Deathigner Hileli MOD APK [v21.5.21]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
GIF
Deathigner Hileli MOD APK [v21.5.21] 1 Deathigner Hileli MOD APK [v21.5.21] 2 Deathigner Hileli MOD APK [v21.5.21] 3 Deathigner Hileli MOD APK [v21.5.21] 4 Deathigner Hileli MOD APK [v21.5.21] 5 Deathigner Hileli MOD APK [v21.5.21] 6

Deathigner Hileli MOD APK [21.5.21] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Deathigner yeni bir tema bulmaca oyunudur. Azrail'in görevinin tadını çıkarırken ve aksatırken, zihninizi ve beyninizi zorlayın ve egzersiz yapın.


Deathigner 21.5.21 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Skin Hilesi. Tüm Skinler açıktır.
  2. Reklam izlemeden ücretsiz ödül sahibi olabilirsiniz.
Deathinger, birçok eğlenceli göreve sahip mükemmel zeka oyunları bulmaca oyunu uygulamalarından biridir. Bu oyunla oyuncular, eğlenceli azrail görevlerinin ve farklı bulmaca seviyelerinin tadını çıkaracaklar. Bu oyun özellikle yapboz oyunları ve stratejik görev oyunları oynamayı seven oyuncular için tasarlanmıştır. Bu oyunda oyuncular azrail rolünü oynayacak ve farklı bulmaca türlerini tamamlayarak görevleri tamamlamaları gerekiyor. Bu oyunda oyuncuların sadece problem çözme becerileri ile kazanabilecekleri birkaç bulmaca var. Bu oyunda bulmacalar farklı konumlarla tasarlanmıştır ve konumlar farklı iklim koşulları ve stadyum, çöller, eski şehir binaları, kale, piramit altı ve daha pek çok coğrafi yapı ile oluşturulmuştur.


Deathigner v21.5.21 MOD APK


Bu oyun, çarpıcı grafikler ve yüksek kaliteli animasyon efektleri ile birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Bu oyundaki karakterler yüksek kaliteli animasyon efektleriyle tasarlanmıştır. Bu oyundaki haritalar ve konumlar, farklı yüksek kaliteli gerçekçi grafiklerle oluşturulmuştur. Oyun, kullanıcı dostu bir arayüz ile sorunsuz ve kolay kontrollere sahiptir. Oyun oldukça küçük boyutludur, bu nedenle düşük özellikli cihazlara sahip oyuncular da bu oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilir.


Deathigner APK hile


Dearhigner gerçek ölüm rolünü oynama fırsatına sahip olacağınız bağımlılık yapan sıradan bir bulmaca oyunu. Burada, ömrü dolmuş insanların ruhlarını alabilmek için ilginç bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Önünüzde, önerilen ayrıntıları ve nesneleri göz önünde bulundurmanız, karakteri başka bir dünyaya götürmenize yardımcı olacak olanı seçmeniz ve onunla etkileşim kurmanız için önemli olan birçok farklı durum ortaya çıkacak.


Deathigner APK Android oyun club


Seviyeyi aşmak için mantıksal yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı kullanmanız gereken çeşitli senaryolar ve ilginç zorluklar sizin için hazırlandı. Ancak, bölümde belirtilen tüm karakterleri alamazsanız ve biri hayatta kalacaksa, teste tekrar başlamanız gerekir. Çeşitli senaryolar, güzel grafikler, karakter için eğlenceli görünümler ve ayrıca basit ve anlaşılır oyun mekanikleri ile yüzden fazla ilginç seviye sizler için hazırlandı.


Deathigner apk oyun İndir club


Deathigner, oyuncunun ölümün habercisi olduğu sıradan bir mantık oyunudur. Yüzlerce seviyenin üzerinde, kahramanların hayatlarını en sofistike yollarla almak zorunda. Sunulan birçok konumun her biri, görevi tamamlamak için kullanılabilecek nesneler ve nesneler içerecektir. Örneğin, ormanda, kesilen ağaçları odunculara bırakabilir ve bir sirkte dengeleyicideki güvenlik kablosunu kesebilirsiniz. Amaca yönelik tüm başarılı eylemler, taze görünümlerin satın alınması için harcanabilecek altınla ödüllendirilecek.


Deathigner Apk indir


Deathigner yeni bir tema bulmaca oyunudur. Azrail'in görevinin tadını çıkarırken ve aksatırken, zihninizi ve beyninizi zorlayın ve egzersiz yapın.Gizli öğeleri bulun ve tüm hedefleri temizleyin! Toplamda 100'den fazla seviye var, Deathigner ile harika zaman geçiyor.


Deathigner indir (MOD, Skin Hilesi)


Bir önceki android oyun Squad Alpha APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar