Fiske Tenisi 3D - Tennis Para Hileli MOD APK [v1.8.4]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
GIF
Fiske Tenisi 3D - Tennis Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 1 Fiske Tenisi 3D - Tennis Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 2 Fiske Tenisi 3D - Tennis Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 3 Fiske Tenisi 3D - Tennis Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 4 Fiske Tenisi 3D - Tennis Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 5 Fiske Tenisi 3D - Tennis Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 6

Fiske Tenisi 3D - Tennis Para Hileli MOD APK [1.8.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun özü, en iyi tenisçi unvanı için savaşacağınızdır.


Fiske Tenisi 3D 1.8.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Futboldan sonra tenis tüm dünyada son derece popüler bir spordur. Futboldan aşağı kalmayan çok geniş bir taraftar kitlesine sahip bir disiplindir. Bir tenis maçı, bir futbol maçı kadar karmaşık değildir, ancak yine de oyunculara eğlence ve merak duygusu verir. Çok kötü değil, ama yine de birçok kişi tarafından “kraliçe” olarak kabul ediliyor. Bu sporların popülaritesi nedeniyle birçok tenis temalı spor doğdu.


Fiske Tenisi 3D v1.8.4 MOD APK


Tenis çok popüler bir konu olduğu için artık konunun bir çok başlığı var. Oyuncular artık eğlenceye uygun oyunlar bulamıyor. Eğer bu sporun hayranıysanız, o zaman Fiske Tenisi 3D - Tennis oyununu göz ardı etmemeniz gereken bir spor olacaktır. Oyun, mizaç da olsa bu oyunun hayranlarını tatmin edecek. Oyun Mouse Games tarafından üretildi, muhtemelen oyuncular için farklı bir yaratıcıdır ki oynadıkları oyun size harika bir deneyim yaşatacaktır. Oyun size teniste harika bir deneyim yaşatacak. Bu oyunu indirmek ve deneyimlemek için zaman ayırmayacaksınız.


Fiske Tenisi 3D Para Hilesi


Oyuncuların oynamak, 3 dakikalık hızlı bir çevrimiçi tenis maçına atlamak veya aksiyon dolu, gerçek zamanlı çok oyunculu bir 3D oyunda acemiden profesyonele kendi kariyer kampanyanızı oynamak için "mobil cihazlardaki en iyi ücretsiz tenis oyunu" dediği şey budur. Takip etme zamanı. Burada arkadaşlarınız ve ailenizle eğlenceli, birinci sınıf bir turnuvada yarışabilirsiniz. Diğer tüm sporlar gibi tenis de pratik yapmakla ilgilidir. Yarışmacılara meydan okuyun, becerilerinizi geliştirin, zirveye çıkın ve bir efsane olun!


Fiske Tenisi 3D Apk hile


Fiske Tenisi 3D - Tennis'te Sydney, New York'tan hem yerel hem de uluslararası oyunculara karşı yarışabilirsiniz - turunuz sizi dünyanın her yerine götürecek. Ekipmanınızı özelleştirin, ileri atletik antrenmanlarda uzmanlaşın, tenis raketinizi yükseltin ve sizi zirveye taşıyabilecek bir kanepe alın. Oynadığınız her rekabetçi 1v1 maçta jetonlar ve kupalar tehlikede – maçı kazanın ve hepsi size ait olsun. Büyük bahislerle yüksek dereceli maçlara girmek için bunları kullanabilirsiniz. Mağazada yeni ürünler elde etmek için jeton kullanın, performansınızı artırın ve rakiplerinize üstünlük sağlayın.


Fiske Tenisi 3D apk indir


Kendinizi oyundan koparmanıza izin vermeyecek ilginç bir oyun ve birkaç seviyeden geçtikten sonra içinde çıkmaza giriyorsunuz. Oyunun özü, en iyi tenisçi unvanı için savaşacağınızdır, oyuna aynı anda en fazla dört gerçek oyuncu katılabilir. Kendiniz için bir takım oluşturun ve düelloya başlayın, kazanın ve deneyim kazanın, böylece niteliklerinizi ve seviyenizi yükseltin. En iyi ve en yetenekli oyunculara ulaşın ve en iyi tenisçi unvanı için savaşın.


Fiske Tenisi 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Fruit Master APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar