Savaş Pilotu Simülatörü 3D Para Hileli MOD APK [v2.10.15]

Puan: 4.70 (Oylar: 5)
Savaş Pilotu Simülatörü 3D Para Hileli MOD APK [v2.10.15] 1 Savaş Pilotu Simülatörü 3D Para Hileli MOD APK [v2.10.15] 2 Savaş Pilotu Simülatörü 3D Para Hileli MOD APK [v2.10.15] 3 Savaş Pilotu Simülatörü 3D Para Hileli MOD APK [v2.10.15] 4 Savaş Pilotu Simülatörü 3D Para Hileli MOD APK [v2.10.15] 5 Savaş Pilotu Simülatörü 3D Para Hileli MOD APK [v2.10.15] 6

Savaş Pilotu Simülatörü 3D Para Hileli MOD APK [2.10.15] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hiç pilot olmayı hayal ettiniz mi ? Hayaliniz gerçekleşmek üzere.


Savaş Pilotu Simülatörü 3D APK AÇIKLAMASI


MOD Özellkleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Para kazanmak için bir seviyeyi tamamlayın!

Her zaman pilot olmayı ve gökyüzünü fethetmeyi hayal etmiş, ancak şartlar buna izin vermeyen biri misiniz? Teknolojinin modern gelişimi ile artık hayalinize ulaşmak çok kolay. Oyun yapımcıları, Savaş Pilotu Simülatörü 3D oyunuyla bunu yapmanız için harika bir köprü oldu . Bu oyuna geldiğinizde, tutkunuzdan ve güzel uçaklardan memnun, gökyüzünü fethetme hayaline ulaşacaksınız. Ayrıca oyunda, havada uçuş saatlerinizi daha özel ve ilginç hale getirmek için kullanışlı yardımcı özellikler entegre edilmiştir. Farklı uçak türlerini gözlemleyin ve ilk uçağı alın.


Savaş Pilotu Simülatörü 3D v2.10.15 MOD APK


Bu oyuna girmeden önce duygularınız çok heyecanlanacak değil mi? Ve çok uzun süre beklemenize izin vermeyin, çünkü Savaş Pilotu Simülatörü 3B sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Bu oyundan başlayarak, özel uçuşlarınız için başlangıç ​​noktası olacak olan oyunla büyük bir merkezi salona götürüleceksiniz. Bu yerde, oyuncu ilk uçağa oyun tarafından getirilecek ve ayrıca kolay kontrol edilen basit bir uçak. Ayrıca, Lounge'un merkezinde bulunan diğer güzel uçaklara da danışılacak ve dikkatle incelenecektir. Öyleyse uçağınızı hızlıca alıp piste götürün ne bekliyorsunuz!


Savaş Pilotu Simülatörü 3D APK -- PARA hilesi


Bahsettiğimiz gibi Flight Pilot Simulator 3D'ye geldiğinizde birçok farklı uçak türünü deneyimleyeceksiniz. Ve bu, üretici tarafından bu oyuna birçok gerçek hayat uçağının dahil edileceği zaman, oyunun her zaman büyük bir gururudur. Büyük duygular uçağa duyulan yoğun tutkuyla başlayacak. Uçakları gördüğünüzde, kalkarken veya inerken onları gözlemlerken her zaman özel bir duygusu olan biri misiniz? Artık sadece bir bakışla değil, uçağın büyükten küçüğe her parçasını yakından gözlemleyebileceksiniz. Bununla birlikte, sivil uçaklar veya savaş uçakları, askeri uçaklar vb. Dahil olduğunda özel bir çeşittir.


Savaş Pilotu Simülatörü 3D hile apk Android oyun CLUB


Ancak sadece bu değil, Savaş Pilotu Simülatörü 3B de oyuncudan yorumlar aldı ve beğeni topladı. Bu oyuna gelince sadece gözlemlenmekle kalmıyor, oyuncular da onları deneyimleyecek. Salon olmadan sergilenen çarpıcı uçaklar şimdi ana pistten çıkarılacak. Yukarı tırmanalım ve gökyüzü maceramıza başlayalım! Şimdi, başka bir sorun ortaya çıkacak: Gökyüzünde uçarsanız çok sıkıcı olur. Ve oyuncuların psikolojisini anlayan oyun, kendisi için son derece özel ve ilginç bir "havacılık eğitimi" programı sunuyor.


Savaş Pilotu Simülatörü 3D oyunu oyna


Bu program, farklı seviyelerde ve oyun modlarında gelen bir dizi zorluk olacak şekilde ayarlanmıştır. Zorluklar dizisi kolaydan zora doğru ayarlanacaktır. Bunun yanı sıra acil durumlar, zamana karşı yarış, acil özel kurtarma görevleri (kadınları kurtarmak, denizde çocuklar, uçurumlarda, ...) veya yarış modları gibi birçok farklı oyun modu vardır. Ve atanan görevleri iyi bir şekilde yerine getirmek için Oyun aynı zamanda sizi Küçük pist arazisine götürebilmek ve görevi tamamlayabilmek için sizi uyarılar ve makul tabelalarla bütünleştirir.


Savaş Pilotu Simülatörü 3D APK DAYI


Flight Pilot Simulator 3D'nin oyuna entegre ettiği şeylerin yanı sıra başarısı başka faktörlerden geliyor. Her zamanki gibi, elbette, bunun gibi simülatör oyunları son derece büyük bir kapasiteyle el ele gidecek. Ancak tam tersine bu oyunun avantajı, rakiplerine göre nispeten daha küçük bir kapasiteye sahip olmasıdır. Her ne kadar oyun, inanılmaz Full HD 3D teknolojisi ile entegre edilmiş son derece harika bir emülatör grafikleri taşıyor. Bu sayede uçaklardaki uçuş deneyiminiz çok GERÇEK ve canlı olacak.


Flight Pilot Simulator hile apk indir


Ek olarak, oyuncuların oyunu deneyimleyebilmeleri için coğrafi konum konusunda endişelenmelerine gerek kalmayacak. Bu oyun, oyuncuların deneyimlemesi için herhangi bir İnternet bağlantısı gerektirmez. Bu nedenle havada dilediğiniz yere uçabileceksiniz. Metrodan, arabadan, trenden oturma odanıza, yatak odanıza… Gökyüzü fethedici bir deneyim yaşamak artık her zamankinden daha kolay!


Savaş Pilotu Simülatörü 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Önceki android oyun Car Parking Multiplayer APK sayfasını ziyaret edip oyunu ücretsiz indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar