Fusion Crush Ödül Hileli MOD APK [v1.6.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fusion Crush Ödül Hileli MOD APK [v1.6.6] 1 Fusion Crush Ödül Hileli MOD APK [v1.6.6] 2 Fusion Crush Ödül Hileli MOD APK [v1.6.6] 3 Fusion Crush Ödül Hileli MOD APK [v1.6.6] 4 Fusion Crush Ödül Hileli MOD APK [v1.6.6] 5 Fusion Crush Ödül Hileli MOD APK [v1.6.6] 6

Fusion Crush Ödül Hileli MOD APK [1.6.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Canavarların istilasını önlemek için kürelerde sıkıştırılmış güçleri kullanmalarına izin veren iki oyuncu arasındaki bir güç savaşıdır.


Fusion Crush 1.6.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ödül Hilesi. Reklamları izlemeden ödüller kazanın!
Fusion Crush, canavarların istilasını önlemek için kürelerde sıkıştırılmış güçleri kullanmalarına izin veren iki oyuncu arasındaki bir güç savaşıdır. Temsili görüntüler, kendi yeteneklerine sahip renkli kürelerdir; oyuncuları ilk görüşte memnun ederler. Bir tahtın iki kralı olmaz, oyuna katılın ve hegemonyayı elinize alın. Kimin daha hızlı ve daha akıllı olduğunu görmek için arkadaşlarınızı oynamaya ve rekabet etmeye davet edebilirsiniz!


Fusion Crush v1.6.6 MOD APK


Fusion Crush, deneyimleyen kişilerin yorumlarını aldıktan sonra, yeni sürümü birçok üstün özellik ile güncelledi. Phoenix ve Black Hole adındaki iki isim göründüğünde daha da çekici olacak iki tamamen yeni olay. Düşmana karşı ilerlemeniz de başarı sistemi aracılığıyla kaydedilecek ve ardından sizi tüm oyuncu liderlik tablosunda sıralayacaktır. Yine de, eski kural ama asla güncelliğini yitirmemek, yeni başarıların kilidini açmak ve çekici ödüller almak için kazanmak için rakibin üstesinden gelmektir.


Fusion Crush Para Hilesi


Kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşatmak için uzun zamandır beklenen iki savaş alanı görünümünü piyasaya sürmeye karar verdik: Bloody Moon ve Clear. Dünya sıralamasında tahtı ele geçirmeyi kazanmak, eksikliklerin üstesinden gelindiğinde tekrar ulaşmanızı zorlaştırmayacaktır. Fusion Crush, 2 oyunculu bir oyunun birleşimidir. Güç dolu küreler düzenlemek için boş hücrelere sahip olacaklar ve ardından birbiri ardına gelen yüzlerce canavarı yok etmeye devam edecekler. Kendiniz için mükemmel oluşumu seçin ve canavarlar daha derine inmeden ve sizi yutmadan önce onları ezin. Birçok oyun modu ile istediğiniz modu seçebilir ve en iyi alanı deneyimleyebilirsiniz.


Fusion Crush Altın Hilesi


Oyuncu yelpazesinde sınır yoktur; Herhangi bir oyuncuya karşı oynayabilir veya arkadaşlarınızdan birini birlikte oynamaya davet edebilirsiniz. Tüm canavarları kimin öldürdüğünü bulmak için sonuna kadar hayatta kal ve kazan! Gücü birleştiren komboları kullanırken anında rakibinizi ezmek için harika bir yeteneğe sahip olun. Ayrıca deneyimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilir ve Co-op'ta en iyi stratejiyi geliştirebilir veya şansınızı denemek için Arena'da zarları seçebilirsiniz.


Fusion Crush Apk Hile


Oldukça eğlenceli ve kolay oynanışa sahip Fusion Crush, basit ama aynı zamanda oldukça hızlıdır; Ayrıca düşmanı yakalamak için zekanızı da eğitmeniz gerekiyor. Gelen canavarları yendiğinizde, yeniden doğarlar ve rakibinizin alanında görünürler. Kazandığınızdan emin olmak için bir sürü canavar öldürün!


Fusion Crush Apk indir


Oyunda ayrıca saldırı strateji setleri oluşturmayı veya güç kürelerini nasıl birleştireceğinizi gözlemlemeli ve öğrenmelisiniz, böylece füzyon sizi güçlü kılar. Aynı veya farklı kombinasyonları birleştirebilir, yeni güç türleri yaratacaktır. Müthiş geri dönüşler yapmaya başlar başlamaz onları düzenleyin!


Fusion Crush Apk Son Sürüm


Oynanışı ve deneyimleri ilk sıraya koyan Fusion Crush ve güç taşları her zaman harika bir kullanım hissi verecektir. Hit start'ı indirin ve güç kürelerinizi seçin, düzenleyin ve benzersiz Bagua haritasını oluşturun. Canavarların yanı sıra düşmanları da yenin ve liderlik tablosunda tahtı ele geçirin. Lütfen kullanmaktan ne kadar memnun olduğunuz hakkında bize bir inceleme bırakın. En güncel sürümlerin oluşturulmasına yardımcı olacaklardır.


Fusion Crush indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Truck Simulator Ultimate 2021 Apk indir sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar