Traffic Jam Cars Puzzle Para Hileli MOD APK [v1.5.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Traffic Jam Cars Puzzle Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 1 Traffic Jam Cars Puzzle Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 2 Traffic Jam Cars Puzzle Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 3 Traffic Jam Cars Puzzle Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 4 Traffic Jam Cars Puzzle Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 5 Traffic Jam Cars Puzzle Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 6

Traffic Jam Cars Puzzle Para Hileli MOD APK [1.5.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eğlenceli bir 3'lü eşleştirme bulmaca oyunudur; oyuncular, dev helikopterler için trenler, ambulanslar veya duraklar için yollar oluşturmak için farklı trenleri hareket ettirebilir.


Traffic Jam Cars Puzzle 1.5.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
  2. Sınırsız altın hilesi
Traffic Jam Cars Puzzle, trafikle ilgili heyecan verici içerikle 3 bulmacayı eşleştirmeyi teklif ediyor. Yoğun trafiği düzenlemeye çalışan bir polis olarak oynayacaksınız ama görünüşe göre arabalar hala yolda. Açık alan, bir oyunda puanları, dönüşleri ve hatta gerçekleştirmeniz gereken görev sayısını gözlemlemenizi sağlar. Bulmacanın çözülmesi çok zor olduğunda, oyuncular sistemden daha fazla ipucu veya destek aracına sahip olacaklar.


Traffic Jam Cars Puzzle v1.5.6 MOD APK


Yeni bir alan yaratmak için oyuncular, Traffic Jam Cars Puzzle'ın hikayesi ile meraktan dolayı daha uzun süre keyfini çıkarabilirler. Sistem sürekli olarak çok önemli içeriği güncellemiştir. Eski hataları düzeltmenin ve performansı iyileştirmenin yanı sıra, hamlelerinizi yaparken sizi akılda tutmak için her turda inanılmaz zorluklarla ve daha fazla bulmacayla birçok yeni seviye eklenir. Her oyunda daha fazla puan almanıza yardımcı olacak birçok başka etkinlik gerçekleşir.


Traffic Jam Cars Puzzle Para Hilesi


Efsanevi maç-3 oyunlarının seçiminde gösterilen sokaklar inanılmaz derecede kaotik. Traffic Jam Cars Puzzle, trafik faaliyetlerini düzenleyecek bir polis memuruna ihtiyaç duyar. Akıllı bir polis rolünü oynayacaksın. Gelişen kaotik sahneyi çözelim. Burada toplanmış çok fazla araba var, üçten fazla arabayı bir araya getirme yeteneği ile yolu serbest bırakacaksınız. Herhangi bir aracı ortadan kaldırabilen renkli arabalar veya yatay ve dikey çizgileri ortadan kaldırmak için polis arabaları gibi diğer birçok sistem desteği de oyuncuya gönderilir. Son olarak, güçlü araç çevredeki engelleri havaya uçurur.


Traffic Jam Cars Puzzle Altın Hilesi


Oyuncular, kolaydan zora doğru seviyeleri seçer ve Traffic Jam Cars Puzzle'nda araç hikayesine aşina olmaya başlarlar. Sistem, görevleri bekleme listesine alacaktır ve gereksinimleri karşıladığınızda en alt seviyeden başlayıp bir sonraki seviyeye geçmeniz gerekmektedir. Göreviniz oyun başladığında ortaya çıkacak; Oyundaki zorlukların üstesinden gelmeniz gerekiyor. Yaklaşan trenler, hızlı hareket eden ambulanslar ve acil iniş helikopterleri gibi sorunları çözdüğünüzde puanlar artacaktır.


Traffic Jam Cars Puzzle Elmas Hilesi


Traffic Jam Cars Puzzle bir bulmaca gibi oynuyor, trafik kaosu hakkında bulmacalar veriyor ve sizden görevlerinizi yapmanızı istiyor. Seviye yükseldikçe, araç sayısı arttıkça ve görev daha da zorlaştıkça bir dizi hikaye yazılmaya devam ediyor. Güçlü bir polisin asil görevlerini yerine getirmeniz, trafiği kontrol etmeniz ve yolu düzenli hale getirmeniz gerekiyor. Gerçekçi arabalarla güzel grafik alanını deneyimleyin!


Traffic Jam Cars Puzzle Hile Apk


Her türlü araca komuta eden bir polis memuru olarak oyuncular, seviyeleri deneyimleyerek görevlerini yerine getirecekler. Dalgalar halinde daha fazla yeni içerik eklendi, daha zorlu seviyeler eklendi ve diğer birçok özel özellik ve hikaye. 3'lü eşleştirme oyunundaki gibi kaosa neden olan trafik miktarını düzenleme işini tamamla; en profesyonel polis olacaksın. 


Traffic Jam Cars Puzzle Apk indir


Oyuncunun geçen treni tamamlamasını, helikoptere yer vermesini veya ambulans için yer tutmasını gerektiren birçok özel görev verilecektir. Ayaklanmaları yatay veya dikey olarak temizleyen bir polis arabası gibi, aynı renkteki herhangi bir aracı ortadan kaldırabilen sihirli bir araba gibi faydalı ipuçları ve güçlendirmeler alın.


Traffic Jam Cars Puzzle indir (MOD, Sınırsız Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Mining Inc APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar