Deathblaze Para Hileli MOD APK [v1.5.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Deathblaze Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 1 Deathblaze Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 2 Deathblaze Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 3 Deathblaze Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 4 Deathblaze Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 5 Deathblaze Para Hileli MOD APK [v1.5.1] 6

Deathblaze Para Hileli MOD APK [1.5.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Aksiyon platformunu piksel görseller ve ruh tarzı oynanışla birleştiren bu muazzam RPG oyununun zindanlarını keşfedin.


Deathblaze 1.5.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Öğreticiden sonra, çok sayıda altının kilidini açacak, tüm silahların kilidini açacak ve iksir kullanacaksınız.

Yakın zamanda “Dark Fantasy Epic” çalışma başlıklı yeni bir rol yapma oyunu piyasaya sürüldü. Deathblaze, hassas dokunmatik kontrolleri, akıcı hareketi ve harika animasyonu sayesinde modern 2D piksel sanat aksiyon platform RPG'leri arasında öne çıkıyor.


Deathblaze v1.5.1 MOD APK


Aksiyon türünde pek çok oyun var, ancak bildiğimiz kadarıyla bu, şimdiye kadar yapılmış en iyi dövüş oyunlarının hissine uyan tek atari aksiyon oyunu. Yılın en popüler oyunlarından biri olarak kabul edilebilir. Bence Deathblaze, klasik dövüş ve rol yapma oyunlarında bulunan özellikleri birleştiren oyunların zirvesi.


Deathblaze Para Hilesi


Vücudunuzu sertleştirebilir ve yenilmez bir savaşçı olabilirsiniz. Atari oyunları hayranları, kalplerini ve nabzını attıracak bir mücadele içindeler. Deathblaze, rekabet dürtülerinizi tatmin eden en yeni aksiyon özelliklerini bir araya getirirken geleneksel dövüş oyunlarına saygı duruşunda bulunan çağdaş bir aksiyon oyunudur.


Deathblaze Altın Hilesi


Heyecan verici bir yolculuğa çıkma fırsatınız var. Her seviyeden sonra patronlar özellikle zorlu bir görev veriyor. Şimdiye kadarki en iyi cep boyutundaki fantezi RPG'de birçok düşmanı yendiğinizde, savaşçınızı ve onun silahlarını ve ekipmanlarını geliştirmeniz istenecek.


Deathblaze Apk Hile


Bundan sonra, tehlikeli düşmanları yenebilecek, şövalyenizin seviyesini yükseltebilecek ve çorak bölgeleri kurtarabileceksiniz. Oyunda ilerlemek için oyuncular ya kötü büyücüler, şövalyeler, ejderhalar ve hayvanlardan oluşan orduları yok etmeli ya da onları tuzağa çekip öldürmelidir.


Deathblaze Apk indir


Belirli bir işlev için tasarlanmış ve yaratıcılarıyla yüzleşmeye hazır dört farklı silah arasından seçim yapabilirler. Bu oyunun düşmanları, patronları ve zor senaryoları, yükselen şövalyelerden her boyuttaki devasa canavarlara kadar uzanır.


Deathblaze Silah Hilesi


Zindandan çıkmak için dövüş yeteneklerinizi kullanın! Bunu yapma tekniği oldukça karmaşıktır. İlk oynamaya başladığınızda oyunun ne kadar karmaşık olduğunu anlayamayabilirsiniz.


Deathblaze indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Monster TD Evolved APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar