M.U.D. Rally Racing Para Hileli MOD APK [v3.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
M.U.D. Rally Racing Para Hileli MOD APK [v3.1.2] 1 M.U.D. Rally Racing Para Hileli MOD APK [v3.1.2] 2 M.U.D. Rally Racing Para Hileli MOD APK [v3.1.2] 3 M.U.D. Rally Racing Para Hileli MOD APK [v3.1.2] 4 M.U.D. Rally Racing Para Hileli MOD APK [v3.1.2] 5 M.U.D. Rally Racing Para Hileli MOD APK [v3.1.2] 6

M.U.D. Rally Racing Para Hileli MOD APK [3.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunu oynamak kolay ama iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız çok daha zor.


M.U.D. Rally Racing 3.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
MUD Rally Racing, oyunculara şimdiye kadar denediklerinden farklı olarak birçok yeni duygu verecek bir yarış oyunudur. Bu oyun, oyuncuların off-road yarış hissi yaşayacağı sıradan bir yarış oyunu değil. Piyasadaki diğer oyunların çoğu yalnızca normal yarış oyunlarına sahiptir, ancak arazi tamamen farklı bir tanım olacaktır. Oyunun iyi olup olmadığı veya oyunun özellikleri normal oyunlardan tamamen farklıdır. 


M.U.D. Rally Racing v3.1.2 MOD APK


Bu oyunun ilk farkı, artık profesyonel bir yarış pisti olmayan ancak çamur pisti olacak olan oyunun yarış arazisinde farklı olması. MUD Rally Racing, bu oyunun zorluğunu diğer oyunlardan çok daha yüksek hale getirecektir. Diğer oyunlarda ise lastiğin yola yapışması çok yüksek olduğu için devrilmesi zor olduğu için oyuncu kaygan olmayacaktır. Ancak bu oyun, oyunun yol yüzeyinin çamur olmasından dolayı dengeyi sağlamak zor.


M.U.D. Rally Racing 3.1.2 Para Hile Apk


Bu oyun bir yarış oyunu olmasına rağmen yarışacağınız rakipleriniz olmayacak. Bu, oyunun rekabet gücünü kaybetmesine ve oyuncuların sıkılmalarına neden olacak gibi görünüyor. Ancak gerçek öyle değil, oyunun arazisi sürücüler için çok sert olduğunda bu tamamen mantıklı. Pist, bir arabanın üzerinde hareket edebilmesi için neredeyse yeterli, yani bir rakip varsa o zaman kazanan kimse olmayacak. Kazanmak için oyuncunun oyunun tüm zorluğunun üstesinden gelmesi ve bitirmesi gerekir. O zaman bir aşamayı tamamlayabilir ve bir sonraki aşamaya hazırlanabilirsiniz ve bu çok daha zor olacaktır.


M.U.D. rally Racing Apk 3.1.2


Oyunu oynamak kolay ama iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız çok daha zor. İyi bir oyuncu olmak istiyorsanız, pratik yapmak çok zaman alır. Oyuncuların ustalaşması gereken iki şey var: hız ve teknik, ancak teknik unsurlar hızdan biraz daha önemli olacak. Çünkü oyunu tamamlamak zor ve oyunda oyuncuyu aceleye getiren rakip yok. Bu yüzden oyuncular bu oyunu kolayca tamamlayabilmek için çok dikkatli olmalılar. Oyuncuların yamaçta gitmeleri gereken aşamalar var ve sadece küçük bir hata, oyuncu hemen düşecek. Oyuncuların arabanın hızına çok fazla dikkat etmeleri gerekmez çünkü ne kadar hızlı hata yapma olasılığınız o kadar yüksektir.


M.U.D. Rally Racing Hile Apk


Bu oyunda, oyuncuların seçebileceği ve kullanabileceği birçok farklı araba var. Ancak bu, oyuncuya getirilen diğer oyunlarda olduğu gibi yüksek hıza sahip süper otomobil değil. Bu oyun, oyunculara özellikle arazi yarışları için özel arabalar verir. Yani oyundaki arabaların güzel tasarımları olmasa da bu oyuna çok uygunlar. Ancak bunların kilidini açmak için oyuncuların para alması gerekir. Oyuncular oyunun tüm aşamalarını tamamlayarak para kazanabilirler, bir aşamayı her tamamladığında oyuncu bir miktar para alır.


MUD Rally Racing İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pixel Strike 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar