Konuşan Tom Kahraman Koşusu Para Hileli MOD APK [3.7.1.3868]

Puan: 4.73 (Oylar: 6)
Konuşan Tom Kahraman Koşusu Para Hileli MOD APK [3.7.1.3868] 1 Konuşan Tom Kahraman Koşusu Para Hileli MOD APK [3.7.1.3868] 2 Konuşan Tom Kahraman Koşusu Para Hileli MOD APK [3.7.1.3868] 3 Konuşan Tom Kahraman Koşusu Para Hileli MOD APK [3.7.1.3868] 4 Konuşan Tom Kahraman Koşusu Para Hileli MOD APK [3.7.1.3868] 5 Konuşan Tom Kahraman Koşusu Para Hileli MOD APK [3.7.1.3868] 6

Konuşan Tom Kahraman Koşusu Para Hileli MOD APK [3.7.1.3868] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Subway Surfers oyununun Kedi Tom versiyonu


Konuşan Tom Kahraman Koşusu 3.7.1.3868 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Harcadıkça para artar
Konuşan Tom Kahraman Koşusu, Kedi Tom hala dünya oyun pazarıyla en çok ilgilenen karakterlerden biridir. Pokemon gibi her yaş için çekici ve çekici olmasa da, Tom hala genç oyuncuların sembolüdür. Outfit7 tarafından yayınlanan oyunlar her zaman bu izleyiciyi hedefler. Ürünlerinin şiddet eğilimini takip etmediğini ve tasarım görsellerinin her zaman güler yüzlü, samimi bir tarz izlediğini fark edebilirsiniz. Ancak doğada rekabet gücü hala mevcuttur ve oyuncuların becerilerini göstermek için birçok farklı güçle rekabet etmesine izin verir.


Konuşan Tom Kahraman Koşusu v3.7.1.3868 MOD APK


Konuşan Tom Kahraman Koşusu, bu oyun tarafından yapılan en son yatırımlardan biridir ve kaçınılmaz olarak oyun köyünde kısa sürede büyük bir kargaşaya neden olacaktır. Bununla ilgili bilgi ve görseller sosyal ağlarda mevcut ve youtube, oynanış hakkında paylaşılan videolarla en olumlu olanı. Bunların hepsi son derece güvenilir videolar ve resmi olarak yayınlanmadan önce oyuna ilk bakmayı önemseyenler için. Temel olarak, hızlı ve prestijli oyuncular, Outfit7 yalnızca piyasaya sunmadan önce oyunun hataları hakkında son kez öğrenmek için test sürümünü oynuyorlar. Şimdiye kadar her şey tamamlandı ve piyasaya çıkması için uygun bir süre beklendi. Bu yaz, oyun sektörünün büyük isimleri arasında kıyasıya bir rekabet olacak. Lütfen bu eğlenceli oyunu sevin.


Konuşan Tom Kahraman Koşusu Para Hile Apk


Konuşan Tom Kahraman Koşusu, Temple Run, Subway Suffer, Minion Rush gibi diğer ünlü oyunlara benzeyen koşu odaklı bir arcade tarzını takip ediyor… Her oyunun kendi özelleştirmesi, oyunculara yeni bir his veriyor ve başka bir ürünle karıştırılmıyor. "Talking Tom Hero Dash" aynıdır; bir çok güzel ve eğlenceli karakterle birlikte ayrı bir tema ile tasarlanmıştır. Bağlamdan bahsedersek, uzun düz asfalt yollarla, romantik kıyı yollarıyla, bazen buzda maceraya atılan modern bir dünyada gösterilir. Bu sahneler her zaman heyecan verir ve oyuncuları keşfetmeye can atar. Ve bu yollarda koşmak, yeni tasarlanmış kahraman karakterimizdir. Kahramanlar gibi hareket edecek ve savaşacaklar. Önceden tanımlanmış karakter sistemleriyle, örneğin Tom, Hank ve Angela,… hem tanıdık hem de yeni olan maceralar.


Konuşan Tom Kahraman Koşusu Altın Hile Apk


Daha önce de belirtildiği gibi, Talking Tom Hero Dash bir koşu oyunudur, bu nedenle oyuncular karakterlerini sürekli olarak ilerleyerek kontrol edeceklerdir. Kazanmanın ön koşulu, nihai hedefe taşınmaktır. Bu, oyunu aynı türdeki diğer oyunlardan biraz farklı kılan şeydir çünkü bir hedefi vardır ve sonsuz bir koşu değildir, bu nedenle oyun, yüksek olmayan birçok yetenekli oyuncu için daha uygun olacaktır.Konuşan Tom Kahraman Koşusu Hile Apk


Ancak tam tersine, oyuncuların hareket halindeyken daha fazla zorlukla karşılaşmasını gerektirir. Temel olarak, hareketinizi etkileyebilecek gerçek rakiplerle uğraşmanız gerekecek. Hareket halindeyken müdahale etmek için tüm yıkıcı yeteneklerini kullanan rakunlar olacaklar. 


Konuşan Tom Kahraman Koşusu Elmas Hile Apk


Bir kahraman olarak, oyuncular son zafere ulaşmak için onları yollarından çıkarmak için çok çalışmalıdır. Ya da bazen onu gözünüzün önünde yok etmenin imkansız olduğunu düşünüyorsanız, onu atlatın. Rakibi öldürmek, toplam puanınıza taşa kadar puan eklenecektir, bu nedenle bazen oyuncular puanı çukurlaştırır ve geriye doğru yenilerek kaybetmeye neden olur. Oyun yayıncısının daha önce kurduğu tuzağı asla aptal yerine koyma.


Konuşan Tom Kahraman Koşusu APK 2022


Bonus puanlara ek olarak, düşmana sürekli hareket ederek ve saldırarak kazanırsınız; yol boyunca düşen çok sayıda altın olacaktır. Onlar sizin ana gelir kaynağınız olacaklar çünkü çok istikrarlı ve çok sayıda görünmesinin yanı sıra toplanması kolay görünüyor. Ancak rakipleri yenmek gibi, altın paralar da oyuncuların açgözlülüğünü harekete geçirecek. Onlara dikkat edin.


Konuşan Tom Kahraman Koşusu indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Gods of Boom APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar