G.I. Joe War on Cobra Mega Hileli MOD APK [v2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
G.I. Joe War on Cobra Mega Hileli MOD APK [v2.1] 1 G.I. Joe War on Cobra Mega Hileli MOD APK [v2.1] 2 G.I. Joe War on Cobra Mega Hileli MOD APK [v2.1] 3 G.I. Joe War on Cobra Mega Hileli MOD APK [v2.1] 4 G.I. Joe War on Cobra Mega Hileli MOD APK [v2.1] 5 G.I. Joe War on Cobra Mega Hileli MOD APK [v2.1] 6

G.I. Joe War on Cobra Mega Hileli MOD APK [2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ordunuzu motive edebilmek ve ön saflara çekebilmek için daha fazla araç arttırmanız, yetenekli bir komutan olmanız, ordunuzu kazanmak için en iyi stratejiyi uygulamanız gerekiyor.


G.I. Joe War on Cobra 2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Çoklu Hasar Hilesi
  3. TANRI MODU
GI Joe War On Cobra – PVP Strategy Battle'da en güçlü olduğunu düşündüğünüz tarafı alın ve onlarla çeşitli güçlü düşmanlara karşı savaşın . Bu oyunda ne kadar önemli olacaksınız? Önemli olması gereken tüm işleri yapacaksınız - üssünüzü en iyi şekilde inşa etmek ve yükseltmek. Bu stratejik bir aksiyon oyunudur; Birçok oyuncu, yüksek rekabet gücü ve birçok ünlü karakterin size katılması için herkesi tanıyor ve seviyor.


G.I. Joe War on Cobra v2.1 MOD APK


Zorlu savaşları kazanmak için dövüş stilinizi kullanın. Diğer kötü rakiplerle yüzleşecek kadar akıllı mısınız? Bu strateji tabanlı strateji oyunu, oyunculara her zaman en yeni ve benzersiz hissi verir. Artık kendinizi ve takım arkadaşlarınızı temel almak için birçok yeni üs arasından seçim yapabilirsiniz. Oyuncuların sıkılmaması için artık birimler ve binalarla ilgili bazı bilgiler değiştirildi.


G.I. Joe War on Cobra Para Hilesi


GI Joe War On Cobra'daki benzersiz savaşlar, yeniliklerinden dolayı her zaman insanların konuşacakları bir konudur. Oyuncuların kontrol etmesi için birçok sistem değiştirildi; yeni zırh kullanabilirsiniz, işlevi eskilerinden on kat daha fazladır. Dahası, şimdi bazı değiştirilmiş seviye komutları, yeni AP kullanım komutları var ve buna ek olarak hayatınızı kolaylaştırmak için bazı unsurlar kaldırıldı. Artık savaşlarda dünya haritası yok ve özellikle birçok kişi tarafından beğenildi, artık tedarik kalıcı ve eksik ekipman konusunda endişelenmenize gerek yok.


G.I. Joe War on Cobra Hasar Hilesi


GI Joe War On Cobra'da cesurca savaşabilmek için, kendinizi en güçlü ordularla hazırlayarak, üstün silahlar kazanabileceğiniz en önemli dayanaktır. Ordunuzu yenilmez hale getirebilmek için kartları toplamaya ve özelleştirmeye çalışın. Temel materyalleri ve kaynakları artırmak için şimdi ne yapacaksınız? savaşabilecek misin? Silahları ve ilgili eşyaları artırmak için gönderileri açın.


G.I. Joe War on Cobra Apk Hile


Orduda ne kadar çok savaşçı olursa, kazanma şansı o kadar artar; oyuncunun ordunun kaynaklarını artırmak için kaynak üretmeye çalışması gerekiyor. Bunu yapmak üssünüzü iyi koruyacaktır; ayrıca oyuncuların büyük savaşlara katılması için bir fırsattır. Düşünceli bir oyuncu olarak, kaynaklarınızı en iyi şekilde yükseltmek ve korumak için ne yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Düşmanlarınızı fethetmek için en iyi stratejiyi kullanın ve dahası, büyük sisteme erişmek için karargahınızı yükseltebilirsiniz.


G.I. Joe War on Cobra Apk indir


GI Joe: War On Cobra'da farklı Lordlara veya şirketlere karşı savaşları kazanma şansınız için en iyi stratejiyi kullanın. Önemli olaylarda veya ittifak savaşlarında onları kazanmak için her şeyi yapmalısınız. Sadece bu değil, PVP sıralamasında yükselmek için en iyi stratejileri geliştirin. Pek çok zafer kazanabilmek ve kazanabilmek için, sadece savunmakla kalmamalı, aynı zamanda düşman üssüne baskın ve saldırmak için bir plan geliştirmelisiniz.


G.I. Joe War on Cobra Savunma Hilesi


GI Joe War On Cobra'da kaynakları çalmak ve düşman kaynak sistemlerini sabote etmek, zafere giden ilk adımdır. Ordunuzu motive edebilmek ve ön saflara çekebilmek için daha fazla araç arttırmanız, yetenekli bir komutan olmanız, ordunuzu kazanmak için en iyi stratejiyi uygulamanız gerekiyor. İyi bir rütbe almak için elinizden geleni yapın. Rütbe ne kadar yüksek olursa, ödül o kadar büyük olur.


GI Joe War On Cobra indir (MOD, Yüksek Hasar / Savunma Hilesi)


Bir önceki android oyun Fire Craft 3D Pixel World APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar