Zombie Diary 2 Evolution Para Hileli MOD APK [v1.2.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Diary 2 Evolution Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 1 Zombie Diary 2 Evolution Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 2 Zombie Diary 2 Evolution Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 3 Zombie Diary 2 Evolution Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 4 Zombie Diary 2 Evolution Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 5 Zombie Diary 2 Evolution Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 6

Zombie Diary 2 Evolution Para Hileli MOD APK [1.2.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İnsanlar ve zombiler arasındaki savaş devam ediyor.


Zombie Diary 2 Evolution 1.2.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
İnsanlar ve zombiler arasındaki savaşı simüle eden tanıdık bir oyun çok güzel Zombie Diary 2 Evolution . Ana hikaye oluşturma oyunu, kana susamış Zombilerle savaşınızın etrafında döner. Oyuncular, insanların hayatlarını kurtarmak için onları yok etme görevine sahiptir. Haydi bu heyecan verici ve çekici Zombi oyununu hemen keşfedelim!


Zombie Diary 2 Evolution v1.2.4 MOD APK


Oyun, kana susamış zombileri her yerde kolayca görebileceğiniz bir dünyada geçmektedir. Kargaşa zamanlarında, zombilerle ne kadar çok karşılaşırsanız, insanları yoldaşlarına dönüştürmek amacıyla her zaman insanları hedef almanın ve onlara zarar vermenin yollarını bulurlar. Bu nedenle, oyuncular onlarla savaşmak için hayatta kalan şanslılardan birinde enkarne olacaklar. Ancak zorluklar çetin ve tehlikelidir; saçların sarkması gibi tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalacaksınız. Yiyecek, yorucu yiyecekler, küçük silahlar gibi kötü yaşam koşulları… Bu nedenle, şu anda yapmanız gereken en önemli şey, ruhunuzu korumak, geliştirmek - silah toplama yeteneği ve kurtarmak için tüm Zombi ordularını yok etmeyi planlamak.


Zombie Diary 2 Evolution Para Hilesi


Zombie Diary 2 Evolution, esas olarak hayatta kalma mücadelesi temasını alarak, önceki bölümlerle aynı ayarları ve oynanışı oluşturur. Oyuncu, ortaya çıkan tüm zombileri yok etmek için silah toplayarak birçok farklı alanda hareket edecek. Ayrıca, oyuncular görevi tamamlamak için kendilerini tehlikeli saldırılardan korumalıdır. Oyun, her seviyenin sonunda, her iki taraftan da sürekli olarak acele eden zombiler göründüğünde, giderek daha yoğun savaşlar oluşturur, bu nedenle esnek hareket etmeniz, yaklaşmadan önce onları yok etmek için saldırmanız ve sizi yenmeniz gerekir.


Zombie Diary 2 Evolution Elmas Hilesi


Oyun 30'dan fazla silah türüyle donatılmıştır ve ayrıca diğer sürümlerle güncellenir ve eklenir. Bu nedenle, farklı zombi türleriyle yüzleşebilmek ve onları kolayca yenebilmek için oyundaki en iyi silahlara veya silahlara sahip olmaya ve seçmeye çalışın! Karakteri iyi silahlarla donatmanın yanı sıra, bu silahların istatistiklerini yükseltmeyi unutmayın, böylece daha hızlı saldırmak için hasarı artırabilir veya mermileri değiştirebilirler.


Zombie Diary 2 Evolution Altın Hilesi


Zombie Diary 2: Evolution oyunundaki 3D grafikler, önceki sürümlere kıyasla birçok iyileştirme ile güzel. Oyunun çok sayıda seviyesi var çünkü oyuncular farklı bağlamlarda birçok farklı patronla savaşabiliyor. Oyuncu görevi tamamladığında, oyun birçok yeni karakterin kilidini açacak ve yeni beceriler ekleyecektir. Oyuncular, birçok zombi türüyle karşı karşıya kaldıklarında savaş yeteneklerini artırmak için silahları özgürce seçebilir ve yükseltebilirler. Doktorlar, bilim adamları, futbolcular, tesisatçı gibi tuhaf şekillere sahip, ayrı ayrı tasarlanmış bir dizi zombi…


Zombie Diary 2 Evolution Hile Apk


Oyun ayrıca önceki korku oyunlarından farklı birçok heyecan verici görüntü ile grafik tasarım eğlencesi için çok fazla sevgi alıyor. Zombi ile kavga etmesine rağmen, pek çok korku sahnesi yok. Sokak sahnesi farklı Zombilerle doludur ancak komik görünümler getirerek oyunculara daha heyecan verici ve yeni bir his verir. Oyuncular ayrıca silah seslerinin sesini, hayvanların hırlamalarını, karakterin ayak seslerini, … her farklı oyun ekranında hissedebilirler.


Zombie Diary 2 Evolution Apk indir


Klasik ve modern oynanışın birleşimi olan oyunun öne çıkan bir özelliği, diğer oyunlara kıyasla oyuncular için güzel. Oyuncular ayrıca Çevrimdışı eğlenceyi kolayca oynayabilir veya arkadaşlarıyla deneyim yaşamak için Facebook ile bağlantı kurabilirler. Oyuncular, zombileri yok etmek ve görevi tamamlamak için altın ve elmas kazanmak zorunda kalacaklar. Aynı zamanda, kötü Zombi isimlerine sahip 11 gizemli harita, keşfetmeniz için sizi bekleyen görevlerdir.


Zombie Diary 2 Evolution Apk Son Sürüm


Ayrıca kahramanınızı eğiterek de altın kazanabilirsiniz. Oyuncular silahları ve yeni ekipmanları, özellikle de yüksek saldırı gücüne sahip yeni modern silahları yükseltebilirler. Ve Zombie Diary 2: Evolution'ı deneyimlediğinizde 5 gün sonra bu fonksiyon tamamlanmış olacaktır. Görevi her tamamladığınızda, alacağınız bonus miktarı sağlık seviyenize bağlı olacaktır. Çoğunlukla oyundaki güzel seslerin ve animasyonların tadını çıkarmayı unutmayın. Bu yüzden Zombie Diary 2: Evolution ile ilgili heyecan verici bilgiler yukarıdaki makalede tam olarak tanıtıldı. Zombileri yok etmek ve dünyayı kurtarmak için kahraman bir karaktere dönüşmek istiyorsanız, bu heyecan verici ve dramatik oyunu hemen yükleyin!


Zombie Diary 2 Evolution indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Power Spider 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar