RollerCoaster Tycoon Story Para Hileli MOD APK [v1.5.5682]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
RollerCoaster Tycoon Story Para Hileli MOD APK [v1.5.5682] 1 RollerCoaster Tycoon Story Para Hileli MOD APK [v1.5.5682] 2 RollerCoaster Tycoon Story Para Hileli MOD APK [v1.5.5682] 3 RollerCoaster Tycoon Story Para Hileli MOD APK [v1.5.5682] 4 RollerCoaster Tycoon Story Para Hileli MOD APK [v1.5.5682] 5 RollerCoaster Tycoon Story Para Hileli MOD APK [v1.5.5682] 6

RollerCoaster Tycoon Story Para Hileli MOD APK [1.5.5682] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Efsanevi Eagleland tema parkı umutsuzluğa düştü ve heyecan verici 3'lü eşleştirme bulmacalarını çözerek onu eski ihtişamına döndürmek size kalmış.


RollerCoaster Tycoon Story 1.5.5682 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi
  2. Sınırsız Bilet hilesi
  3. Sınırsız Can hilesi
(Harcadığınız zaman artar)

Çocukken sık sık gittiğimiz yer park, hepimizin neşe kaynağı. O zaman, tüm farklı oyunların bulunduğu büyük bir parka sahip olmayı hiç istediniz mi, istemediniz mi? Hiç böyle hayal ettiyseniz, RollerCoaster Tycoon Story oyunu sadece oyuncuların deneyimlemesi içindir. Oyuncular bu oyuna geldiklerinde, oyun 3'lü eşleştirme ve inşaatın bir kombinasyonu olduğunda birçok harika şey yaşayacaklar. Bu kesinlikle oyunculara tadını çıkarabilecekleri birçok harika deneyim verecektir.


RollerCoaster Tycoon Story v1.5.5682 MOD APK


Bir ülkede Eagleland adında bir lunapark varmış, bu park bu ülkenin efsanesi olmuş. Eskiden bu parka çok çocuk gelirdi ama teknoloji geliştikçe çocuklar artık bu tür şeylere ilgi duymaz oldular. Yani park gittikçe kötüleşiyor çünkü artık bu parka kimse gelmiyor. Bu şirketin yeni yöneticisi rolünü oynayacaksın ve görev, müşterileri çekmek için altın çağ olarak bu parkı onarmak ve restore etmek. Ancak bu iş basit olmayacak, ancak kesinlikle oyuncu bunu yapabilecek ve parkı başarılı bir şekilde en parlak günlerine geri getirecektir.


RollerCoaster Tycoon Story Para Hilesi


RollerCoaster Tycoon Puzzle oyununun oynanışı oldukça basit ancak oyuncunun işini tamamlayabilmesi için de birçok şey yapması gerekiyor. Bu park uzun zaman önce kapatıldı çünkü artık parka kimse gelmiyordu. Böylece her şey çok daha ıssız hale geliyor, bu yüzden her şeyi temizlemek için oyuncuların çok şey yapması gerekiyor. Yeni başlayanlar için, oyuncuların kapıyı tekrar açmak için parklarındaki her şeyi temizlemeleri gerekecek.


RollerCoaster Tycoon Story Bilet Hilesi


Oyuncuların yapması gereken şeyler görevler olarak gösterilecek ve oyuncuların bunu tamamlamak için bir yıldız biletine ihtiyacı var. Ancak bazen oyunculara tamamlaması daha fazla yıldıza mal olacak görevler olacaktır. Bu yıldız biletlerini almak için oyuncuların son derece ilginç bir 3'lü eşleştirme türü mini oyunu oynamaları gerekiyor. 


RollerCoaster Tycoon Story Apk Hile


Ancak oyun, oyuncuların deneyimlemesi için daha ilginç duygular getirecek şekilde değiştirildi. Oyuncuların oynadığı geleneksel oyunlardan farklı olarak, bir tren yolu olarak tasarlanacak. Oyuncular, eskisi gibi sınırlandırılmak yerine, o parkurdaki mücevherlerin konumunu değiştirmekte özgürdür. Ancak sadece raylarda, taşları ray dışı yönlerde serbestçe hareket ettirmek mümkün değildir.


RollerCoaster Tycoon Story Can Hilesi


Mücevherleri patlatmak için, oyuncuların taşları üç veya daha fazla bloktan oluşan düz veya yatay bir çizgiye taşıması gerekir. Başka bir şey de, eğer oyuncu 4 bloktan oluşan bir kümede düzenleyebilirse, patlayacaklardır. Ancak oyuncular, oyunu tamamlayabilmek için oyunun gerektirdiği mücevher oyununu yeterince patlatır. 


RollerCoaster Tycoon Story Apk indir


Oyuncu bunu başaramazsa, puan verilmez ve oyuncu gereksiz bir hamle kaybeder. Oyuncu her hareket ettiğinde, kalan sayı daha az olacaktır. Yani oyuncu kaybetmek istemiyorsa gelişigüzel hareket etmemelidir.


RollerCoaster Tycoon Story indir (MOD, Sınırsız Bilet / Can / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pack Opener for FUT 21 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar