Subway Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v3.9.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Subway Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v3.9.2] 1 Subway Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v3.9.2] 2 Subway Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v3.9.2] 3 Subway Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v3.9.2] 4 Subway Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v3.9.2] 5 Subway Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v3.9.2] 6

Subway Simulator 3D Para Hileli MOD APK [3.9.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Metro Simülatörü 3D oyununu oynarken zevk alacaksınız.


Subway Simulator 3D 3.9.2 MOD APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sonsuz para;
  2. Tüm trenler, onlar için görünümler ve hatların kilidi açıldı.


Metro, dünyada en çok kullanılan toplu taşıma araçlarından biridir. Sadece Japonya'da, tüm ülkenin her yerine güvenli bir şekilde yolcu götürebildiği için metroyu kullanan yolcu sayısı günde 8,7 milyonu aştı. Japonya dışında, örneğin Birleşik Krallık'ta veya Amerika Birleşik Devletleri'nde, metro hala en gözde ulaşım konumunda. Peki nasıl çalıştıklarını hiç merak ettiniz mi? Öğrenmek istiyorsanız Subway Simulator 3D oyununa gelin , bu bir metro istasyonunun işleyişini simüle eden bir oyundur. Simulators Live tarafından yayınlanan bu, simülasyon türünde birçok harika oyun yayınlayan bir yayıncıdır.


Subway Simulator 3D 3.9.2 Para Hile Apk


Oyun, oynanış ve dürüst grafikleri sayesinde oyuncuların çoğundan pek çok övgü aldı. 2018'de piyasaya sürülmesine rağmen, şu anda en iyi metro simülasyon oyunu olarak değerlendiriliyor. Oyuna gelince, oyuncular sadece oyunun getirdiği eğlenceyi elde etmekle kalmaz, aynı zamanda bir istasyonu nasıl çalıştıracakları hakkında bilgi de kazanır. Peki şu anda bir tren şoförü olmayı denemek ister misin? Subway Simulator 3D'yi şimdi uygulama mağazasından indirin.


Subway Simulator 3D 3.9.2 Tren Hile Apk


Subway Simulator 3D'ye geldiğinizde, sadece bir tren şoförüne dönüşmekle kalmaz, aynı zamanda bir istasyon yöneticisi rolünü de üstlenirsiniz. Treninizin gideceği rotayı seçmelisiniz. İstasyon sistemini genişletmenin bir yolunu bulun ve ulaşımınızı mümkün olduğunca çok yolcuyu barındıracak şekilde yükseltin. Her yolculukta yolcuları bırakmak ve almak için her farklı istasyonda duracak, mümkün olduğunca çok yolcu almak için akıllı bir rota planlayacaksınız.


Subway Simulator 3D 3.9.2 Vip Hile Apk


Kazandığınız miktar, kaç yolcu taşıdığınıza bağlı olacaktır. Ne kadar çok taşırsan, o kadar çok para kazanırsın. Oyundaki para, gemiyi yükseltmenize ve konukları ağırlamak için platformu genişletmenize yardımcı olacaktır. Kapıyı açmak veya kapatmak için, bunları kontrol etmek için bir "Kapı" düğmesi olacaktır. Ayrılışı hızlandırmak ve istasyona ulaştığınızda yavaşlamak için oyunda kontrol odasında bulunan kaldıraç çubuğunu kullanın. 


Metro Simülatörü 3D APK indir


Para cezasına çarptırılmak ve paranızı kaybetmek istemiyorsanız, öngörülen aşamalarda hız yapmaya dikkat edin. Talihsiz kazaları önlemek için tehlikeli işaretlere dikkatlice dikkat edin, çünkü bazen tünelde sorunlar olabilir ve onarılması gerekir. Birinci ve üçüncü perspektif arasında seçim yapabilirsiniz. İlk bakış açısı, trenleri kontrol etme yolunu gözlemlemenize ve tabii ki önünüzdeki uyarı işaretlerini bilmenize yardımcı olur.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar