Minecraft Pocket Edition Full APK [v1.20.20.21]

Puan: 3.87 (Oylar: 51)
Minecraft Pocket Edition Full APK [v1.20.20.21] 1 Minecraft Pocket Edition Full APK [v1.20.20.21] 2 Minecraft Pocket Edition Full APK [v1.20.20.21] 3 Minecraft Pocket Edition Full APK [v1.20.20.21] 4 Minecraft Pocket Edition Full APK [v1.20.20.21] 5 Minecraft Pocket Edition Full APK [v1.20.20.21] 6 Minecraft Pocket Edition Full APK [v1.20.20.21] 7 Minecraft Pocket Edition Full APK [v1.20.20.21] 8 Minecraft Pocket Edition Full APK [v1.20.20.21] 9 Minecraft Pocket Edition Full APK [v1.20.20.21] 10 Minecraft Pocket Edition Full APK [v1.20.20.21] 11 Minecraft Pocket Edition Full APK [v1.20.20.21] 12

Minecraft Pocket Edition Full APK [1.20.20.21] Ücretsiz MOD APK arşivleri - en son sürümü - Uçsuz bucaksız dünyaları keşfe çıkın ve basit yapılardan en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin.


Minecraft Pocket Edition 1.20.20.21 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ölümsüzlük hilesi: Hasar almazsınız (sadece tek oyuncuda çalışır).
  2. Marketten ücretli içerik indiremez ve kullanamazsınız (dış görünüm setleri, dünyalar, dokular vb.);
  3. Kaldırılan lisans kontrolü;
  4. Microsoft hesabınıza iş girişi yapın (bir hesap kaydederken, çok oyunculunun çalışması için 18 yaşından büyük olduğunuzu belirtin);
  5. Tüm kilitli olmayan özelliklere sahip çalışan karakter editörü (oyundan çıktıktan sonra dış görünümler kaydedilmez);

Son 5 yılda en çok sevilen oyun anketlerinden biri varsa Minecraft'ın çok yüksek bir konumda yer almasını sağlar. Bu oyun, ölmekte olan bir oyun pazarının çehresini değiştirdi. Oyunu son derece basit, hayatta kalmak. Geçmişte insanlar bir oyuna girdiklerinde, bu oyunda ne yapmaları gerektiğini düşünme eğilimi vardı. Her şey öğreticiler ve sağlam bir şekilde oluşturulmuş bir görev sistemi aracılığıyla yönlendirilir. Bu, oyuncuların yayıncı tarafından sunulan ödülleri elde edebilmek için bundan sonra ne yapmaları gerektiğini bilecekleri anlamına gelir. 


Minecraft Hile Apk


Minecraft, daha önce hiçbir oyuncunun denememiş olduğu son derece garip bir hikaye, misyonu olmayan bir oyun mu? Peki tamamlaması gereken net bir görev olmadığında insanlar ne için oynuyorlar? Ama bir saniye durup hayatınızı düşünürseniz Minecraft'ın hayatı mükemmel bir şekilde tanımladığını görebilir misiniz? Sadece bu hayatta hayatta kalmak için elinizden gelen her şeyi başarmaya çalışarak hiçbir amaç için yaşıyorsunuz. Hayatta kalma oyunlarını viral hale getiren ve birçok kişi tarafından sevilen yeni bir felsefedir. İnsanların hayal bile edilemeyecek bir hayatı varsa, modifiye edilebilir ve Minecraft'a uyarlayabilir.


Minecraft Pocket Edition v1.20.20.21 FULL APKSevdiğin her şeyi yapma, arzu ettiğin bir hayatı yaşama, koyduğun kurallara göre işleyen bir dünya inşa etme hakkına sahip olduğun bir dünya. Minecraft'ın ilk sürümünün yayınlanmasından bu yana 10 yıldan fazla zaman geçti, şimdiye kadar her gün birçok kişi tarafından fark edildi. 2019'da zaman içinde birçok farklı sürüm güncellendi ve ayrıca çocuklar için bir Minecraft sürümü ve AR teknolojisini kullanan bir Minecraft da var. Bununla birlikte, hala orijinal ile karşılaştırılabilir bir sürüm yoktur. Bu makale Minecraft Origin'in özelliklerini yeniden tanıtmaya odaklanacak.


Minecraft Apk Son Sürüm 1.20.20.21 MOD APK indir


8 bitlik kutu blokları 3B formatında tasarlanmıştır, ancak ünlü Pixel tasarımına benzerler. Belki insanlar bu kadar monoton ve minimalist bir tasarım düşüneceklerdir, bunun neden dünyadaki milyonlarca oyuncu için bu kadar heyecan verici olduğunu düşüneceklerdir. Hiç lego oyunları oynadın mı? Minecraft'ın başarısı Lego'ya benzer şekilde açıklanabilir. Kutu blokları basittir ancak çok yüksek özelleştirme yeteneklerine sahiptir, bunları cepde sayan Minecraft dünyasında herhangi bir şey yapmak için kullanabilirsiniz. Oyuncuları kendi kendilerine öğrenmeye zorlayan, onu daha çekici ve çekici kılan çeşitlilik ve zenginliktir. 


Minecraft Pocket Edition APK indir (1.20.20.21)


Her şey artık mevcut değil, ancak yapılmalı, kendini anlama, kendi kendine zevk verme. Minecraft'ın yarattığı dünya hem tanıdık hem de tuhaftır ve oyuncuların yavaş davranmasına ve oyun oynamasına izin verir. Merada, herhangi bir görevle sınırlandırılmadan veya herhangi bir tehlike tarafından yönlendirilmeden gün boyu yavaşça dolaşabilirsiniz. Ağaç bulunabilir, bir göle doğru ilerleyebilir veya tarlada dolaşan atları izleyebilir. Her şey son derece şiirsel. Ancak dünyanın bir yerinde, önemsemeniz gereken tehlikeler var.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 51 Oylar ve 4 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
4
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Minecraf"

SAlih

2 yıl önce

Oyun çok güzel

"Minecraft"

SA

3 yıl önce

SA

"Maykıraft"

Kayra

3 yıl önce

Gfvb

"seviyorum"

nevz_1

3 yıl önce

seviyom

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar