takipdeyim admin kralsinn :)

"Onur'a cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Onur, zaten facebook app ile bağlanılmadığı için tarayıcı yöntemi bulunmuştu. Şimdilik başka bir yolu yok maalesef ama o da takibimde bulursam paylaşacağım.

"FarmVille 2"

Onur

2 yıl önce

Admin hersey icin cok saol emegine saglik ama bir mesele var artik facebook ile baglanti yapmiyir herhalde

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

Teşekkür ederim. Bu sefer fazla beklettik ama kusura bakmayın. iyi eğlenceler :)

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Evet başardınız adminim, emeğinize sağlık, yaşasın oldu çok şükür, anahtar sınırsız..yapacağınıza güveniyordum 🥰

"Farmville Anahtar Hilesi"

admin

2 yıl önce

Merhaba arkadaşlar, size iyi haberlerim var anahtar hileli mod çıktı. Deneyip yazarsanız sevinirim. İyi oyunlar.

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Mrb adminim, sizi takipteyiz, Facebook bağlantısı neyse de, anahtar daha önemli, umutla bekliyoruz

"Farmville 2 oyun kaçamağı"

Zümrüt

2 yıl önce

Merhaba admin bey. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Gelişmeleri sizden tkp etmeye devam ediyoruz. Emeğinize sağlık.

"Genel Cevap"

admin

2 yıl önce

Merhabalar, maalesef bugünde herhangi bir gelişme yok. Facebook bağlantı olayına bişey diyemem ama anahtar hilesinin tekrar geleceğine inanıyorum. Buna önlem alabileceklerini düşünmüyorum. Ancak sürümle alakalı bir durum olabilir. Ben hala takipteyim ümidi kesmeyin :)

"FarmVille 2"

ONUR

2 yıl önce

Oyunun hilesi kesin gitti yaa eger Zynga bu ise el koyduysa kesin gitti yaa acayip moralim bozuldu ya anahtar hilesi duzelecegi hic sanmiyorum ama insallah duzelir dimi admin sence haksizmiyim bu konuda ben

"Farmville 2"

Büşra

2 yıl önce

Anahtarları ücretsiz nasıl alıcaz peki ? Bilen varmı

"Farmville 2 oyun kaçamağı"

Zümrüt

2 yıl önce

Merhaba. Evet admin bey güncelleme yaptım tarayıcıyı arkadaslarımda da bu sorun var. Herşeyi yaptık olmuyor. Araştırıyoruz ama sonuç cıkmıyor

"Musamutlu cevap"

admin

2 yıl önce

O zaman Zynga bu açığa bir çözüm getirmiş. Umarım bir çözümü vardır. Araştıracağım.

"FarmVille2"

Musamutlu

2 yıl önce

Face hatası bende de var. hesap güvenliği için gömülü bir tarayıcıdan Facebook a girmek devre dışıdır .giriş yaptığın uygulamayı güncelleyip tekrar deneyerek devam edebilirsin yazıyor. Bununla ilgili internette de bilgi yok. Çok kişi de çıktı. Grup arkadaşlari da aynı hatayı aldı.

"Farmville 2"

admin

2 yıl önce

Merhaba, Henüz anahtar hileli sürüm çıkmadı takipteyim. İlk defa bu kadar uzadı. Zümrüt tarayıcıyı güncellemeyi denedin mi ? Böyle bir hatayı ilk defa siz yazdınız.

"FarmVille 2Oyun kaçamağı"

Zümrüt

2 yıl önce

Oyunu 5levelden sonra face adresi giremiyorum.ekrana şu yazı cıkıyor.hesap güvenliği için gömülü bir tarayıcıdan Facebook a girmek devre dışıdır .giriş yaptığın uygulamayı güncelleyip tekrar deneyerek devam edebilirsin yazıyor.yardımınıza ihtiyacım var admin bey lütfen ne yapmalıyım düzelmesi için.teşekkür ederim

"FarmVille 2"

ONUR

2 yıl önce

Peki admin beklemedeyiz de ne zaman gelir belli bir gunu varmi acaba yoksa aralik ayina aksayacakmi ilk defa mi oluyor boyle

"Farmville 2"

admin

2 yıl önce

Merhaba toplu cevap vereyim maalesef istediğiniz anahtar hileli mod hala çıkmadı beklemedeyim

"Farmville 2 köy kacamağı"

İsmimi napcan 😬

2 yıl önce

Admin oyunu günceledinmi (kendini hileliymiş gibi göstermiyor)

"Farmville 2"

Büşra

2 yıl önce

Admin maalesef yeniden indirdim ama sorun hala aynı :)

"Farm ville köy kaçamağı"

Sevilcan Sarıhan

2 yıl önce

Admin yazılar türkçe değil nasıl düzeltirim birde anahtar gidiyor yardımcı olun lütfen

"FarmVille 2"

Onur

2 yıl önce

Admin bu mod eskisi gibi nasil olucak ne zaman olucak acaba yaa bunda anahtarlar gidiyor eskisinde gitmiyordu ne zaman duzelecek eskisi gibi

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Tmm adminim, kopa girdim herkes yardım istiyor, dedim kusura bakmayın durum bu, dilerim en kısa sürede gelir

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

:) Evet çünkü bu anahtar hileli mod değil maalesef. Siz ara ara bakın. Sizin mod yani anahtarlı mod sürümü çıkar çıkmaz eklerim. Şimdilik elimden bişey gelmiyor maalesef.

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Eyvah adminim, anahtarlar gitti gidiyor, makinede ürün yapmak anahtarla, yandık 😁

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

Hayır silmenize gerek yok. Biraz önce değiştirdim başka bir mod yükledim. Siz siteden tekrar indirin ve her zamanki gibi kurun.

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Anlıyorum fakat hiç açılmadı, yüklenmedi yani, silip tekrar mı yüklemeliyim, karar veremedim

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Yasemin. Henüz sizin istediğiniz mod çıkmadı maalesef ama takip ediyorum. Şimdilik 18.8.7399 bir başka mod ile idare etmek durumundasınız. Üzgünüm

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Başka bir paketle çakışıyor yazısı çıkıyor

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

İndirdim, ama yükleme yapılamadı yazısı çıktı ben de Adminim

"Büşra Cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Büşra, Farklı bir mod yükledim bunu yükleyip bilgi verebilir misiniz?

"Farmville 2"

Büşra

2 yıl önce

Oyunda anahtar ve altın sınırsız kullanılmıyor neden acaba ?

"Farmville 18.8.7399 Yeni Sürüm"

admin

2 yıl önce

Merhabalar, kusura bakmayın bu güncelleme de biraz geciktik. İstediğiniz modlu sürüm bu ise lütfen yorumlarda belirtin. Eğer değil ise mod 2 nin çıkmasını bekleyecez.

"Farm ville 2köy kaçamağı"

Sevilcan Sarıhan

2 yıl önce

Admincim ne zaman yayınlacaksınız güncelleme var şimdiden teşekkür ederim

"FarmVille 3"

Nihal

2 yıl önce

Admin farmville 3 Mega hilesi varmı yükleyebilirsiniz teskkur ederim

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Banu

2 yıl önce

Admin güncelleme var 18.8 sürümü gelmiş yüklermisin lütfen

"Farmville 2"

Büşra

2 yıl önce

Yeni güncelleme ne zaman gelir? Teşekkürler

"Farm ville 2köy kaçamağı"

Sevilcan Sarıhan

2 yıl önce

Güncelleme gelmiş bekliyorum saygılar

"farmville 2"

murat

2 yıl önce

merhabalar admin bey yeni güncelleme geldi biz oyuna giremiyoruz düzenleme yaparmısınız

"Farmville 2 oyun kaçamağı"

Zümrüt

2 yıl önce

Merhaba. Oyuna güncelleme gelmiş sanırım. Giriş yapılamıyor. Ne zaman güncelleme gelir acaba. Emekleriniz için teşekkür ederim

"FarmVille 2"

Aynur

2 yıl önce

Merhaba oyuna güncelleme geldi ve giremiyorum ne zaman düzelir

"FarmVille 2"

Nihal

2 yıl önce

Merhaba v18.8. 8.7399 güncelleme gelmiş oyuna giremiyorum yardimci olurmusunuz admin

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Murat

2 yıl önce

Yeni güncelleme ne zaman gelecek acaba

"Farmville 2"

Yasemin

2 yıl önce

Güncelleme geldi admin, bekliyoruz

"FarmVille 2"

ONUR

2 yıl önce

Orjinal oyuna guncelleme gelmis ama suan indirdigimiz apk acilmiyor bir takim degisiklikler yapildi diyip gelistir diyerek google play atiyir oyunu oynayamiyoruz guncelleme gelecekmi beklemedeyiz... Saygilarimla...

"Nihal'e cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Nihal henüz yeni güncelleme gelmemiş takip ediyorum.

"FarmVille 2"

Nihal

2 yıl önce

Merhaba yeni güncelleme gelmiş admin ne zaman yenilersnz teşekkür ederim

"Burak taşkın'a cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Burak. Modun düzgün çalışması için, orjinal oyunu yani google playden indirdiğiniz oyundaki eğitimden geçin, ardından hiçbir şeyi silmeden modu yükleyin. Büyük ihtimalle eğitimden geçmedin o yüzden yüklenmedi.

"FarmVille"

Burak taşkın

2 yıl önce

Hocam indirdim de yüklenmedi hattasi veriyor napaliyim

"Farmville 2 köy kacamağı"

Eftelya

2 yıl önce

Teşekkür ederim. Sorun giderildi. Yanlız şimdide sohbet gidip geliyor, acaba benden kaynaklanan sorun mu. İlginiz için teşekkür ederim.

"Farmville"

Maviş

2 yıl önce

Güncelleme gelmiş oyuna gıtemıyoruz ne zaman düzelir acaba guncellemeyı ne zaman yaparsınız

"Eftelya cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Eftelya, Konu açıklamasında yazan "Facebook uygulamanızı kaldırın (veya telefon uygulaması ayarlarınızdan devre dışı bırakın) Bu, APP SÜRÜMÜ yerine Facebook TARAYICI SÜRÜMÜ aracılığıyla oturum açmanıza izin verir, böylece sorunu atlayabilir ve ilerlemenizi senkronize edebilirsiniz!" uyguladınız mı ?

"Farmville 2 köy kacamağı"

Eftelya

2 yıl önce

Merhaba yeni güncelleme ile Facebook a bağlanamıyor. Bir acıklaması var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim

"Hunter'e cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba, 1 adımı eksik yapıyorsunuz. Modun düzgün çalışması için, orijinal oyunu yani google playden indirdiğiniz oyundaki eğitimden geçin, ardından hiçbir şeyi silmeden modu yükleyin. Yani eğitimden geçmeniz gerekiyor. Büyük ihtimal bu adımı yapmadınız. Oyun önbellek kaydınız bu şekilde yapıyor.

"Farmville 2"

Hunter

2 yıl önce

Apk yi indirdim play storeden indirdiğim farmville2 yi silmeden yüklemeye çalıştım ama uygulama olduğu için yükleme hatası veriyor

"Farm ville 2köy kaçamağı"

Sevilcan Sarıhan

2 yıl önce

Teşekkür ederim emekleriniz için güncelledim yeni güncellemelerinizi bekliyorum saygılar

"Farmville 2"

Eftelya

2 yıl önce

Merhaba. Yeni sürüm sınırsız anahtar olan mı? Ayrıca emeğinize sağlık.

"Nihal'e cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Nihal, Yeni sürüm olan 18.6.7232 yüklendi. Ancak sizin istediğiniz mod henüz çıkmadı. Bu mod ücretsiz alışveriş hileli olandır. Yeni mod çıkar çıkmaz yükleyeceğim.

"FarmVille"

Nihal

2 yıl önce

Merhaba yeni güncellemeyi ne zaman yukluyeceksiniz teşekkür ederim

"Serap'a cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Serap, Reklama tıklamışınız sanırım. Şimdi indir butonuna tıkladıktan sonra 6 saniye bekleyin.Daha sonra Google Drive sayfasına yönlendirecek ordan indireceksiniz.

"Farmville köy kaçamağı"

Serap

2 yıl önce

Indiremiyorum apk yi neden acaba bircok virus ve zararli programi onaylamam isteniyor yardimci olurmusunuz lutfe

"Sevilcan Sarıhan'a cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Sevilcan, yorumunuzdan sonra tekrar denedik ama çalışıyor. Bir yeri kaçırmış olabilirsiniz.

"Farm ville 2"

Sevilcan Sarıhan

2 yıl önce

Oyunu indiremiyorum yardımcı olursanız sevinirim tüm adımları yapıyorum iniyor ama açmıyor

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Adminim bu oyun çok zevkli hele hileli de olunca çok iyi oluyor.. başka arkadaşlarla konuşabilme panosu da var.. tavsiye ederim 😁 sizin sayeniz de oyunu keyfle oynuyor yardım da ediyoruz..ALLAH razı olsun sizden..duacıyız 🤩

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

Sorun olmamasına sevindim. Bu oyunda bu kadar çekici olan ne var acaba. Beni de başlatacaksınız sonunda. İyi oyunlar

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Tmm indirdim.. herşey yolunda teşekkür ederim 😊

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba oyunun şu an ki sürümü v18.4.7187 ve şu an güncel sürümü sitede yüklü bağlantıdan indirip denediniz mi acaba? En son 3 gün önce güncellendi oyun ve siteye yüklemiştik.

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Mrb bugün güncelleme geldi.. bekliyoruz

"Ceyda'ya cevap"

admin

2 yıl önce

Ceyda merhaba, Tekrar denedik ama bizde yükleniyor. Telefonunuzu bilmiyorum ama sürümünüz yetmiyor olabilir. Bu da oyunu yapan kişiler ile alakalı.

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Ceyda

2 yıl önce

Kaç kere denedim ama son kısımda hep uygulama yüklenmemiştir diyor lütfen yardımcı olur musunuz

"selin'e cevap"

admin

2 yıl önce

Selin Merhaba, Reklama tıklamışınız. Eğer 6 saniye beklerseniz sorun çözülecektir.

"farmville"

selin

2 yıl önce

ben bi türlü indiremedim.tıkladığım indirme butonu başka sayfalara atıp duruyor. kapatıyorum başka açılıyo izin vermelerde var bide

"FarmVille 2 Köy Kaçamağı"

admin

2 yıl önce

Donma sorunu yaşayanlar için oyuna sürekli güncelleme geliyor. Hilelerin yapılması ile donmaların alakası yok çünkü donmalar grafikler ile alakalıdır. Eğer herkeste bu donma sorunu var ise yeni bir optimize güncellemesi yayınlarlar. Takipteyiz.

"Farmville2"

Yasmin

2 yıl önce

Merhaba oyun sürekli donuyor bu sorun bende mi var sadece yoksa başkasında da var mı

"FarmVille"

Nihal

2 yıl önce

Merhaba oyunu yükledim ama çok ağırlaştıbi türlü acilmiyoraçılınca donuyoryardim lutfen

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Son güncellemeyi indirdim.. herşey yolun da.. açıldı çok şükür.. emeğinize sağlık teşekkür ederiz 🤩

"Farmville köy kaçamağı"

Hanife

2 yıl önce

Admin farkli bir tlfonda denedim.yine ayni hatayi veriyor yüklenemedi diyor

"Mustafa Yiğit'e cevap"

admin

2 yıl önce

Kurulumu kısmındaki yönergeleri yerine getirdiniz mi ?

"Farmville 2"

Mustafa Yiğit

2 yıl önce

Admin lütfen yardımcı ol oyunu yüklüyorum ama yükleme bittikten sonra ugygulama yüklenmedi diyor lütfen çözüm bul

"Farmville 2 Genel Cevap"

admin

2 yıl önce

Her zamanki mod geldi. Biraz önce linki güncelledim. Sorun olursa tekrar yazın lütfen.

"Farm ville 2"

Leyla

2 yıl önce

Admin rica ediyorum farm villeyi güncelleyin 2 3 gundur oyuna giremiyorum :( çok üzgünüm..Sayenizde keyifle oynuyordum ama bi türlü açılmıyor oyunum bi yardımcı olur musunuz

"FarmVille 2"

Nihal

2 yıl önce

Merhaba oyun indirilmiyor paket Yükleyici durduruldu diyor yardımi olurmusunuz

"Farmville 2"

Hanife

2 yıl önce

Sürekli hata veriyor oyun.son güncellemeyi bekledim yükledim.yüklenmedi diyor.oyun silip defa kereler tekrar tekrar en baştan yükluyorum.kabul etmiyor.yüklenmedi yazısı çıkiyor.oyun hilesi olmuyor..ne yapmalıyim admin.ve asla eski oyundan baslamiyor .geçen hafta 80 lvl oyunu silip yine sıfırdan başladim 33 level geldim ama evvelsi gün yine ayni hatayi veriyo oyunu gelistirdik yazisi cıkiyor.günceleyince yüklemedi hatası veriyor

"FarmVille 2"

Gökçe

2 yıl önce

Adminim oyunu 3 defa indirdim sildim ama yinede yüklenmiyor ne üstüne yükleniyor nede tamamen silip yükleniyor 😢😢

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Ayy hiç açılmıyor sıfırdan bile başlamıyor şaşırdım kaldım.. sıfırdan başlamasına bile razıydım.. hiç böyle olmamıştı silip yüklesem bile yeniden başlardı

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Adminim face den bağlı değilim.. çaresiz oyunu silip yeniden yüklemek istedim lakin yine uygulama yüklenmedi yani sıfırdan bile başlamadı.. kaldım öyle 😥

"Farmville2"

Yasmin

2 yıl önce

Merhaba. Oyun inmiyor diğerinin üzerine de olmadı. Sildim yeniden yüklemek istedim her seferinde paket bozuk uyarısı veriyor. Bilginize iyi çalışmalar

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Yasemin, eğer facebook vs bağlantınız var ise yani kaldığınız yerden devam edebilecekseniz silip yükleyin. İmzasız sürüm diye geçiyor. Üstüne yüklenmemesi bu yüzden.

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Adminim 5 kez indirmeye çalıştım her defasında..uygulama yüklenmedi.. yazısı geldi. Alttaki oyunum duruyor yüklediğimi geri silip tekrar yükleme yapmıştım olmadı sizi bekliyimmi düzelir mi yoksa oyunu silip baştan mı başlıyım

"FarmVille 2 18.1.7053"

admin

2 yıl önce

Oyun son sürümü olan 18.1.7053 sürümüne güncellendi.

"FarmVille 2"

Aylin

2 yıl önce

Merhaba lütfen oyunu güncellermisiniz

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Merhaba Adminim bu sabah itibariyle yine güncelleme gelmiş çıldıricim..zynga bizi zorlasa da güvencimizsiniz.. bekliyoruz saygılar

"Nihal'e cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba, Yeni sürümün anahtar hileli mod sürümü henüz çıkmadı takip ediyorum çıkınca ekleyeceğim.

"Farmwile 2"

Nihal

2 yıl önce

Merhaba bu linkten eski sürüm iniyor yeni sürüm indiremiyorum

"FarmVille 2 Country Escape"

admin

2 yıl önce

Merhaba Özlem. Şimdi soruyu daha iyi anladım. Ancak maalesef sadece belirli özelliklere müdahale edilebiliyor.

"FarmVille 2"

Özlem

2 yıl önce

Tekrar merhaba admin ben ne istediğimi tam olarak anlatamadım galiba 😔 farmville 2 oyununda level yükseltme hilesi varmı acaba diye sormak istemiştim 😊

"Özlem'e cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Özlem. oyunun işleyişini bilmediğim için maalesef yardımcı olamayacağım. Ama başka bir telefondan yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Ya da başka telefon yok ise Parallel space isimli bir uygulama var. Aynı telefondan 2 farklı hesap açmak için kullanılabilir.

"FarmVille 2"

Özlem

2 yıl önce

İyi günler öncelikle elinize emeğinize sağlık admin 😊 asıl hesabıma yardım amaçlı ben iki hesaptan oynuyorum ancak bazı görevlerde seviye yetersiz geliyor 😔 2.nci hesabımın seviyeyisini yüksektmem lazım...bu mümkün mü nasıl yababilirim? şimdiden teşekkür ederim 😊

"Google Drive"

admin

2 yıl önce

Eğer gmail hesabınızla oturum açmadan indirmeye çalışırsanız indiremezsiniz. Kota doldu uyarısı verir. Gmail hesabınızla oturum açıp öyle indirmeyi deneyin kesinlikle inecektir.

"Farmwile 2"

Nihal

2 yıl önce

Merhaba oyun donduoynayamiyorum yardimci olurmusunuz

"farmville 2"

Serkan KOLAY

2 yıl önce

biz yükleme yapamıyoz gogul dirive kota doldu diyo lütfen yardım

"Farmville2 18.0.7039 Son Sürüm"

admin

2 yıl önce

Rica ederiz. İyi eğlenceler.

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Çok şükür oldu size çok teşekkür ederim efsanesiniz 😊

"Yasemin B cevap"

admin

2 yıl önce

Merhaba Yasemin gerek kalmadı. Sizin sevdiğiniz mod geldi. Yükleyip çalışıp çalışmadığı hakkında bilgi verebilir misiniz?

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Uygulamayı indirdi lakin yüklenmesi gerekirken yüklenmedi..3 defa denedim.. oyunu silip yeni baştan mı başlamalıyım

"FarmVille 2 18.0.7039 sürümü hakkında"

admin

2 yıl önce

Geldim geldim. Şu an için Ücretsiz Alışveriş sürümü var. Diğer anahtarlı mod çıkınca ekleyeceğim. İyi oyunlar.

"FarmVille 2 köy kaçamağı"

Gökçe

2 yıl önce

Son yüklenen son versiyonu deil bir önceki versiyon lütfen duzeltirmisiniz

"Farmwile 2"

Nihal

2 yıl önce

Merhaba son versiyon indirilmiyor eski versiyon geliyor oda calismiyor yardimci olurmusunuz

"FarmVille 2"

İlknur

2 yıl önce

Merhaba oyunu indirdim ama son sürüm deil önceki sürüm 17. 9 tekrar iniyor yani duzeltirmisiniz lütfennn

"Farmville 2"

Damla

2 yıl önce

Admin merhaba, linke gittiğimizde 17.9 sürümünü indiriyor şuan 18.0 sürümü gerekiyor. Link sanırım bozuk bir göz atar mısın?.:)

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Mrb hocam.. bugün aniden güncelleme geldi..kapınızdayız yine 😁

"Arda cevap"

admin

2 yıl önce

Reklama tıklamış olabilirsiniz. Zaten Google Drive'den indirecekseniz. Eğer Google hesabınız ile oturum açmadıysanız zaten indiremezseniz.

"FarmVille 2"

Arda

2 yıl önce

Merhaba Oyunu indirirken virüs geliyor oyunda indirilmiyor Google yonlendiriliyor linkte sorun var

"Farmwille"

Nihal

2 yıl önce

Süpersiniz teşekkür ederim

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Adminim herşey çok iyi.. maşallah süpersiniz

"Sevgi'e cevap"

admin

2 yıl önce

Süper. iyi oyunlar.

"FarmVille2"

Sevgi

2 yıl önce

Sayın Admin,oyun açılıyor ve aktif oynanıyor ayrıca başarılar bölümünden anahtarlar full,,,,çadırda aynı şekilde çok güzel olmuş eline emeğine sağlık

"Yasemin B' cevap"

admin

2 yıl önce

Yasemin, bu sefer kesin oldu başka mod yükledim. Lütfen deneyin. Eğer yine olmazsa eski moddan devam edecez maalesef.

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Olmadı adminim.. indirdim ama her yerinde sorun var maalesef.. anahtar yok depoyu biraz açtım görünüyor ama dolu gösteriyor ürün almıyor..5 lvl de kaldım

"17.9.7018"

admin

2 yıl önce

Şimdi en son sürümü ekledim. Bunda olması lazım deneyip bilgi için dönüş yapınız lütfen.

"Genel Cevap"

admin

2 yıl önce

Gelen şikayetlerden sorun olduğunu görüyorum. Şimdilik bir önceki sürümü geri yükledim. Yeni sürüme bakacağım. 17.9.7018 sürümüne tekrar bakacağım.

"FarmVille 2"

Sadettin Özdemir

2 yıl önce

Son güncelleme de hile yok düz oyun olarak iniyor ve dediğin gibi olmuyor tanıtımı geç mod yükle olmuyor direk burdan yuklediginizle açılıyor yardım ci olursan sevinirim

"Farmvilla köy kaçamağı"

Aliya

2 yıl önce

Oyunu yükledim ama yuklenmiyor bir yerde hatamı yapiyorum acaba

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Amanın adminim.. oyunu sıfırdan tekrar başladım anahtar 2 bin görünmüyor bir de anahtar gidiyor sanki normal playstore dan indirmiş gibi.. düzeltme olacak mı

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Çok karışık da olsa bir indirme oldu lakin ha bire anahtar yedi şaşırdım kaldım

"Farmville2"

Yasemin B

2 yıl önce

Mrb adminim.. yeni güncellemeyi indiremedim ne googledan ne chromdan.. çok sayıda indirildiği için 24 saat bekleyin gibi yazılar çıkıyor

"Farmville2 (17.9.7018)"

Yasemin

2 yıl önce

Merhaba. Öncelikle elinize sağlık fakat yeni sürümü sürekli hata veriyor açmıyor açınca da oyundan atıyor. Anahtarda sabit değil sanırım anahtar satın alın diyor. Bakabilir misiniz? Bu hata sadece bende mi

"Farmwile 2 köy kaçamağı"

Nihal

2 yıl önce

Merhaba oyunu indirdim ama anahtar bitiyor satın al diyor yardimci olurmusunuz

"Farmville"

Bugra Ogus

3 yıl önce

Orjilan sürümü yükleyip eğitimi geçtikten sonra modu yüklerken yüklenemedi hatası alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

"Nihal'e cevap"

admin

3 yıl önce

Merhaba Nihal, önbellek temizliği yaptıktan sonra tekrar yüklemeyi deneyin.

"FarmVille 2"

Nihal

3 yıl önce

Merhaba oyunu indiriyorum yükleniyor ama mavi znga yazılı ekran geliyor gerisi açılmıyor yardimci olurmusunuz teşekkür ederim

"Farmville"

Hanife

3 yıl önce

Tesekkur ederim ilginize.sorunu çözen bir mod bulursunuz insallah. Arada buraya gelir bakarim sorunuma çözüm buldunuz mu diye.bu arada sınırsiz anahtar hilesi muhteşem bir buluş.çok zorluyordu oyun.sınirsiz anahtar sayesinde 3 gunde 51 lvl :))

"Hanife cevap"

admin

3 yıl önce

Anlıyorum. Geçenlerde başka birisi de yarışın sürekli tekrarlandığından bahsediyordu. Yeni bir mod bulursam yüklemeye çalışacağım şimdilik idare edin :)

"Farmville"

Hanife

3 yıl önce

Bende anlamadim:) lakin hilesiz oynadigim zaman bahsettigim sipariş panosu belli bir lvl gelince oyunda guncellenmisti.hileli mod ile oyuna yeniden başladım ve 51 lvl olmama ragmen oyun içerisinde bulunan ćıftlik ürun satış panosu degişmedi .bence hileli mod ile alakalı

"Hanife cevap"

admin

3 yıl önce

Bu dedikleriniz oyun ile ilgili mi yoksa mod ile mi ilgili tam anlamadım.

"mert kıyıcıoğlu cevap"

admin

3 yıl önce

Bilemiyorum deneyin.

"Farmville köy kaçamaği"

Hanife

3 yıl önce

Oyunda marianin çiftlik sipariş panosu hala guncellenmedi 50 lvl oldum.şimdiye kadar sipariş panosu degişmeliydi.kereste biriktiremiyorum koparatiften ürun istegı seçenekleri yok.yardimcı olurmusunuz

"farmville"

mert kıyıcıoğlu

3 yıl önce

Bende eski sürüm vardı girmiyor oyuna 17,6,6691 geliştirdik ekranında kalıyor bunu yüklesem düzelir mi ?

"Yasemin B cevap"

admin

3 yıl önce

Merhaba yasemin. Bu sorun gmail hesabınız chrome'da açık değil ise öyle bir hata alırsınız. Tarayıcınızda gmail hesabınızla oturum açıp öyle deneyin. Düzelecektir.

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin B

3 yıl önce

Sayın Adminim ellerinize sağlık.. yine süpersiniz.. çok şükür açıldı.. Allah da sizi sevindirsin 😁

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin B

3 yıl önce

Adminim güncelleme geldi. İndirmeye çalıştım.. çok sayıda kişi indirdiği için indiremezsiniz diye bir yazı görünüyor..ne yapmalıyım yardım eder misiniz lütfen

"Farmville2"

Neslihan

3 yıl önce

Merhabalar bir sorum olacaktı geçen haftalarda apk linki atmıştınız oyun süper gidiyor ama tekne yarışını saymıyor oyun buna bir çözüm varmıdır?

"Neslihan'a cevap"

admin

3 yıl önce

Evet köy kaçamağı play store'de köy kaçamağı olarak geçer. Mail adresinize şimdi gönderiyorum bir sürümü bunu deneyin.

"Farm ville 2"

Neslihan

3 yıl önce

Bide farm ville 2 köy kaçamağını indireceğiz değil mi başka birşey değil? sadece farm ville 2 diye bir uygulama yok playstorede

"Farm ville 2"

Neslihan

3 yıl önce

Ön belleği temizleyip bidaha denedim yine olmadı. Mevcut sürümü güncellemek istiyormusunuz diye birşey çıkıyor yükleye basınva uygulama yüklenemedi diyor

"Neslihan'a cevap"

admin

3 yıl önce

Merhaba Neslihan, önbellek temizliği yaptınız mı ? Sürümü en son 3 gün önce güncelledim şu an yapabileceğim daha fazla bişey yok maalesef. Yeni sürüm geldiğinde tekrar kontrol ederiz.

"Farm ville 2"

Neslihan

3 yıl önce

Merhaba, oyunu telefona indirdikten sonra apkyı indiriyorum. Ama telefonuma zaten oyunu yüklediğim için apk yüklenmiyor lütfen yardımcı olur musunuz

"Farmville 2"

Onur

3 yıl önce

Guncel versiyon ne zaman çıkacak

"Betül'e cevap"

admin

3 yıl önce

Link güncellendi. Tekrar indirebilirsiniz.

"Farmville"

Betül

3 yıl önce

Farmville 2 calismiyor aciklamadaki herseyi denildigi gibi yaptim lutfen tekrar eklermisiniz

"Farmville:2koy kacamagi"

Zoya

3 yıl önce

Gösteri hayvanları beslenmiyo lütfən bu problem cozulsun digər her şey qayet iyi

"Farmwille 2 köy kaçamağı"

Yagmur

3 yıl önce

Hile çalışıyor fakat anahtar eksiltiyor.. umarim tekrar güncellersnz.. emekleriniz için teşekkür ediyorum.. takipte kalıyorum :)

"Aylin'e cevap"

admin

3 yıl önce

Bu oyunu çözemedim bazı sürümlerde hata veriyolar deniyor. Bazı sürümlerde anahtar sıkıntısı. Tekrar kontrol edeceğim.

"Farmville 2 köy kaçamağı p"

Aylin

3 yıl önce

Merhaba Yeni linkte anahtar sabit değil koyun beslenmiyor anahtar nasıl toplanıyor lütfen ilgilenirmisiniz

"Damla Turan'a cevap"

admin

3 yıl önce

Merhaba, acaba açıklama kısmındakileri yaptınız mı? Eğer yaptınız ve hala değişmiyor ise. Linki yeniliyorum 5 dk sonra tekrar dener misiniz?

"Köy kaçamağı"

Damla Turan

3 yıl önce

İndirdim ama yüklenemdi yazısı çıkıyoe karşıma ne yapmam lazım

"Farmville 2"

admin

3 yıl önce

Oyunla ilgili sorunu olan var mı ? Bazı arkadaşlar açılmıyor diyor bazı arkadaşlar sorun yok diyor son durum nedir ?

"FarmVille 2 Köy kaçamağı"

Sevgi

3 yıl önce

Sayın admin,,,,oyunla ilgili çalışmalariniz için sizlere teşekkür ediyorum.linkinizi bir kaç arkadaşıma tavsiye ettim emeğinize sağlık iyi çalışmalar.

"Farmville 2 köy kaçamaği"

Gülay

3 yıl önce

Bu dosya vurus taraması yapamayacak kadar büyük diyor. Yinede indirme yapabilirsiniz diyor. Okuyor fakat yuklenmiyor

"FarmVille 2 köy kaçamağı"

Nihal

3 yıl önce

Açılmıyor derken calismiyor demek istedim

"Nihal'e cevap"

admin

3 yıl önce

Açılmıyor derken hata mı veriyor nasıl bir hata alıyorsunuz?

"FarmVille 2 köy kaçamağı"

Nihal

3 yıl önce

Yenisurumu indiriyorum yükleniyor ama açılmıyor yardimci olurmusunuz (v17.3.6691)

"Farmwille 2 köy kacamagi"

Nihal

3 yıl önce

Oyunu indirdim ama açılmıyor ne yapamam gerek teşekkür ederim

"FarmVille 2 Köy Kaçamağı v17.3.6691"

admin

3 yıl önce

Oyunun yeni sürümü olan v17.3.6691 çıkmış 1 saat önce linki tekrar güncelledim kabak tadı verdi artık. İndirip oynayabilirsiniz.

"Farmville2"

Yasemin

3 yıl önce

Mod orjinal oyunun üzerine yüklenmiyor paket bozuk diyor sürekli. Alternatif Öneriniz var mıdır acaba

"Yasmin'e cevap"

admin

3 yıl önce

Eğer oyunu indiremiyorsanız daha doğrusu limit ile ilgili uyarı veriyor ise. Chrome tarayıcınızda gmail hesabı açık değildir. Bu bizle ilgili bir durum değildir. Çözümü ise gmail hesabı açıkken tekrar bu sayfaya gelip indirme yönergelerini izleyin oyunu indirebilirsiniz.

"Farmville"

admin

3 yıl önce

Orjinalden kasıt. Google playden indirdiğimiz farmville 2 oyunudur. Açıklamayı düzenledim.

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin

3 yıl önce

Oyunu sildim ve yeniden yükledim.. inanamadım.. yine süpersiniz herşey neredeyse bedava.. anahtar kaybolmuyor

"Farmville2 son sürüm"

Yasmin

3 yıl önce

Merhaba. Ben oyunu indiremiyorum yardımcı olabilir misiniz

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin

3 yıl önce

Erişim Red edildi diyor.. acaba alttaki oyunu silmem mı gerekiyor .. nolur yardım edin

"Farmville köy kaçamağı"

Yasemin

3 yıl önce

Oyunumun üstüne indirmeye çalıştım ama link çalışmıyor diyor

"Farmwille 2 köy kacamagi"

Nihal

3 yıl önce

Admin orjinaldeki eğitim nedir anlamadım yardimci olurmusunuz

"FarmVille 2 Köy Kaçamağı 17.2.6671"

admin

3 yıl önce

Oyunun bir başka modu eklendi. Ücretsiz Hızlandırma Ücretsiz Ahır Yükseltmeleri Sınırsız Anahtarlar (gerçekten sınırsız değil, ancak anahtarları ücretsiz satın almanıza izin veriyor) Tüm anahtarların maliyeti 1 Not: Modun düzgün çalışması için, orijinaldeki eğitimden geçin, ardından hiçbir şeyi silmeden modu yükleyin.

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Nilüfer

3 yıl önce

Lütfen tekne yarışı başlamadan anahtar hilesini yüklermisiniz

"FarmVille 2 Köy Kaçamağı 17.2.6671"

admin

3 yıl önce

Şu an için başka mod yok maalesef oldukça tekrar güncelleyeceğim. Oyunu özellikle takip ediyorum.

"FarmVille 2 Country Escape köy kaçamağı"

Banu

3 yıl önce

Admin bu pek olmamış ya ürünleri üretirken elimizdeki malzemeler gidiyor etkinliktede pek işe yaramamış Deniz fenerinde arama yaparken de kullandığımız ağlar gidiyor hep. Duzeltemez misiniz ?

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Aylin

3 yıl önce

Hile düzgün çalışmıyor çok anahtar gidiyor koyun beslenmiyor anahtar toplayamıyorum

"Yasemin'e cevap"

admin

3 yıl önce

Şimdi linki tekrar güncelledim isterseniz tekrar bakın. Bu sürüm için bundan iyisi çıkacağını düşünmüyorum. Yani takip etmenize gerek yok.

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin

3 yıl önce

Tmm teşekkür ederim cevap için.. öyleyse 2 gün burayı takip edelim.. öyle anladım yani tekrar güncelleyeceksiniz

"Yasemin'e cevap"

admin

3 yıl önce

Bugünlük böyle idare edin çünkü oyun bugün güncellenmiş 1-2 güne kadar çıkar daha iyisi.

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin

3 yıl önce

İndirdim ama öncekinin üstüne yüklnmedi mecbur sildim.. bu sefer hilesi az mı.. hemen anahtarlar gitti

"Farmville 2"

admin

3 yıl önce

oyun son sürümüne güncellendi. 17.2.6671 sürümünü indirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorun varsa yine buradan bize iletin.

"FarmVille 2 Country Escape"

Banu Baş

3 yıl önce

Bir sürü siteye baktım hiçbirinde yeni sürüm yok burdan indirmek istiyorum zaten en güzeli bu sitede neden peşpeşe güncelleme geldi onuda anlamadım yani. Ne zaman yeni sürüm yüklenir. İnşallah çabuk gelir.

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin

3 yıl önce

Mrb az önce güncelleme gelmiş oyun da.. şaşırdık peş peşe geldi.. bekliyoruz siz de güncellersiniz inşallah

"Farm wille 2"

Nilüfer

3 yıl önce

Lütfen oyunu güncellermisiniz

"bade'e cevap"

admin

3 yıl önce

3-4 farklı tarayıcı da denedik ancak herhangi bir sorun göremedik. Tekrar deneyebilir misiniz?

"farmville2 köy kaçamağı"

bade

3 yıl önce

merhabalar. indir seçeneğine tıkladığımda error veriyor sebebi nedir

"Farmwille 17.1.6639"

admin

3 yıl önce

Merhabalar. Oyunun son sürümünü ekledik.

"Farmville2"

Yasmin

3 yıl önce

Oyunu açınca son güncelleme geldi diyor tıklayınca yine aynı soruyu defalarca soruyor ama ilerleme yok. Yok saydığımız zaman da sürekli sayfadan atıyor. Oyunu silmek zorunda kaldım. Şimdi ise yüklenmiyor.dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Nilüfer

3 yıl önce

Güncelleme geldi oyunu açamıyoruz lütfen ilgilenirmisiniz

"ibrahim35'e cevap"

admin

3 yıl önce

Bu soruları sorana kadar indirsen tüm cevapları o an bulabilirdiniz. Oyunun son sürümü şu an için 17.0.6594 sürümüdür ve hilelidir.

"farmville 2 : köy kaçamağı"

ibrahim35

3 yıl önce

oyun güncel mi bide anahtar sınırsız mı diyer sitelerden bir farkı yoksa boşuna vakit kaybetmeyelim bilgilendirirseniz sevinirim...

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin

3 yıl önce

Süpersiniz herşeyi kolaylıkla hallediyorum.. hileler cidden süper olmuş.. elinize emeğinize sağlık harikasınız

"Farmwille2"

Nilufer

3 yıl önce

Neden sabit 2000anahtar sınırsız ürün güncellemesi yok?

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar