Survivalist invasion PRO Para Hileli MOD APK [v0.0.614]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Survivalist invasion PRO Para Hileli MOD APK [v0.0.614] 1 Survivalist invasion PRO Para Hileli MOD APK [v0.0.614] 2 Survivalist invasion PRO Para Hileli MOD APK [v0.0.614] 3 Survivalist invasion PRO Para Hileli MOD APK [v0.0.614] 4 Survivalist invasion PRO Para Hileli MOD APK [v0.0.614] 5 Survivalist invasion PRO Para Hileli MOD APK [v0.0.614] 6

Survivalist invasion PRO Para Hileli MOD APK [0.0.614] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. RPG unsurlarının yanı sıra zombiler, işçilik, inşaat ve çok daha fazlasını içeren mobil bir hayatta kalma oyunudur.


Survivalist invasion PRO 0.0.614 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  1. Sonsuz para hilesi ve canlandırıcılar;
  2. Sağlık, açlık ve susuzluk azalmaz.

Survivalist Invasion PRO, RPG unsurlarının yanı sıra zombiler, işçiliği, inşaat ve çok daha fazlasını içeren mobil bir hayatta kalma oyunudur. Ana karakter gizli bir göreve gider, ancak aniden uçağın motoru arızalanır ve okyanustaki takımadaların adalarından birine düşer. Görünüşe göre, bu “cennet” adası biyolojik silahlarla gizli deneylerin yapıldığı ve bir şeyin kontrolden çıktığı ve ardından ölümcül virüsün hızla tüm bölgeye yayıldığı bir yerdir. Ana karakterle birlikte nedenlerini ortaya çıkarmalı ve küresel felaketi çok geç olmadan durdurmalısınız.


Survivalist invasion PRO v0.0.614 MOD APK


Oyun, eşya üretmek ve bir barınak inşa etmek için kaynak ve malzeme arayan bölgeyi keşfettiğinizde, tür için zaten geleneksel olan mekanikte yapılır. Yolda kesinlikle ölü ve güçlü mutant patronlarla karşılaşacaksınız, bu da yenilmesi o kadar kolay olmayacak. Tabii ki, ekipman ve silahların pompalanması, görevleri tamamlama, konutları iyileştirme ve diğer RPG bileşenlerini var. Survivalist: Invasion'da, sadece hayatta kalmakla kalmayıp, aynı zamanda dövüş sanatları ustası olan UN Known özel ajanı eşliğinde lanetli takımadaların sırlarını da ortaya çıkarmalısınız. Tavsiyesini dinleyin, ancak aynı zamanda nasıl davranacağınıza kendiniz karar verin, o zaman karakterinizin başına gelen tüm dehşetten kurtulabilirsiniz.


Survivalist invasion PRO 0.0.614 Para Hile Apk


Efsanevi kahraman bir sonraki göreve hazır - ama bu sefer senin yardımın olmadan kazanamayacak! Sadece birlikte okyanusta kaybolan takımadaların tüm sırlarını çözebilir ve dünyamızı ölümcül tehditten kurtarabilirsiniz.Survivalist: invasion, gelişmiş RPG unsurlarına sahip yeni ve heyecan verici bir hayatta kalma oyunudur. Kendinizi güçlü gizli toplulukların ve terör örgütlerinin insanlık tarihini önemli ölçüde değiştirebilecek deneyler yürüttüğü "cennet" tropik adalarında bulun. BM Bilinen olarak bilinen özel bir ajanla birlikte yollarına devam edin ve yaklaşan küresel felaketi durdurun!


The Survivalist apk indir


Survivalist invasion PRO, hayatta kalma oyunlarının klasik, geleneksel mekaniklerine dayanır. Burada bölgeyi keşfetmeniz, kaynakları aramanız, silah ve teçhizat üretmeniz, üs inşa etmeniz ve güçlendirmeniz, geleneksel zombilerden süper güçlere sahip benzersiz mutant patronlara kadar çeşitli düşmanlarla yoğun çatışmalara girmeniz gerekecek. Hayatta kalmanız kendi ellerinizde.


Android oyun club the survivalist


Oyun ayrıca bazı ayrıntılı RPG bileşenleri ve büyüleyici bir hikaye sunuyor. Zırhınızı ve silahlarınızı geliştirin. Eşsiz karakterlerle tanışın ve görevlerini tamamlayın. Birkaç güçlü grubun çatışmasına katılın. Tehlikeler, bulmacalar ve korkunç keşiflerle dolu uzun bir yolculuğa hazır olun. Bu takımadalar, dünyadaki en gizemli yerdir. Bilim adamlarından Amerikan istihbarat teşkilatlarına kadar çok sayıda insan, derinliklerinde gizlenen güçleri bastırmaya çalıştı. Ve sadece dünyanın birçok ülkesinde terör örgütü olarak tanınan Küresel Devrim Ordusu başarılı oldu. Ama yaptılar mı? Yoksa ilk bakışta göründüğünden çok daha karmaşık mı?


The Survivalist Pro Hile Apk


Bunu bulmalısın. Ve böylesine zor bir mücadelede tek yardım, bir gizli ajan, eski bir komando, bir dövüş sanatları ustası olan U.N.Known olacaktır. Tavsiyelerini dinleyin, ancak kendi kararlarınızı verin - ve Survivalist adalarında hayatta kalmanın sert yasalarını öğrenin: invasion PRO!


Survivalist invasion PRO indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bike Unchained 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar