Mining Inc. Para Hileli MOD APK [v1.14.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mining Inc. Para Hileli MOD APK [v1.14.1] 1 Mining Inc. Para Hileli MOD APK [v1.14.1] 2 Mining Inc. Para Hileli MOD APK [v1.14.1] 3 Mining Inc. Para Hileli MOD APK [v1.14.1] 4 Mining Inc. Para Hileli MOD APK [v1.14.1] 5 Mining Inc. Para Hileli MOD APK [v1.14.1] 6

Mining Inc. Para Hileli MOD APK [1.14.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Değerli elmaslarla dolu birçok madenin kilidini açabilmeniz için en iyi madencilik stratejilerini bulmanıza yardımcı olacak yetenekli çalışanları işe almalısınız.


Mining Inc 1.14.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.
Mining Inc.'e gelince, oyuncular en iyi maden yataklarını kullanan bir şirketin kontrolünde olacaklar; Bu senin için bir onur ve bir yüktür. Bu iş zaruri ve ağır bir sorumluluk taşıdığınız için çok dikkatli olmanız gerekiyor. Oyuncular, getirdikleri minerallerden en iyi şekilde yararlanmak için çevredeki ortamın potansiyelini görmek zorunda kalacaklar.


Mining Inc v1.14.1 MOD APK


Mining Inc oyununda başarılı ve varlıklı bir şirketin sahibi olarak, şirketinizi ayağa kaldıracak stratejiler nedeniyle çok fazla baş ağrınız olacak. Verimli iş gücü verimliliği elde edebilmek, bol miktarda mineral alabilmek ve şirketi zenginleştirebilmek için makinelere, araçlara ve yüksek binalara yatırım yapmanız gerekiyor. Ayrıca, şirketinize güvenebilmeleri ve yatırım yapabilmeleri için ortaklar da çekmelisiniz; Bunu yapmak için, müşterileriniz için bir güvenilirlik düzeyine ulaşmak için çok çalışmanız gerekir.


Mining Inc Para Hilesi


Birçok maden madeni bu dünyada sömürmenizi bekliyor, bu yüzden tüm kaynaklarınızı altın madeni yapmak için kullanın. Bir madeni işletmek için çok sayıda işçiye ve işi en iyi şekilde yapacak modern makinelere ihtiyacınız olacak. Elmaslarla dolu olarak açılıyor ve değerli taşlar sizin onları açmanızı bekliyor, bu yüzden mevcut zorlukların üstesinden gelmeye çalışın.


Mining Inc Altın Hilesi


Oyuncular, daha yüksek seviyelerin kilidini açmak için daha düşük seviyeleri geçmelidir. Seviyeler ne kadar yüksek olursa, şirketiniz o kadar zengin ve prestijli olacak ve bu da yatırımcıların size güvenmesini sağlayacaktır. Ek olarak, daha yüksek seviyelerde daha değerli taş mineralleri olacak, ancak madencilik yapmak kesinlikle zor, bu yüzden birçok gelişmiş makineye ihtiyacınız var.


Mining Inc Hile ApkSömürebileceğiniz çok sayıda maden var, ancak çevrenin kaynaklarını tüketemiyoruz, bu nedenle tüm zorlukları tamamladığınızda madencilik yolculuğunuz sona eriyor. Bu muhtemelen tüm oyuncular için üzücü olacak, ancak şirketinizi en zengin şirket, tüm madencilik şirketlerinin kralı yapmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.


Mining Inc Apk indir


Bu nedenle, görevi tamamlayabilmek için bir şirket sahibi her şeyi yönetemez, en yetenekli yöneticileri işe alamaz ve şirketi geliştirmek için benzersiz stratejiler geliştirmenize yardımcı olurlar. Üretim sürecinizi optimize etmek için farklı departmanlar için çok sayıda yöneticiye ihtiyacınız olacak; daha az harcayacak ama daha fazla kar elde edeceksiniz ve iyi yöneticiler tutabilirseniz son derece zengin olacaksınız.


Mining Inc Apk Son Sürüm


Madencilik A.Ş. en başarılı maden madenciliği şirketinin sahibi olabileceğiniz yerdir. Bunu sürdürmek için, işinizde size yardımcı olması için başka birçok yöneticiyi işe almanız ve üretimi optimize etmek için cesur fikirler bulmanız gerekir. Bir lider olarak, engelleri aşmak için en iyi çözümleri bulun ve çok sayıda altın ve gümüş hazineleri toplayın.


Mining Inc indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Proton Bus Simulator Road APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar