Farming Simulator 18 Para Hileli MOD APK [v1.4.0.6]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Farming Simulator 18 Para Hileli MOD APK [v1.4.0.6] 1 Farming Simulator 18 Para Hileli MOD APK [v1.4.0.6] 2 Farming Simulator 18 Para Hileli MOD APK [v1.4.0.6] 3 Farming Simulator 18 Para Hileli MOD APK [v1.4.0.6] 4 Farming Simulator 18 Para Hileli MOD APK [v1.4.0.6] 5 Farming Simulator 18 Para Hileli MOD APK [v1.4.0.6] 6

Farming Simulator 18 Para Hileli MOD APK [1.4.0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendinizi devasa bir açık dünyaya bırakın ve birçok çeşit mahsulü hasat edin, çiftlik hayvanlarınıza iyi bakın


Farming Simulator 18 1.4.0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi

Kurulumu: 

  1. APK dosyasını kurun. OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın. Oyuna girin.

Farming Simulator 18 - Bahçıvanlık ünlü oyun türü Blocky Farm'dan bahsedecek olursak çok da garip değil . Blocky Farm, çeşitli çiftlik oyunlarının harika bir örneği olan gişe rekorları kıran bir oyundur. Çiftlik türü üzerinde çalışan diğer yayıncılardan pek çok ürün var, ancak farklı kişilerin ihtiyaçları ve tercihleriyle, her bir pazarı tatmin eden birçok tipik yüz ortaya çıkıyor. insanlar. Son zamanlarda, GIANTS Software Farming Simulator 18'i piyasaya sürdü.


Farming Simulator 18 v1.4.0.6 MOD APK


Farming Simulator 18, güzel 3D grafikler üzerine tasarlanmış bir simülasyon oyunudur. Ayrıca çiftlik oyununun çekici oynanışı ve tipik özellikleri. Farming Simulator 18, son derece yüksek kaliteli ve son işlemlere sahip, kolay bağımlılık yapan bir oyun simülatörü olarak derecelendirilmiştir. Genel bahçecilik kategorisine kıyasla, Farming Simulator 18, bağımlılık yapıcı yapısı da çok yüksek olan nadir bir türdür.


Farming Simulator 18 Para Hile Apk


Oyunda, sığır, evcil hayvan, mahsul veya işletme dolu bir çiftliğe sahip olan bir çiftçi olacaksınız ... Diğer bahçe oyunları gibi, görev de hayvancılık, mahsul yetiştirme, hasat ve nakliye, gelir elde etmek için satış ve çiftliğinizi genişletmektir. Çeşitli makine ve araçlar, tamamen ücretsiz deneyim ve keşif yapmanızı destekler. Daha spesifik olarak, bunlar ünlü AGCO markasının makineleridir. Her türün hasatınızı, yetiştirmenizi ve yetiştirmenizi en üst düzeye çıkaran farklı bir işlevi vardır. Ayrıca yetiştiriciliği ve bakımı için bozulmuş birçok bitki türü de vardır.


Farming Simulator 18 Full Apk indir


Sadece çiftçilik ve hayvancılık değil, aynı zamanda mahsulünüzden veya çiftlik hayvanlarınızdan üretilen ürünleri de takas edebilirsiniz. Hasattan sonra, yerel pazarlarla ticaret yapın, üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için yükseltmeler, özel makine ve ekipmanlara ilgi gösterin. Ayrıca yün ve iplik için süt ve koyun hasadı yapmak için süt sığırları yetiştirebilirsiniz. Yapacak çok şeyiniz varsa, belirtilen ve ayarlanan görevleri tamamlamak için AI ile donatılmış, karakter setini otomatik tamamlamaya atayın. Arkadaşlarınız tür konusunda tutkuluysa, çok oyunculu oynamayı destekleyen oyunlar nedeniyle sizinle oynamalarına izin verin.


Farming Simulator 18 APK Dayı


Farming Simulator 18'in nadir ve bağımlılık yapan bir oyun olarak kabul edilmesinin nedenlerinden biri. 3D grafikler, efektler, öğeler detaylı, keskin, son derece modern ve güzel tasarlanmış. Başka bir deyişle, gerçekten pek bir şey olmadığını söyleyen bir mobil oyun için nadirdir. DEVLER, Farming Simulator 18'i o kadar önemsiyor ki oyuncular gerçekçi, canlı ve derin bir oyun deneyimi yaşıyor. Oyun haritası, bahçe profesyonelleri için çevrimiçi keşif ve ıslah için çok geniş, canlı. Ses, oyunun özgünlüğüne de katkıda bulunur. Gezinme düğmelerinin kullanımı kolay, sezgisel bir arayüz.


Farming Simulator 18 APK indir


Bahçıvan biriyseniz, Farming Simulator 18'i atlamayın. Farming Simulator 18'in bağımlılık yapmayacağını, ancak oyuncuyu saatlerce çıldırtacağını hayal edin. Oyunun getirdiği dünya gerçekten hayranlık uyandıracak ve sürekli keşfetmenizi sağlayacak. Ne yazık ki, Farming Simulator 18 ödeme gerektiriyor, ancak varsa, indirmekten çekinmeyin.


Farming Simulator 18'i İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Blockbusters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar