FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [v19.0.7523]

Puan: 4.65 (Oylar: 256)
FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [v19.0.7523] 1 FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [v19.0.7523] 2 FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [v19.0.7523] 3 FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [v19.0.7523] 4 FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [v19.0.7523] 5 FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [v19.0.7523] 6

FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mega Hileli MOD APK [19.0.7523] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çiftçilik oyunları arasında en bilinenidir. Oyuncular çiftçi olmanın tadını çıkaracak.


FarmVille 2 Köy Kaçamağı 19.0.7523 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Hızlandırma
  2. Ücretsiz Ahır Yükseltmeleri
  3. Sınırsız Anahtar Hilesi (gerçekten sınırsız değil, ancak anahtarları ücretsiz satın almanıza izin veriyor)
  4.  Tüm anahtarların maliyeti 1

Not: Modun düzgün çalışması için, orijinal oyunu yani google playden indirdiğiniz oyundaki eğitimden geçin, ardından hiçbir şeyi silmeden modu yükleyin.

Facebook bağlantısı nasıl yapılır?

Facebook uygulamanızı kaldırın (veya telefon uygulaması ayarlarınızdan devre dışı bırakın)  Bu, APP SÜRÜMÜ yerine Facebook TARAYICI SÜRÜMÜ aracılığıyla oturum açmanıza izin verir, böylece sorunu atlayabilir ve ilerlemenizi senkronize edebilirsiniz!


FarmVille 2
 şu anda çiftlik yönetimi türünde en iyi oyundur. Çevrimiçi bağlantı, oynaması kolay, güzel grafikler ve oyuncuların çiftçi olmanın tadını çıkarması için çeşitli oynanışıyla popülerdir. Üstelik oyunun içindeki dünya da güzel ve geniş; Oyuncuların keşfedip ödüller bulabilecekleri, hatta çiftliğe bakmanın yanı sıra rahatlamalarına yardımcı olabilecek sayısız yer var. Oyuncunun arkadaşları varsa, diğer insanların tarlalarını ziyaret edebilir ve her çiftlikten ücretsiz ödüller alabilir. Bu oyun, oyunculara en iyi deneyimi sunmak için ses, grafik ve arkadaşça oyun kullandığı için en eğlenceli oyunlardan biri olarak kabul edilir.


FarmVille 2 Köy Kaçamağı v19.0.7523 MOD APK


FarmVille 2 Köy Kaçamağı oyununda bir çiftlik meyve ağaçları yetiştirmek, yiyecek, çiftlik hayvanları, kümes hayvanları ve daha fazlası gibi birçok farklı şeyi barındırabilir ve komşu kasabalar için özel bir tedarik zinciri oluşturabilir. Oyuncular çeşitli içeriğe sahip özel bir çiftlik inşa etmeye başlayacak ve gıda işleme için diğer birçok önemli bina inşa edecek. Çiftçilik genişleme süreci sonsuzdur; oyuncular birçok şeyi büyütebilir, hayvanları yetiştirebilir ve çiftliği istedikleri gibi tasarlayabilir. Tabii ki, oyun işleri daha eğlenceli hale getirecek ve oyuncuların çiftliğe bakmak için sadece birkaç basit hareketi kullanması gerekiyor.


FarmVille 2: Köy Kaçamağı Apk 2021


FarmVille 2'deki oyuncular için ana gelir kaynağı çoğunlukla gıda mahsullerinin yetiştirilmesinden geliyor. Oyunda, oyuncunun aralarından seçim yapabileceği çeşitli bitkiler vardır ve bunların her biri, ekim zamanı, ekim stili ve olgunlaşmak için etkili zaman gibi farklı özelliklere sahiptir. Oyuncu, olgunluk süresini azaltmak için gübreleme yapabilir ve bitki kalitesini optimize etmek için onları düzenli olarak sulayabilir. Olgunlaştıktan sonra oyuncular, parmaklarını tutarak ve olgun ağaçların üzerinde hareket ederek toplamak için özel aletler kullanabilirler, oyun otomatik olarak oyuncular için toplanır.


FarmVille 2 para ve anahtar hilesi 


Sığır veya kümes hayvanları gibi hayvanlar her zaman olmalıdır; bol miktarda besin kaynağıdır ve oyunculara en fazla karı sağlarlar. Bununla birlikte, oyuncunun her tür çiftlik hayvanı ve kümes hayvanı için bir ahır inşa etmesi ve ardından yetiştirmeye başlamak için bunları mağazadan satın alması gerekir. Onlardan gelir elde etmeden önce, oyuncu olgunlaşmayı beklemeli ve ekili bitkileri onları mükemmel şekilde beslemek için kullanmalıdır. Onları her gün sürekli besleyin; oyuncular için eşya veya yiyecek yaratmaya başlayacak.


FarmVille 2: Köy Kaçamağı Apk Oyun İndir Club


Bir çiftliği yönetirken, oyuncuların sabit bir gelire sahip olmak, görevleri tamamlamak ve diğer kasaba veya çiftliklerden gelen talepler için başka şeyler de yapması gerekir. Hatta birçok cazip ödül almak için oyundaki başarıları işaretleyin. Görevler, oyunun varsayılan sistemidir; oyuncuları oyuna alışmaları ve ilerlemeyi planlamaları için oyundaki her şeyi yapmaya yönlendirir. Bu arada, talep sürekli olarak oyuncuya büyük bir ödülle karşılık gelen miktarda yiyecek gönderme talebi olarak gelecektir. Bir çiftliğin yakın yerlere ihtiyaçları karşılaması gerekirdi, ancak bunun karşılığında çiftliğin bakımını sürdürebilmesi için para karşılığında.


Farmville 2 Köy Kaçamağı anahtar hilesi 2021


Çiftlik hayatı, hayvanlara bakmak, en sevilen çiçekleri yetiştirmek ve nihayetinde geleneksel çiftçi yemeklerini pişirmek gibi her zaman neşe, huzur ve rahatlama ile doludur. Oyun, oyuncuların mevcut eşyalarla istedikleri her şeyi özgürce pişirmelerine olanak tanıyan pişirme özelliğine sahip olacak. Yemek pişirildikten sonra, diğer kasabalara veya çiftliklere hediye olarak yiyecek gönderebilirler ve uzun vadeli çiftlik gelişimi için birçok arkadaşlık puanı alabilirler. Oyun, oyuncuların keşfetmesi ve rahatlaması için yeni tarifler ekleyerek sürekli güncellenecektir.


Farmville 2 Para Hile Apk


Çiftliğin, komşu kasabaya yiyecek veya güzel bitkiler sağlamak gibi birçok ilginç işlevi vardır. Ve oyuncular çiftliği süslemek için daha çekici türler ekebilir veya büyük miktarlarda paraya satmaya getirebilirler. Bahçecilik mekaniği, oyuncuların çiçek tarhları ve yetiştirme alanları tasarlamalarına veya benzersiz değişim öğeleri yapmak için bunları toplamalarına izin veren çeşitli ve bol miktarda bulunur. Bahçe ayrıca oyunculara çeşitli özelliklere sahip sonsuz meyve sağlamak gibi birçok çekici avantaj sunar.


FarmVille 2 sınırsız anahtar hilesi indir


FarmVille 2 ayrıca oyuncuların dünyanın dört bir yanındaki diğer çiftçilerle arkadaşlık kurmalarına ve çiftlikleri aracılığıyla yaratıcılıklarına hayran olmak için çiftliklerini özgürce ziyaret etmelerine olanak tanır. Hatta oyuncular birçok ücretsiz ödül alabilir ve çiftliklerinde pek çok eğlenceli aktivite yapabilir. Oyunda ayrıca, oyuncuların büyüyen ancak henüz toplanmayan bitkileri çalmalarına izin veren bir çalma işlevi vardır. Başka bir oyuncunun çiftliğini ziyaret ederken, oyuncular arkadaşlarıyla rahatlamak için birçok heyecan verici aktiviteye sahip olacaklar. FarmVille 2, sınırsız eğlence ve oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenebileceği yüzlerce harika özelliğe sahip bir çiftlik yönetimi simülasyon oyunudur. Oyun aynı zamanda onlara gerçek bir çiftçi deneyimi yaşatır ve eğlence, çiftçilik, yetiştirme, bahçecilik ve balıkçılık gibi bu işten gelir. Oyunu hemen indirin ve kendi çiftliğinizi kurmaya başlayın.


FarmVille 2 Köy Kaçamağı İndir (MOD, Satın Alma Hilesi)


Bir önceki android oyun Golazo APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 256 Oylar ve 229 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
222
4 Yıldız
2
3 Yıldız
4
2 Yıldız
0
1 Yıldız
1

"Farmville 2 19.0.7523"

admin

1 gün önce

Merhaba, Oyunun yeni sürümü yüklendi ancak henüz anahtar hileli sürümü çıkmadı. Bu sürüm ücretsiz alışveriş hilesi olan sürümdür. Anahtar Hileli olanı da çıkınca eklenecek.

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Gül

1 gün önce

19.0.7523 surum geldi guncelleme ne zman gelir

"Farmville 2 koy kaçamağı"

Gül

1 gün önce

Yeni guncelleme ne zaman gelir. Etkinlik yapamiyoruzz

"famville2"

nurgül

1 hafta önce

cok detaylı ve linkli bir sekilde hile programnı paylaşırmısınız lütfen

"Farm ville2 köy kaçamağı"

Sevilcan Sarıhan

2 hafta önce

Teşekkür ederim emekleriniz için iyiki varsınız

"Farmville 18.9.7450"

admin

2 hafta önce

Merhabalar, Yettim anahtar hileli 18.9.7450 sürümünüz kullanıma hazırdır. Saygılar sunarım iyi oyunlar.

"Farm ville 2"

İkranur

2 hafta önce

Adminim guncelleme gelsin oyuna giremiyoruz

"Farm ville 2köy kaçamağı"

Sevilcan Sarıhan

2 hafta önce

Güncelleme gelmiş admincim ne zaman gelicek link

"Farmville 2 köy kaçamağı"

😊

2 hafta önce

Ha pardon linkte sorun yok google drive da oturum acmamışım iyi günler

"FarmVille 2"

ONUR

2 hafta önce

Admin 18.9.7450 guncelleme geldi bize ne zaman guncelleme gelecek bilgin varmi yine daha once ki gibi olur mu yine cok beklermiyiz acaba

"Farmville2"

Yasemin B

2 hafta önce

Merhaba adminim, güncelleme gelmiş, kapınızdayız bekliyoruz 🤭

"Farmville 2"

Mavi61

2 hafta önce

Güncelleme gelmiş galiba .şimdi geliştir diyo hata veriyi

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Betty

2 hafta önce

18.9.7450 olan sürüm me zaman gelicek oyuna giremiyorum

"Farmville 2"

admin

2 hafta önce

Merhaba, Linkte herhangi bir sorun yok reklama tıklamış olabilirsiniz. Şimdi indir butonuna bastıktan sonra 6 saniye bekleyin sistem sizi yönlendirir.

"Farmville 2 köy kaçamağı"

😊

2 hafta önce

Linkte çok kötü sıkıntı var uygulama yüklenmiyor sorunu çözermisiniz

"Farmville2"

Mavi61

3 hafta önce

Arkadaşlar ben yaptım. Telefonum samsung.play storede n indirdim olmadı.sildim sadece bu sitedeki linkle indirdim ve baglandım oldu.2000 anahtar eksilmiyo hiç. Makineler de ürünler de ücretsiz anahtarsız yapiliyo.yazdim belki birine yardim ci olur .teşekkürler admin☺

"Farmville2"

Mavi61

3 hafta önce

Ben yukledim ama yine paket bozuk yazısı cikti.tekrar denedim olmadi normal hilesiz açıldı.anahtar nerden alicam yardim ci olurmusunuz?.hileli yükleyince urun yapmada herhangi bi değişiklik oluyo mu ?yükleyen arkadaşlar soylermisiniz

"Onur'a cevap"

admin

3 hafta önce

Bu sıkıcı dünyada bir oyun ile sevindirdiğimize bende mutlu oldum. İyi eğlenceler :)

"FarmVille 2"

Onur

3 hafta önce

Evt admin facebook olayida cozulmus durumda eskisi gibi suan cok mutluyum :)

"Farmville 2"

admin

3 hafta önce

Merhaba arkadaşlar, Oyun son sürümü olan 18.8.7438 sürümüne güncellendi. Belki face sorunu çözülmüştür. Oyunu oynamadığım için bilmiyorum deneyip yorum yaparsanız diğer arkadaşlarda yararlanır.

"FarmVille"

Musa Mutlu

3 hafta önce

Facebook ile ilgili bir sorun değil. Oyun ile ilgili bir sorun. Face giriş arayüzü hiç açmadan direk engelliyor. Adil kullanım falan diye ara sıra mesaj gönderiyor. Daha sıkı önlemler alacakmış, falan... Sanki para verip anahtar alanlar oyundan çok memnun. Şikayet sitelerinde yüzlerce şikayet var. Hileli oyun olmasa koplarin çoğu kapanır. Liderlerin çoğu hileli. Kaldı ki orjinal oyun indirdim. Onda bile bu hata veriyor. Bi aralar anahtar hilesi oyun sürekli açılıp kapanıyordu. Onu da atlatmıstik. Bu da geçer. Bu arada YouTube da anlatılan şeyler sonuç vermiyor. Durduk yere oyunu silmeyin

"Farmwille 2Köykaçamağı"

Sevgi

3 hafta önce

Merhabalar öncelikle zümrüt arkadaşa teşekkür ederim bilgisini bizlerle paylaştığı için . Evet bağlanıyor hepinize iyi oyunlar

"FarmVille 2"

Onur

3 hafta önce

Admin oyuna guncel gelmis herhalde ve facebook sorunuda cozuldu hata vermiyir guncelleme geldimi acaba sana

"Admin cevap"

Taner

3 hafta önce

Evet tamamen dediğin gibi yapıyorum muhtemelen android 11 ile alakalı yine de teşekkürler... 🙏

"Farmville 2"

Zümrüt

3 hafta önce

Facebook bağlantısı için YouTube yazın cıkan yazıyı orda anlatılıyor. Kesin sonuç alınıyor

"Farm ville 2"

Gökhan kafkas

3 hafta önce

Ben oyunu indirdim bağlantımıda yaptım gmailide bağladım facebookuda yanlız son güncelleme ile karlı bölge geldi yeni karlı bölgeyi bekliyorum bu son karlı bölge olan güncellemesi yapılmışmı

"Farmville 2"

Buse

3 hafta önce

Paket yuklenmedi bozuk görünüyor yaziyor

"Taner'e cevap"

admin

3 hafta önce

Merhaba Taner, Orjinal oyundan eğitimden geçip sonra yükleyeceksin. Bu detay önemli o yüzden tekrar yazıyorum. Eğer bunu da yaptın hala olmuyorsa android 11 olan telefonlarda sorun olabiliyor.

"FarmVille 2"

Taner

3 hafta önce

Tekrar yazıyorum uygulama yüklenmedi diyor dediklerini harfiyen yapıyorum telefonum mi 11 Lite

"TOPLU CEVAP"

admin

3 hafta önce

Merhabalar, Facebook bağlantısı için maalesef oyun şirketi önlem almış. Yani şu an için herhangi bir yöntemi yok. Uygulama yüklenemedi diyen arkadaşlar ise. Yukarıdaki açıklamayı okusunlar. Uygulama indirme sayfasına gidemeyenler için "Şimdi indir" butonuna bastıktan sonra 6 saniye bekliyosunuz orada "indirme linkine git" yazan yere tıklayın ve Google Drive sayfasına yönlendiğinde tekrar indir deyin. Bu kadar.

"Farmville 2"

Maviyesil

3 hafta önce

Ben yükleyemedim.Nasil yapicam anlatırmısınız rica etsem.yanlis yere mi tıkliyorum. Bir sürü sayfa aciliyo.

"FarmVille 2"

Taner

3 hafta önce

Uygulama yüklenmedi diyor.

"FarmVille 2"

Aynur

3 hafta önce

Admin merhaba Facebook bağlantısı zaten sıkıntılı Google üzerinden de bağlantı olmuyor ilerlemeni vermiyor bir türlü takipteyim sorun çözülürse lütfen bildir

"FarmVille2"

Onur

3 hafta önce

Admin ben simdi facebook uygulamasini silip normal farmville den facebook ile baglan dedikten sonra kendi sitesinden facebookla giris yapardim simdi fakat soyle bir hata aliyorum "hesap güvenliğiniz için gömülü bir tarayıcıdan facebook'a giriş yapmak devre dışı bırakıldı" deniyir ne yapmam lazim her hangi bir bilgin varmi ??

"FarmVille 2"

Tülay

4 hafta önce

Ben indiremiyorum indiriyor ama dosyayı açmıyor

"FarmVille 2"

Onur

4 hafta önce

Himm takipdeyim admin kralsinn :)

"Onur'a cevap"

admin

4 hafta önce

Merhaba Onur, zaten facebook app ile bağlanılmadığı için tarayıcı yöntemi bulunmuştu. Şimdilik başka bir yolu yok maalesef ama o da takibimde bulursam paylaşacağım.

"FarmVille 2"

Onur

4 hafta önce

Admin hersey icin cok saol emegine saglik ama bir mesele var artik facebook ile baglanti yapmiyir herhalde

"Yasemin B cevap"

admin

4 hafta önce

Teşekkür ederim. Bu sefer fazla beklettik ama kusura bakmayın. iyi eğlenceler :)

"Farmville2"

Yasemin B

4 hafta önce

Evet başardınız adminim, emeğinize sağlık, yaşasın oldu çok şükür, anahtar sınırsız..yapacağınıza güveniyordum 🥰

"Farmville Anahtar Hilesi"

admin

4 hafta önce

Merhaba arkadaşlar, size iyi haberlerim var anahtar hileli mod çıktı. Deneyip yazarsanız sevinirim. İyi oyunlar.

"Farmville2"

Yasemin B

4 hafta önce

Mrb adminim, sizi takipteyiz, Facebook bağlantısı neyse de, anahtar daha önemli, umutla bekliyoruz

"Farmville 2 oyun kaçamağı"

Zümrüt

1 ay önce

Merhaba admin bey. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Gelişmeleri sizden tkp etmeye devam ediyoruz. Emeğinize sağlık.

"Genel Cevap"

admin

1 ay önce

Merhabalar, maalesef bugünde herhangi bir gelişme yok. Facebook bağlantı olayına bişey diyemem ama anahtar hilesinin tekrar geleceğine inanıyorum. Buna önlem alabileceklerini düşünmüyorum. Ancak sürümle alakalı bir durum olabilir. Ben hala takipteyim ümidi kesmeyin :)

"FarmVille 2"

ONUR

1 ay önce

Oyunun hilesi kesin gitti yaa eger Zynga bu ise el koyduysa kesin gitti yaa acayip moralim bozuldu ya anahtar hilesi duzelecegi hic sanmiyorum ama insallah duzelir dimi admin sence haksizmiyim bu konuda ben

"Farmville 2"

Büşra

1 ay önce

Anahtarları ücretsiz nasıl alıcaz peki ? Bilen varmı

"Farmville 2 oyun kaçamağı"

Zümrüt

1 ay önce

Merhaba. Evet admin bey güncelleme yaptım tarayıcıyı arkadaslarımda da bu sorun var. Herşeyi yaptık olmuyor. Araştırıyoruz ama sonuç cıkmıyor

"Musamutlu cevap"

admin

1 ay önce

O zaman Zynga bu açığa bir çözüm getirmiş. Umarım bir çözümü vardır. Araştıracağım.

"FarmVille2"

Musamutlu

1 ay önce

Face hatası bende de var. hesap güvenliği için gömülü bir tarayıcıdan Facebook a girmek devre dışıdır .giriş yaptığın uygulamayı güncelleyip tekrar deneyerek devam edebilirsin yazıyor. Bununla ilgili internette de bilgi yok. Çok kişi de çıktı. Grup arkadaşlari da aynı hatayı aldı.

"Farmville 2"

admin

1 ay önce

Merhaba, Henüz anahtar hileli sürüm çıkmadı takipteyim. İlk defa bu kadar uzadı. Zümrüt tarayıcıyı güncellemeyi denedin mi ? Böyle bir hatayı ilk defa siz yazdınız.

"FarmVille 2Oyun kaçamağı"

Zümrüt

1 ay önce

Oyunu 5levelden sonra face adresi giremiyorum.ekrana şu yazı cıkıyor.hesap güvenliği için gömülü bir tarayıcıdan Facebook a girmek devre dışıdır .giriş yaptığın uygulamayı güncelleyip tekrar deneyerek devam edebilirsin yazıyor.yardımınıza ihtiyacım var admin bey lütfen ne yapmalıyım düzelmesi için.teşekkür ederim

"FarmVille 2"

ONUR

1 ay önce

Peki admin beklemedeyiz de ne zaman gelir belli bir gunu varmi acaba yoksa aralik ayina aksayacakmi ilk defa mi oluyor boyle

"Farmville 2"

admin

1 ay önce

Merhaba toplu cevap vereyim maalesef istediğiniz anahtar hileli mod hala çıkmadı beklemedeyim

"Farmville 2 köy kacamağı"

İsmimi napcan 😬

1 ay önce

Admin oyunu günceledinmi (kendini hileliymiş gibi göstermiyor)

"Farmville 2"

Büşra

1 ay önce

Admin maalesef yeniden indirdim ama sorun hala aynı :)

"Farm ville köy kaçamağı"

Sevilcan Sarıhan

1 ay önce

Admin yazılar türkçe değil nasıl düzeltirim birde anahtar gidiyor yardımcı olun lütfen

"FarmVille 2"

Onur

1 ay önce

Admin bu mod eskisi gibi nasil olucak ne zaman olucak acaba yaa bunda anahtarlar gidiyor eskisinde gitmiyordu ne zaman duzelecek eskisi gibi

"Farmville2"

Yasemin B

1 ay önce

Tmm adminim, kopa girdim herkes yardım istiyor, dedim kusura bakmayın durum bu, dilerim en kısa sürede gelir

"Yasemin B cevap"

admin

1 ay önce

:) Evet çünkü bu anahtar hileli mod değil maalesef. Siz ara ara bakın. Sizin mod yani anahtarlı mod sürümü çıkar çıkmaz eklerim. Şimdilik elimden bişey gelmiyor maalesef.

"Farmville2"

Yasemin B

1 ay önce

Eyvah adminim, anahtarlar gitti gidiyor, makinede ürün yapmak anahtarla, yandık 😁

"Yasemin B cevap"

admin

1 ay önce

Hayır silmenize gerek yok. Biraz önce değiştirdim başka bir mod yükledim. Siz siteden tekrar indirin ve her zamanki gibi kurun.

"Farmville2"

Yasemin B

1 ay önce

Anlıyorum fakat hiç açılmadı, yüklenmedi yani, silip tekrar mı yüklemeliyim, karar veremedim

"Yasemin B cevap"

admin

1 ay önce

Merhaba Yasemin. Henüz sizin istediğiniz mod çıkmadı maalesef ama takip ediyorum. Şimdilik 18.8.7399 bir başka mod ile idare etmek durumundasınız. Üzgünüm

"Farmville2"

Yasemin B

1 ay önce

Başka bir paketle çakışıyor yazısı çıkıyor

"Farmville2"

Yasemin B

1 ay önce

İndirdim, ama yükleme yapılamadı yazısı çıktı ben de Adminim

"Büşra Cevap"

admin

1 ay önce

Merhaba Büşra, Farklı bir mod yükledim bunu yükleyip bilgi verebilir misiniz?

"Farmville 2"

Büşra

1 ay önce

Oyunda anahtar ve altın sınırsız kullanılmıyor neden acaba ?

"Farmville 18.8.7399 Yeni Sürüm"

admin

1 ay önce

Merhabalar, kusura bakmayın bu güncelleme de biraz geciktik. İstediğiniz modlu sürüm bu ise lütfen yorumlarda belirtin. Eğer değil ise mod 2 nin çıkmasını bekleyecez.

"Farm ville 2köy kaçamağı"

Sevilcan Sarıhan

1 ay önce

Admincim ne zaman yayınlacaksınız güncelleme var şimdiden teşekkür ederim

"FarmVille 3"

Nihal

1 ay önce

Admin farmville 3 Mega hilesi varmı yükleyebilirsiniz teskkur ederim

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Banu

1 ay önce

Admin güncelleme var 18.8 sürümü gelmiş yüklermisin lütfen

"Farmville 2"

Büşra

1 ay önce

Yeni güncelleme ne zaman gelir? Teşekkürler

"Farm ville 2köy kaçamağı"

Sevilcan Sarıhan

1 ay önce

Güncelleme gelmiş bekliyorum saygılar

"farmville 2"

murat

1 ay önce

merhabalar admin bey yeni güncelleme geldi biz oyuna giremiyoruz düzenleme yaparmısınız

"Farmville 2 oyun kaçamağı"

Zümrüt

1 ay önce

Merhaba. Oyuna güncelleme gelmiş sanırım. Giriş yapılamıyor. Ne zaman güncelleme gelir acaba. Emekleriniz için teşekkür ederim

"FarmVille 2"

Aynur

1 ay önce

Merhaba oyuna güncelleme geldi ve giremiyorum ne zaman düzelir

"FarmVille 2"

Nihal

1 ay önce

Merhaba v18.8. 8.7399 güncelleme gelmiş oyuna giremiyorum yardimci olurmusunuz admin

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Murat

1 ay önce

Yeni güncelleme ne zaman gelecek acaba

"Farmville 2"

Yasemin

1 ay önce

Güncelleme geldi admin, bekliyoruz

"FarmVille 2"

ONUR

1 ay önce

Orjinal oyuna guncelleme gelmis ama suan indirdigimiz apk acilmiyor bir takim degisiklikler yapildi diyip gelistir diyerek google play atiyir oyunu oynayamiyoruz guncelleme gelecekmi beklemedeyiz... Saygilarimla...

"Nihal'e cevap"

admin

1 ay önce

Merhaba Nihal henüz yeni güncelleme gelmemiş takip ediyorum.

"FarmVille 2"

Nihal

1 ay önce

Merhaba yeni güncelleme gelmiş admin ne zaman yenilersnz teşekkür ederim

"Burak taşkın'a cevap"

admin

2 ay önce

Merhaba Burak. Modun düzgün çalışması için, orjinal oyunu yani google playden indirdiğiniz oyundaki eğitimden geçin, ardından hiçbir şeyi silmeden modu yükleyin. Büyük ihtimalle eğitimden geçmedin o yüzden yüklenmedi.

"FarmVille"

Burak taşkın

2 ay önce

Hocam indirdim de yüklenmedi hattasi veriyor napaliyim

"Farmville 2 köy kacamağı"

Eftelya

2 ay önce

Teşekkür ederim. Sorun giderildi. Yanlız şimdide sohbet gidip geliyor, acaba benden kaynaklanan sorun mu. İlginiz için teşekkür ederim.

"Farmville"

Maviş

2 ay önce

Güncelleme gelmiş oyuna gıtemıyoruz ne zaman düzelir acaba guncellemeyı ne zaman yaparsınız

"Eftelya cevap"

admin

2 ay önce

Merhaba Eftelya, Konu açıklamasında yazan "Facebook uygulamanızı kaldırın (veya telefon uygulaması ayarlarınızdan devre dışı bırakın) Bu, APP SÜRÜMÜ yerine Facebook TARAYICI SÜRÜMÜ aracılığıyla oturum açmanıza izin verir, böylece sorunu atlayabilir ve ilerlemenizi senkronize edebilirsiniz!" uyguladınız mı ?

"Farmville 2 köy kacamağı"

Eftelya

2 ay önce

Merhaba yeni güncelleme ile Facebook a bağlanamıyor. Bir acıklaması var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim

"Hunter'e cevap"

admin

3 ay önce

Merhaba, 1 adımı eksik yapıyorsunuz. Modun düzgün çalışması için, orijinal oyunu yani google playden indirdiğiniz oyundaki eğitimden geçin, ardından hiçbir şeyi silmeden modu yükleyin. Yani eğitimden geçmeniz gerekiyor. Büyük ihtimal bu adımı yapmadınız. Oyun önbellek kaydınız bu şekilde yapıyor.

"Farmville 2"

Hunter

3 ay önce

Apk yi indirdim play storeden indirdiğim farmville2 yi silmeden yüklemeye çalıştım ama uygulama olduğu için yükleme hatası veriyor

"Farm ville 2köy kaçamağı"

Sevilcan Sarıhan

3 ay önce

Teşekkür ederim emekleriniz için güncelledim yeni güncellemelerinizi bekliyorum saygılar

"Farmville 2"

Eftelya

3 ay önce

Merhaba. Yeni sürüm sınırsız anahtar olan mı? Ayrıca emeğinize sağlık.

"Nihal'e cevap"

admin

3 ay önce

Merhaba Nihal, Yeni sürüm olan 18.6.7232 yüklendi. Ancak sizin istediğiniz mod henüz çıkmadı. Bu mod ücretsiz alışveriş hileli olandır. Yeni mod çıkar çıkmaz yükleyeceğim.

"FarmVille"

Nihal

3 ay önce

Merhaba yeni güncellemeyi ne zaman yukluyeceksiniz teşekkür ederim

"Serap'a cevap"

admin

3 ay önce

Merhaba Serap, Reklama tıklamışınız sanırım. Şimdi indir butonuna tıkladıktan sonra 6 saniye bekleyin.Daha sonra Google Drive sayfasına yönlendirecek ordan indireceksiniz.

"Farmville köy kaçamağı"

Serap

3 ay önce

Indiremiyorum apk yi neden acaba bircok virus ve zararli programi onaylamam isteniyor yardimci olurmusunuz lutfe

"Sevilcan Sarıhan'a cevap"

admin

3 ay önce

Merhaba Sevilcan, yorumunuzdan sonra tekrar denedik ama çalışıyor. Bir yeri kaçırmış olabilirsiniz.

"Farm ville 2"

Sevilcan Sarıhan

3 ay önce

Oyunu indiremiyorum yardımcı olursanız sevinirim tüm adımları yapıyorum iniyor ama açmıyor

"Farmville2"

Yasemin B

3 ay önce

Adminim bu oyun çok zevkli hele hileli de olunca çok iyi oluyor.. başka arkadaşlarla konuşabilme panosu da var.. tavsiye ederim 😁 sizin sayeniz de oyunu keyfle oynuyor yardım da ediyoruz..ALLAH razı olsun sizden..duacıyız 🤩

"Yasemin B cevap"

admin

3 ay önce

Sorun olmamasına sevindim. Bu oyunda bu kadar çekici olan ne var acaba. Beni de başlatacaksınız sonunda. İyi oyunlar

"Farmville2"

Yasemin B

3 ay önce

Tmm indirdim.. herşey yolunda teşekkür ederim 😊

"Yasemin B cevap"

admin

3 ay önce

Merhaba oyunun şu an ki sürümü v18.4.7187 ve şu an güncel sürümü sitede yüklü bağlantıdan indirip denediniz mi acaba? En son 3 gün önce güncellendi oyun ve siteye yüklemiştik.

"Farmville2"

Yasemin B

3 ay önce

Mrb bugün güncelleme geldi.. bekliyoruz

"Ceyda'ya cevap"

admin

4 ay önce

Ceyda merhaba, Tekrar denedik ama bizde yükleniyor. Telefonunuzu bilmiyorum ama sürümünüz yetmiyor olabilir. Bu da oyunu yapan kişiler ile alakalı.

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Ceyda

4 ay önce

Kaç kere denedim ama son kısımda hep uygulama yüklenmemiştir diyor lütfen yardımcı olur musunuz

"selin'e cevap"

admin

4 ay önce

Selin Merhaba, Reklama tıklamışınız. Eğer 6 saniye beklerseniz sorun çözülecektir.

"farmville"

selin

4 ay önce

ben bi türlü indiremedim.tıkladığım indirme butonu başka sayfalara atıp duruyor. kapatıyorum başka açılıyo izin vermelerde var bide

"FarmVille 2 Köy Kaçamağı"

admin

4 ay önce

Donma sorunu yaşayanlar için oyuna sürekli güncelleme geliyor. Hilelerin yapılması ile donmaların alakası yok çünkü donmalar grafikler ile alakalıdır. Eğer herkeste bu donma sorunu var ise yeni bir optimize güncellemesi yayınlarlar. Takipteyiz.

"Farmville2"

Yasmin

4 ay önce

Merhaba oyun sürekli donuyor bu sorun bende mi var sadece yoksa başkasında da var mı

"FarmVille"

Nihal

4 ay önce

Merhaba oyunu yükledim ama çok ağırlaştıbi türlü acilmiyoraçılınca donuyoryardim lutfen

"Farmville2"

Yasemin B

4 ay önce

Son güncellemeyi indirdim.. herşey yolun da.. açıldı çok şükür.. emeğinize sağlık teşekkür ederiz 🤩

"Farmville köy kaçamağı"

Hanife

4 ay önce

Admin farkli bir tlfonda denedim.yine ayni hatayi veriyor yüklenemedi diyor

"Mustafa Yiğit'e cevap"

admin

4 ay önce

Kurulumu kısmındaki yönergeleri yerine getirdiniz mi ?

"Farmville 2"

Mustafa Yiğit

4 ay önce

Admin lütfen yardımcı ol oyunu yüklüyorum ama yükleme bittikten sonra ugygulama yüklenmedi diyor lütfen çözüm bul

"Farmville 2 Genel Cevap"

admin

5 ay önce

Her zamanki mod geldi. Biraz önce linki güncelledim. Sorun olursa tekrar yazın lütfen.

"Farm ville 2"

Leyla

5 ay önce

Admin rica ediyorum farm villeyi güncelleyin 2 3 gundur oyuna giremiyorum :( çok üzgünüm..Sayenizde keyifle oynuyordum ama bi türlü açılmıyor oyunum bi yardımcı olur musunuz

"FarmVille 2"

Nihal

5 ay önce

Merhaba oyun indirilmiyor paket Yükleyici durduruldu diyor yardımi olurmusunuz

"Farmville 2"

Hanife

5 ay önce

Sürekli hata veriyor oyun.son güncellemeyi bekledim yükledim.yüklenmedi diyor.oyun silip defa kereler tekrar tekrar en baştan yükluyorum.kabul etmiyor.yüklenmedi yazısı çıkiyor.oyun hilesi olmuyor..ne yapmalıyim admin.ve asla eski oyundan baslamiyor .geçen hafta 80 lvl oyunu silip yine sıfırdan başladim 33 level geldim ama evvelsi gün yine ayni hatayi veriyo oyunu gelistirdik yazisi cıkiyor.günceleyince yüklemedi hatası veriyor

"FarmVille 2"

Gökçe

5 ay önce

Adminim oyunu 3 defa indirdim sildim ama yinede yüklenmiyor ne üstüne yükleniyor nede tamamen silip yükleniyor 😢😢

"Farmville2"

Yasemin B

5 ay önce

Ayy hiç açılmıyor sıfırdan bile başlamıyor şaşırdım kaldım.. sıfırdan başlamasına bile razıydım.. hiç böyle olmamıştı silip yüklesem bile yeniden başlardı

"Farmville2"

Yasemin B

5 ay önce

Adminim face den bağlı değilim.. çaresiz oyunu silip yeniden yüklemek istedim lakin yine uygulama yüklenmedi yani sıfırdan bile başlamadı.. kaldım öyle 😥

"Farmville2"

Yasmin

5 ay önce

Merhaba. Oyun inmiyor diğerinin üzerine de olmadı. Sildim yeniden yüklemek istedim her seferinde paket bozuk uyarısı veriyor. Bilginize iyi çalışmalar

"Yasemin B cevap"

admin

5 ay önce

Merhaba Yasemin, eğer facebook vs bağlantınız var ise yani kaldığınız yerden devam edebilecekseniz silip yükleyin. İmzasız sürüm diye geçiyor. Üstüne yüklenmemesi bu yüzden.

"Farmville2"

Yasemin B

5 ay önce

Adminim 5 kez indirmeye çalıştım her defasında..uygulama yüklenmedi.. yazısı geldi. Alttaki oyunum duruyor yüklediğimi geri silip tekrar yükleme yapmıştım olmadı sizi bekliyimmi düzelir mi yoksa oyunu silip baştan mı başlıyım

"FarmVille 2 18.1.7053"

admin

5 ay önce

Oyun son sürümü olan 18.1.7053 sürümüne güncellendi.

"FarmVille 2"

Aylin

5 ay önce

Merhaba lütfen oyunu güncellermisiniz

"Farmville2"

Yasemin B

5 ay önce

Merhaba Adminim bu sabah itibariyle yine güncelleme gelmiş çıldıricim..zynga bizi zorlasa da güvencimizsiniz.. bekliyoruz saygılar

"Nihal'e cevap"

admin

5 ay önce

Merhaba, Yeni sürümün anahtar hileli mod sürümü henüz çıkmadı takip ediyorum çıkınca ekleyeceğim.

"Farmwile 2"

Nihal

5 ay önce

Merhaba bu linkten eski sürüm iniyor yeni sürüm indiremiyorum

"FarmVille 2 Country Escape"

admin

5 ay önce

Merhaba Özlem. Şimdi soruyu daha iyi anladım. Ancak maalesef sadece belirli özelliklere müdahale edilebiliyor.

"FarmVille 2"

Özlem

5 ay önce

Tekrar merhaba admin ben ne istediğimi tam olarak anlatamadım galiba 😔 farmville 2 oyununda level yükseltme hilesi varmı acaba diye sormak istemiştim 😊

"Özlem'e cevap"

admin

5 ay önce

Merhaba Özlem. oyunun işleyişini bilmediğim için maalesef yardımcı olamayacağım. Ama başka bir telefondan yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Ya da başka telefon yok ise Parallel space isimli bir uygulama var. Aynı telefondan 2 farklı hesap açmak için kullanılabilir.

"FarmVille 2"

Özlem

5 ay önce

İyi günler öncelikle elinize emeğinize sağlık admin 😊 asıl hesabıma yardım amaçlı ben iki hesaptan oynuyorum ancak bazı görevlerde seviye yetersiz geliyor 😔 2.nci hesabımın seviyeyisini yüksektmem lazım...bu mümkün mü nasıl yababilirim? şimdiden teşekkür ederim 😊

"Google Drive"

admin

5 ay önce

Eğer gmail hesabınızla oturum açmadan indirmeye çalışırsanız indiremezsiniz. Kota doldu uyarısı verir. Gmail hesabınızla oturum açıp öyle indirmeyi deneyin kesinlikle inecektir.

"Farmwile 2"

Nihal

5 ay önce

Merhaba oyun donduoynayamiyorum yardimci olurmusunuz

"farmville 2"

Serkan KOLAY

5 ay önce

biz yükleme yapamıyoz gogul dirive kota doldu diyo lütfen yardım

"Farmville2 18.0.7039 Son Sürüm"

admin

5 ay önce

Rica ederiz. İyi eğlenceler.

"Farmville2"

Yasemin B

5 ay önce

Çok şükür oldu size çok teşekkür ederim efsanesiniz 😊

"Yasemin B cevap"

admin

5 ay önce

Merhaba Yasemin gerek kalmadı. Sizin sevdiğiniz mod geldi. Yükleyip çalışıp çalışmadığı hakkında bilgi verebilir misiniz?

"Farmville2"

Yasemin B

5 ay önce

Uygulamayı indirdi lakin yüklenmesi gerekirken yüklenmedi..3 defa denedim.. oyunu silip yeni baştan mı başlamalıyım

"FarmVille 2 18.0.7039 sürümü hakkında"

admin

5 ay önce

Geldim geldim. Şu an için Ücretsiz Alışveriş sürümü var. Diğer anahtarlı mod çıkınca ekleyeceğim. İyi oyunlar.

"FarmVille 2 köy kaçamağı"

Gökçe

5 ay önce

Son yüklenen son versiyonu deil bir önceki versiyon lütfen duzeltirmisiniz

"Farmwile 2"

Nihal

5 ay önce

Merhaba son versiyon indirilmiyor eski versiyon geliyor oda calismiyor yardimci olurmusunuz

"FarmVille 2"

İlknur

5 ay önce

Merhaba oyunu indirdim ama son sürüm deil önceki sürüm 17. 9 tekrar iniyor yani duzeltirmisiniz lütfennn

"Farmville 2"

Damla

5 ay önce

Admin merhaba, linke gittiğimizde 17.9 sürümünü indiriyor şuan 18.0 sürümü gerekiyor. Link sanırım bozuk bir göz atar mısın?.:)

"Farmville2"

Yasemin B

5 ay önce

Mrb hocam.. bugün aniden güncelleme geldi..kapınızdayız yine 😁

"Arda cevap"

admin

5 ay önce

Reklama tıklamış olabilirsiniz. Zaten Google Drive'den indirecekseniz. Eğer Google hesabınız ile oturum açmadıysanız zaten indiremezseniz.

"FarmVille 2"

Arda

5 ay önce

Merhaba Oyunu indirirken virüs geliyor oyunda indirilmiyor Google yonlendiriliyor linkte sorun var

"Farmwille"

Nihal

5 ay önce

Süpersiniz teşekkür ederim

"Farmville2"

Yasemin B

5 ay önce

Adminim herşey çok iyi.. maşallah süpersiniz

"Sevgi'e cevap"

admin

5 ay önce

Süper. iyi oyunlar.

"FarmVille2"

Sevgi

5 ay önce

Sayın Admin,oyun açılıyor ve aktif oynanıyor ayrıca başarılar bölümünden anahtarlar full,,,,çadırda aynı şekilde çok güzel olmuş eline emeğine sağlık

"Yasemin B' cevap"

admin

5 ay önce

Yasemin, bu sefer kesin oldu başka mod yükledim. Lütfen deneyin. Eğer yine olmazsa eski moddan devam edecez maalesef.

"Farmville2"

Yasemin B

5 ay önce

Olmadı adminim.. indirdim ama her yerinde sorun var maalesef.. anahtar yok depoyu biraz açtım görünüyor ama dolu gösteriyor ürün almıyor..5 lvl de kaldım

"17.9.7018"

admin

5 ay önce

Şimdi en son sürümü ekledim. Bunda olması lazım deneyip bilgi için dönüş yapınız lütfen.

"Genel Cevap"

admin

5 ay önce

Gelen şikayetlerden sorun olduğunu görüyorum. Şimdilik bir önceki sürümü geri yükledim. Yeni sürüme bakacağım. 17.9.7018 sürümüne tekrar bakacağım.

"FarmVille 2"

Sadettin Özdemir

5 ay önce

Son güncelleme de hile yok düz oyun olarak iniyor ve dediğin gibi olmuyor tanıtımı geç mod yükle olmuyor direk burdan yuklediginizle açılıyor yardım ci olursan sevinirim

"Farmvilla köy kaçamağı"

Aliya

5 ay önce

Oyunu yükledim ama yuklenmiyor bir yerde hatamı yapiyorum acaba

"Farmville2"

Yasemin B

5 ay önce

Amanın adminim.. oyunu sıfırdan tekrar başladım anahtar 2 bin görünmüyor bir de anahtar gidiyor sanki normal playstore dan indirmiş gibi.. düzeltme olacak mı

"Farmville2"

Yasemin B

5 ay önce

Çok karışık da olsa bir indirme oldu lakin ha bire anahtar yedi şaşırdım kaldım

"Farmville2"

Yasemin B

5 ay önce

Mrb adminim.. yeni güncellemeyi indiremedim ne googledan ne chromdan.. çok sayıda indirildiği için 24 saat bekleyin gibi yazılar çıkıyor

"Farmville2 (17.9.7018)"

Yasemin

5 ay önce

Merhaba. Öncelikle elinize sağlık fakat yeni sürümü sürekli hata veriyor açmıyor açınca da oyundan atıyor. Anahtarda sabit değil sanırım anahtar satın alın diyor. Bakabilir misiniz? Bu hata sadece bende mi

"Farmwile 2 köy kaçamağı"

Nihal

5 ay önce

Merhaba oyunu indirdim ama anahtar bitiyor satın al diyor yardimci olurmusunuz

"Farmville"

Bugra Ogus

6 ay önce

Orjilan sürümü yükleyip eğitimi geçtikten sonra modu yüklerken yüklenemedi hatası alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

"Nihal'e cevap"

admin

6 ay önce

Merhaba Nihal, önbellek temizliği yaptıktan sonra tekrar yüklemeyi deneyin.

"FarmVille 2"

Nihal

6 ay önce

Merhaba oyunu indiriyorum yükleniyor ama mavi znga yazılı ekran geliyor gerisi açılmıyor yardimci olurmusunuz teşekkür ederim

"Farmville"

Hanife

6 ay önce

Tesekkur ederim ilginize.sorunu çözen bir mod bulursunuz insallah. Arada buraya gelir bakarim sorunuma çözüm buldunuz mu diye.bu arada sınırsiz anahtar hilesi muhteşem bir buluş.çok zorluyordu oyun.sınirsiz anahtar sayesinde 3 gunde 51 lvl :))

"Hanife cevap"

admin

6 ay önce

Anlıyorum. Geçenlerde başka birisi de yarışın sürekli tekrarlandığından bahsediyordu. Yeni bir mod bulursam yüklemeye çalışacağım şimdilik idare edin :)

"Farmville"

Hanife

6 ay önce

Bende anlamadim:) lakin hilesiz oynadigim zaman bahsettigim sipariş panosu belli bir lvl gelince oyunda guncellenmisti.hileli mod ile oyuna yeniden başladım ve 51 lvl olmama ragmen oyun içerisinde bulunan ćıftlik ürun satış panosu degişmedi .bence hileli mod ile alakalı

"Hanife cevap"

admin

6 ay önce

Bu dedikleriniz oyun ile ilgili mi yoksa mod ile mi ilgili tam anlamadım.

"mert kıyıcıoğlu cevap"

admin

6 ay önce

Bilemiyorum deneyin.

"Farmville köy kaçamaği"

Hanife

6 ay önce

Oyunda marianin çiftlik sipariş panosu hala guncellenmedi 50 lvl oldum.şimdiye kadar sipariş panosu degişmeliydi.kereste biriktiremiyorum koparatiften ürun istegı seçenekleri yok.yardimcı olurmusunuz

"farmville"

mert kıyıcıoğlu

6 ay önce

Bende eski sürüm vardı girmiyor oyuna 17,6,6691 geliştirdik ekranında kalıyor bunu yüklesem düzelir mi ?

"Yasemin B cevap"

admin

6 ay önce

Merhaba yasemin. Bu sorun gmail hesabınız chrome'da açık değil ise öyle bir hata alırsınız. Tarayıcınızda gmail hesabınızla oturum açıp öyle deneyin. Düzelecektir.

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin B

6 ay önce

Sayın Adminim ellerinize sağlık.. yine süpersiniz.. çok şükür açıldı.. Allah da sizi sevindirsin 😁

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin B

6 ay önce

Adminim güncelleme geldi. İndirmeye çalıştım.. çok sayıda kişi indirdiği için indiremezsiniz diye bir yazı görünüyor..ne yapmalıyım yardım eder misiniz lütfen

"Farmville2"

Neslihan

6 ay önce

Merhabalar bir sorum olacaktı geçen haftalarda apk linki atmıştınız oyun süper gidiyor ama tekne yarışını saymıyor oyun buna bir çözüm varmıdır?

"Neslihan'a cevap"

admin

7 ay önce

Evet köy kaçamağı play store'de köy kaçamağı olarak geçer. Mail adresinize şimdi gönderiyorum bir sürümü bunu deneyin.

"Farm ville 2"

Neslihan

7 ay önce

Bide farm ville 2 köy kaçamağını indireceğiz değil mi başka birşey değil? sadece farm ville 2 diye bir uygulama yok playstorede

"Farm ville 2"

Neslihan

7 ay önce

Ön belleği temizleyip bidaha denedim yine olmadı. Mevcut sürümü güncellemek istiyormusunuz diye birşey çıkıyor yükleye basınva uygulama yüklenemedi diyor

"Neslihan'a cevap"

admin

7 ay önce

Merhaba Neslihan, önbellek temizliği yaptınız mı ? Sürümü en son 3 gün önce güncelledim şu an yapabileceğim daha fazla bişey yok maalesef. Yeni sürüm geldiğinde tekrar kontrol ederiz.

"Farm ville 2"

Neslihan

7 ay önce

Merhaba, oyunu telefona indirdikten sonra apkyı indiriyorum. Ama telefonuma zaten oyunu yüklediğim için apk yüklenmiyor lütfen yardımcı olur musunuz

"Farmville 2"

Onur

7 ay önce

Guncel versiyon ne zaman çıkacak

"Betül'e cevap"

admin

7 ay önce

Link güncellendi. Tekrar indirebilirsiniz.

"Farmville"

Betül

7 ay önce

Farmville 2 calismiyor aciklamadaki herseyi denildigi gibi yaptim lutfen tekrar eklermisiniz

"Farmville:2koy kacamagi"

Zoya

7 ay önce

Gösteri hayvanları beslenmiyo lütfən bu problem cozulsun digər her şey qayet iyi

"Farmwille 2 köy kaçamağı"

Yagmur

7 ay önce

Hile çalışıyor fakat anahtar eksiltiyor.. umarim tekrar güncellersnz.. emekleriniz için teşekkür ediyorum.. takipte kalıyorum :)

"Aylin'e cevap"

admin

7 ay önce

Bu oyunu çözemedim bazı sürümlerde hata veriyolar deniyor. Bazı sürümlerde anahtar sıkıntısı. Tekrar kontrol edeceğim.

"Farmville 2 köy kaçamağı p"

Aylin

7 ay önce

Merhaba Yeni linkte anahtar sabit değil koyun beslenmiyor anahtar nasıl toplanıyor lütfen ilgilenirmisiniz

"Damla Turan'a cevap"

admin

7 ay önce

Merhaba, acaba açıklama kısmındakileri yaptınız mı? Eğer yaptınız ve hala değişmiyor ise. Linki yeniliyorum 5 dk sonra tekrar dener misiniz?

"Köy kaçamağı"

Damla Turan

7 ay önce

İndirdim ama yüklenemdi yazısı çıkıyoe karşıma ne yapmam lazım

"Farmville 2"

admin

8 ay önce

Oyunla ilgili sorunu olan var mı ? Bazı arkadaşlar açılmıyor diyor bazı arkadaşlar sorun yok diyor son durum nedir ?

"FarmVille 2 Köy kaçamağı"

Sevgi

8 ay önce

Sayın admin,,,,oyunla ilgili çalışmalariniz için sizlere teşekkür ediyorum.linkinizi bir kaç arkadaşıma tavsiye ettim emeğinize sağlık iyi çalışmalar.

"Farmville 2 köy kaçamaği"

Gülay

8 ay önce

Bu dosya vurus taraması yapamayacak kadar büyük diyor. Yinede indirme yapabilirsiniz diyor. Okuyor fakat yuklenmiyor

"FarmVille 2 köy kaçamağı"

Nihal

8 ay önce

Açılmıyor derken calismiyor demek istedim

"Nihal'e cevap"

admin

8 ay önce

Açılmıyor derken hata mı veriyor nasıl bir hata alıyorsunuz?

"FarmVille 2 köy kaçamağı"

Nihal

8 ay önce

Yenisurumu indiriyorum yükleniyor ama açılmıyor yardimci olurmusunuz (v17.3.6691)

"Farmwille 2 köy kacamagi"

Nihal

8 ay önce

Oyunu indirdim ama açılmıyor ne yapamam gerek teşekkür ederim

"FarmVille 2 Köy Kaçamağı v17.3.6691"

admin

8 ay önce

Oyunun yeni sürümü olan v17.3.6691 çıkmış 1 saat önce linki tekrar güncelledim kabak tadı verdi artık. İndirip oynayabilirsiniz.

"Farmville2"

Yasemin

8 ay önce

Mod orjinal oyunun üzerine yüklenmiyor paket bozuk diyor sürekli. Alternatif Öneriniz var mıdır acaba

"Yasmin'e cevap"

admin

8 ay önce

Eğer oyunu indiremiyorsanız daha doğrusu limit ile ilgili uyarı veriyor ise. Chrome tarayıcınızda gmail hesabı açık değildir. Bu bizle ilgili bir durum değildir. Çözümü ise gmail hesabı açıkken tekrar bu sayfaya gelip indirme yönergelerini izleyin oyunu indirebilirsiniz.

"Farmville"

admin

8 ay önce

Orjinalden kasıt. Google playden indirdiğimiz farmville 2 oyunudur. Açıklamayı düzenledim.

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin

8 ay önce

Oyunu sildim ve yeniden yükledim.. inanamadım.. yine süpersiniz herşey neredeyse bedava.. anahtar kaybolmuyor

"Farmville2 son sürüm"

Yasmin

8 ay önce

Merhaba. Ben oyunu indiremiyorum yardımcı olabilir misiniz

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin

8 ay önce

Erişim Red edildi diyor.. acaba alttaki oyunu silmem mı gerekiyor .. nolur yardım edin

"Farmville köy kaçamağı"

Yasemin

8 ay önce

Oyunumun üstüne indirmeye çalıştım ama link çalışmıyor diyor

"Farmwille 2 köy kacamagi"

Nihal

8 ay önce

Admin orjinaldeki eğitim nedir anlamadım yardimci olurmusunuz

"FarmVille 2 Köy Kaçamağı 17.2.6671"

admin

8 ay önce

Oyunun bir başka modu eklendi. Ücretsiz Hızlandırma Ücretsiz Ahır Yükseltmeleri Sınırsız Anahtarlar (gerçekten sınırsız değil, ancak anahtarları ücretsiz satın almanıza izin veriyor) Tüm anahtarların maliyeti 1 Not: Modun düzgün çalışması için, orijinaldeki eğitimden geçin, ardından hiçbir şeyi silmeden modu yükleyin.

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Nilüfer

8 ay önce

Lütfen tekne yarışı başlamadan anahtar hilesini yüklermisiniz

"FarmVille 2 Köy Kaçamağı 17.2.6671"

admin

8 ay önce

Şu an için başka mod yok maalesef oldukça tekrar güncelleyeceğim. Oyunu özellikle takip ediyorum.

"FarmVille 2 Country Escape köy kaçamağı"

Banu

8 ay önce

Admin bu pek olmamış ya ürünleri üretirken elimizdeki malzemeler gidiyor etkinliktede pek işe yaramamış Deniz fenerinde arama yaparken de kullandığımız ağlar gidiyor hep. Duzeltemez misiniz ?

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Aylin

8 ay önce

Hile düzgün çalışmıyor çok anahtar gidiyor koyun beslenmiyor anahtar toplayamıyorum

"Yasemin'e cevap"

admin

8 ay önce

Şimdi linki tekrar güncelledim isterseniz tekrar bakın. Bu sürüm için bundan iyisi çıkacağını düşünmüyorum. Yani takip etmenize gerek yok.

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin

8 ay önce

Tmm teşekkür ederim cevap için.. öyleyse 2 gün burayı takip edelim.. öyle anladım yani tekrar güncelleyeceksiniz

"Yasemin'e cevap"

admin

8 ay önce

Bugünlük böyle idare edin çünkü oyun bugün güncellenmiş 1-2 güne kadar çıkar daha iyisi.

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin

8 ay önce

İndirdim ama öncekinin üstüne yüklnmedi mecbur sildim.. bu sefer hilesi az mı.. hemen anahtarlar gitti

"Farmville 2"

admin

8 ay önce

oyun son sürümüne güncellendi. 17.2.6671 sürümünü indirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorun varsa yine buradan bize iletin.

"FarmVille 2 Country Escape"

Banu Baş

8 ay önce

Bir sürü siteye baktım hiçbirinde yeni sürüm yok burdan indirmek istiyorum zaten en güzeli bu sitede neden peşpeşe güncelleme geldi onuda anlamadım yani. Ne zaman yeni sürüm yüklenir. İnşallah çabuk gelir.

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin

8 ay önce

Mrb az önce güncelleme gelmiş oyun da.. şaşırdık peş peşe geldi.. bekliyoruz siz de güncellersiniz inşallah

"Farm wille 2"

Nilüfer

8 ay önce

Lütfen oyunu güncellermisiniz

"bade'e cevap"

admin

8 ay önce

3-4 farklı tarayıcı da denedik ancak herhangi bir sorun göremedik. Tekrar deneyebilir misiniz?

"farmville2 köy kaçamağı"

bade

8 ay önce

merhabalar. indir seçeneğine tıkladığımda error veriyor sebebi nedir

"Farmwille 17.1.6639"

admin

8 ay önce

Merhabalar. Oyunun son sürümünü ekledik.

"Farmville2"

Yasmin

8 ay önce

Oyunu açınca son güncelleme geldi diyor tıklayınca yine aynı soruyu defalarca soruyor ama ilerleme yok. Yok saydığımız zaman da sürekli sayfadan atıyor. Oyunu silmek zorunda kaldım. Şimdi ise yüklenmiyor.dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

"Farmville 2 köy kaçamağı"

Nilüfer

8 ay önce

Güncelleme geldi oyunu açamıyoruz lütfen ilgilenirmisiniz

"ibrahim35'e cevap"

admin

9 ay önce

Bu soruları sorana kadar indirsen tüm cevapları o an bulabilirdiniz. Oyunun son sürümü şu an için 17.0.6594 sürümüdür ve hilelidir.

"farmville 2 : köy kaçamağı"

ibrahim35

9 ay önce

oyun güncel mi bide anahtar sınırsız mı diyer sitelerden bir farkı yoksa boşuna vakit kaybetmeyelim bilgilendirirseniz sevinirim...

"Farmville2 köy kaçamağı"

Yasemin

9 ay önce

Süpersiniz herşeyi kolaylıkla hallediyorum.. hileler cidden süper olmuş.. elinize emeğinize sağlık harikasınız

"Farmwille2"

Nilufer

9 ay önce

Neden sabit 2000anahtar sınırsız ürün güncellemesi yok?

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar