Modern Çağı Premium – Başkan Simülatörü Para Hileli MOD APK [v1.0.66]

Puan: 3.50 (Oylar: 4)
Modern Çağı Premium – Başkan Simülatörü Para Hileli MOD APK [v1.0.66] 1 Modern Çağı Premium – Başkan Simülatörü Para Hileli MOD APK [v1.0.66] 2 Modern Çağı Premium – Başkan Simülatörü Para Hileli MOD APK [v1.0.66] 3 Modern Çağı Premium – Başkan Simülatörü Para Hileli MOD APK [v1.0.66] 4 Modern Çağı Premium – Başkan Simülatörü Para Hileli MOD APK [v1.0.66] 5 Modern Çağı Premium – Başkan Simülatörü Para Hileli MOD APK [v1.0.66] 6

Modern Çağı Premium – Başkan Simülatörü Para Hileli MOD APK [1.0.66] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, düşman üssünü hızla ele geçirmek ve ülkenin kontrolünü ele geçirmek için taktiksel düşüncelerini kullanacaklar.


Modern Çağı Premium 1.0.66 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
Başkan olmak dünyanın her yerindeki pek çok insanın hayalidir, ancak milyonlarca insanın hayalini kurabilir. Bu, ne olduğunun bir generali olmanın ne kadar zor olduğunu ve herkesin bunu yapamayacağını gösterdi. Ama hayalinizin sadece bir rüya olmadığı, deneyimlemeniz için gerçekleşeceği bir dünya var. Oyun dünyası ve sizi başkana çeviren oyun Modern Çağı Premium - Başkan Simülatörü - bir başkanlık simülasyon oyunu. Oyuncu bu oyuna geldiğinde, kim olursanız olun, oyun o duyguyu deneyimlemeniz için başkan olma hayalinizi tatmin edecek. 


Modern Çağı Premium v1.0.66 MOD APK


Modern Çağı Premium – Başkan Simülatörü, Oyuna gelirken oyuncu o duyguyu yaşamak için bir ülkenin başına geçecek. Birçok insan için bu başaramayacakları bir hayal, ancak bu oyun onu oyuncuya getirdi. Oyuncu bir milletin lideri olduğu için, yaptığınız her kararın ulusal ulaşımda önemli bir rolü var. Oyuncuların, uluslarının gelişmesi veya başarısız olması için doğru kararı verebilmeleri için çok dikkatli olmaları gerekir.


Modern Çağı Premium 1.0.66 Para Hile Apk


Oyuncu oyuna başladığında, oyuncunun liderlik edebilmesi için bir ülke seçmesi gerekir. Bugün dünyada 254 farklı ülke var ve bu oyunda oyuncuların seçebileceği 163'e kadar ülke var. Bu ülkeler Asya, Avrupa, Amerika ve daha fazlası gibi Çin, Laos, ABD, Japonya ve İngiltere gibi birçok farklı bölgeden gelmektedir. Oyuncular, oyunu oynamaya başlamak için 163 ülkesinden herhangi birini seçebilirler. Modern Çağı Premium hile apk. Kullanıcılar ülkeyi sömürmek ve geliştirmek için her ülkenin farklı mineralleri ve doğal kaynakları vardır. Ancak oyunun sahip olduğu kömür, bakır, odun, yağ ve daha pek çok şey gibi doğal kaynaklar kullanman için. Seçtiğiniz ülkeye bağlı olarak, bu minerallerin belirli bir miktarı olacaktır.


Modern Çağı Premium APK hilesiz


Oyunculara ülkenin ekonomik büyümesini başlatmaları için oyun parası verilecek. Oyuncular, kaynakları kullanmak için mayınlar inşa edebilir ve bunları başka şeyler yapmak için kullanabilir. Ülkenizi hızlı bir şekilde geliştirmek istiyorsanız, birbirinizi desteklemek için diğer ülkelerle ticaret anlaşmaları imzalayabilirsiniz. Ayrıca oyunun, oyuncuların politika, din, spor ve turizm gibi başka şeylere yatırım yapmaları için para getirebilecek birçok farklı alanı da var. Hızlı bir şekilde zengin olmak istiyorsanız, ona yatırım yapmak için doğru olanı bilmeniz gerekir. Doğru yaparsanız, oyuncunun alacağı para önemli olacaktır.


Başkan Simülatörü Apk Oyun İndir Club


Bir ülke geliştirmek yeterli ekonomi değildir; Oyuncuların ülkeyi korumak için güçlü bir orduya da ihtiyacı var. Ancak oyuncu yalnızca ülkeyi korumak istemezse, ordunuzu kendi topraklarını ele geçirmek için diğer milletlere saldıracak şekilde kontrol edebilirsiniz. Oyuncular, düşman üssünü hızla ele geçirmek ve ülkenin kontrolünü ele geçirmek için taktiksel düşüncelerini kullanacaklar.


Modern Çağı Premium İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Vampires Fall Origins RPG APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Modern Çağı"

Arda

2 yıl önce

Hilesiz var mı acaba

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar