Koş Sosis Koş Para Hileli MOD APK [v1.24.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Koş Sosis Koş Para Hileli MOD APK [v1.24.1] 1 Koş Sosis Koş Para Hileli MOD APK [v1.24.1] 2 Koş Sosis Koş Para Hileli MOD APK [v1.24.1] 3 Koş Sosis Koş Para Hileli MOD APK [v1.24.1] 4 Koş Sosis Koş Para Hileli MOD APK [v1.24.1] 5 Koş Sosis Koş Para Hileli MOD APK [v1.24.1] 6

Koş Sosis Koş Para Hileli MOD APK [1.24.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Run Sausage Run olan eğlenceli bir koşu oyunu.


Koş Sosis Koş 1.24.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Basit ama bağımlılık yapan bir oyun arıyorsanız Koş Sosis Koş Şu anda sizin için en iyi seçimdir. Hala Temple Run veya Subway Surfers gibi “sonsuz koşu” oyun tarzı ama Run Sausage Run'daki engeller! Tamamen yeni ve çok daha çeşitli. Bu, Noel tatillerinde ve yıl sonunda rahatlamanıza yardımcı olacak bir eğlence oyunu olacak. Bu oyunu Google Play ve AppStore'dan nasıl ve nasıl indireceğinizi öğrenelim.


Koş Sosis Koş v1.24.1 MOD APK


Koş Sosis Koş Crazy Labs TabTale gibi oldukça tanıdık bir eğlence oyunları yayıncısı ile Kasım ayı başlarında piyasaya sürüldü. Diğer öne çıkan oyunlardan bazıları Monster High ™ Beauty Shop, Last Remaining Light, Sticky Rolls, Zedd the Zombie… okuyucular uygulama mağazasında veya resmi web sitesinde arama yapabilir ve indirebilir. Lansmanından hemen sonra oyun, izleyicilerden fazla ilgi görmedi. Aralık ayına kadar bazı Youtuberlar bu oyunu inceleyip deneyimliyor, ardından Koş Sosis Koş Yeni küresel ateş. ABD App Store'un zirvesine tırmanan ilk oyun.


Koş Sosis Koş Para Hilesi


Sosisli sandviç yemeyi sever misin? Eğer bu oyuna ilk görüşte bağımlı olacağınızdan eminseniz oyuncu bir sosis rolünü üstlenecek ve onu yapmaya çalışan zalim ustalardan kaçacaktır. Sadece iki seçeneği var, biri işleniyor ya da bir sürü tuzakla kaçıyor. Ben olsam ben de ikinci seçeneği seçerdim çünkü aynıydı. Şimdi sosis adamımızı tehlikeli tuzaklardan kurtaralım ve bu heyecan verici dünyada serbest çalışan bir vatandaş olalım.


Koş Sosis Koş APK dayı


Koş Sosis Koş oldukça basit, oyuncu ekranda kalmaya devam ediyor, bu yüzden sosis aşağı atlıyor ve hızlı koşuyor. Elinizi ekrandan kaldırırsanız, sosis yavaşlayacaktır. Bu aynı zamanda tehlikeli tuzakların üstesinden gelmenin yolu. Burada LIMBO oyunundan bahsedeceğim, bu oyundaki tuzaklar LIMBO ile benzerlik gösteriyor yani tuzak sürekli çalışacak, oyuncuların tuzak için beklemesi gerekecek artık tehlikeli değil. Çabuk üstesinden gelmek için. Emin değilseniz, yavaş gidin ve daha iyi bir şans bekleyin.


Koş Sosis Koş Apk Oyun indir club


Birçoğu, “Bu oyuna bağımlıyım çünkü eğlenceli, oyundan grafiklere kadar eğlenceli” diyor. Gerçekten de yayıncı böyle olağanüstü bir karakter yaratırken çok titiz davranıyor. Bugün yediğimiz sosislerin normal bir insan gibi gözleri, burnu ve ağzı olacak. En çok da insanla aynı ifadeler var. Oyunu daha eğlenceli ve çekici kılan da budur. Animasyon stili ile tasarlandığı için oyundaki kanlı görüntüler çok korkutucu değil, diğer yandan eğlenceli tema müziği sayesinde Karnabahar oyununda tuzağa düştüğünde çoğu oyuncu kanlı sahneye dikkat etmiyor.


Koş Sosis Koş Hile apk


Yeteneğiniz varsa, sosisiniz için birçok güzel ve ilginç kostümün kilidini açabilirsiniz; oyuncular bir robota veya bir Japon ninjasına dönüşebilir. Hepsi son derece hoş bir stille tasarlanmıştır.


Koş Sosis Koş indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Battle Cars Monster Hunter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar