Metal Ranger Para Hileli MOD APK [v3.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Metal Ranger Para Hileli MOD APK [v3.4] 1 Metal Ranger Para Hileli MOD APK [v3.4] 2 Metal Ranger Para Hileli MOD APK [v3.4] 3 Metal Ranger Para Hileli MOD APK [v3.4] 4

Metal Ranger Para Hileli MOD APK [3.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 1980'lerin bilimkurgu aksiyon filmleri ve oyunlarının nostaljik hissine sahip bir 2D nişancı oyunudur.


Metal Ranger 3.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Metal Ranger – 2.5D platform nişancı oyunu.80. yıl – aralarında çok popüler nişancı ve platform oyunlarının da bulunduğu klasik oyunların altın çağı. Metal Ranger, Contra, Robocop, Earthworm Jim ve diğerleri gibi oyunlara bakılarak oluşturuldu, ancak modern grafikler ve ayrıntılı ayrıntılarla olumlu bir şekilde ayırt ediliyor. 


Metal Ranger v3.4 MOD APK


Oyuncu en iyi silahlara (minigun, alev makinesi, el bombası fırlatıcı ..), çeşitli düşmanlara (uçan, sürünen, koşan canavarlar) ve klasik retro film müziğinin eşleştiği düzinelerce seviyeye sahip olacak.


Metal Ranger Para Hilesi


Metal Ranger, 1980'lerin bilimkurgu aksiyon filmleri ve oyunlarının nostaljik hissine sahip bir 2D nişancı oyunudur. Güçlü çelik zırh giyen bir korucu olarak oynuyorsunuz. Düşmanlarınız dev uzaylı mutant böceklerdir. 


Metal Ranger Hile Apk


Çok çeşitli ölümcül silahlardan yararlanın! Bir saldırı tüfeği, M134 Minigun makineli tüfek, bir el bombası fırlatıcı, bir lazer tabancası, bir plazma tabancası ve bir alev makinesi arasından seçim yapın.


Metal Ranger Silah Hilesi


Görevleri tamamlayın, jeton kazanın, zırh ve HP yükseltmeleri alın. Yolculuğunuza bir fabrika kompleksinde başlayın. Mars kolonisi ve ürkütücü endüstriyel yeraltı mahzenlerinden ve dar metal yürüyüş yollarından geçerek retro / siberpunk bir ambiyansa sahip fütüristik bir şehre doğru savaşın. Metal Ranger'ınızın cesaretini devasa bir zırhlı sülük, devasa bir örümcek ve diğer gerçekten zorlu canavar patronlara karşı test edin.


Metal Ranger Apk indir


Neon tabelalar, ışıkların etrafındaki haleler, metal rampalar ve yürüyüş yolları bunlara synthwave film müziğini ve birçok eski güzel yan kaydırmayı ekleyin video oyunları, eğlence salonları ve VHS kasetlerinin altın çağının o özel hissini yaşayacaksınız.


Metal Ranger indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Geometry Dash Meltdown APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar